Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 mar 2008, 23:07

Zborra...chyba telepatycznie ale widzialam dzis baaardzo podobne na ebayu sukieneczki,mi sie podoba bardzo.....taka zywa!

a na chrzest bedzie taka
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... :IT&ih=011
bo wiesz co,bedą buciki pasowaly te ktore ma bo z zielonkawymi elementami....zobaczymy w jakim stanie bedzie....

[ Dodano: 2008-03-25, 22:09 ]
a 80 cm to 9-12?czzy jak?...Maya ma taka 9-12 i na bank jeszcze do lata bedzie na nia dobra....a 12-18 ma za duze jeszcze sporo....ona tez z tych malych okruszek....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 mar 2008, 23:13

Prześliczna!!!
No, 80cm to tak 9-12m...mi się wydaje, że w większej się utopi...toż ona krasnal...a powiedz, co myślisz o cenie? warto kupować? bo ja już napalona jak szczerbaty na suchary :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 mar 2008, 23:18

Zborra,ona jest nowa z metką.....nie jestem nabiezaco z cenami w PL ale wydaje mi sie ze niedrogo,poza tym ladna jest....wiesz jak ja...ja bym kupila...w sklepie nie kupisz chyba w tej cenie tego typu kiecuszki...albo sie myle? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 mar 2008, 23:20

No moim zdaniem tak samo...to pozostało tylko przekonać J :ico_haha_01: hehehhe, no i szukać butki :ico_haha_01:
a komentarz Ci faktycznie zabombał że ho, ho!!!tatuś....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 mar 2008, 00:28

Ojojo tu znów kiecusie takie śliczne, piękne poprostu, już widzę w nich te nasze laleczki.

GLIZDUNIA, znajomi nic nie mieli dla May??? To co powiesz jak brat i bratowa mojego Sikora jeszcze nie dali Karolowi złamanej grzechotki. No na chrzest w kopertę włożyli, ale jak byliśmy w sierpniu pierwszy raz go widzieli wtedy i nic i teraz na Święta też nic. Ja tam nie wymagam, bo Kacper to jest chrześniak i on dostawał i dostaje. No ale jest taki zwyczaj, że jak się dziecie urodzi to coś mu się przynosi, no nie. A wiem, że nie są biedni i że ich stać. No ale cóż......Jak ja to mówię są ludzie i taborety :ico_oczko: No i muszę się i ja przyznać GLIZDUNIA, że z ciekawości :ico_wstydzioch: zajrzałam zobaczyć Twojego tatę.

zborra, Haneczka w koszyczku i Haneczka-Króliczek są świetne!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla pomysłowej mamusi. A Ty znowu sprzątasz :-D Ja też dziś z szafy wszystko wywaliłam :ico_puknij: stuknięta jestem sama se robotę wynajduję zamiast odpoczywać :-D

Ale teraz już mówię dobranoc.....I pewnie światło mam zgasić...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 mar 2008, 08:01

o widzę że ja dziś pierwsza :-)
dzień doberek, Słoneczko świeci, a na dworze -4st
mówicie coś o zajączku. Moja mama kupiła Alicji kurteczkę, czapeczkę, buciki, spódniczkę i bluzę. Moja siostra mimo że Alicji jeszcze na oczy nie widziała i mimo że się nie odzywamy ze sobą kupiła maskotkę, moja chrzestna i mariusza chrzestna dały kasę bo dawno małej nie widziały i nie wiedziały co kupić, Chrzestna Alicji gdzieś dwa tygodnie przed świętami przyniosła takie fajne rybki do kąpieli, od chrzestnego nie wymagamy żeby coś przesyłał bo drożej przesyłka by kosztowała niż wartość prezentu (mieszka w stanach). A druga babcia "eeeee ona jest jeszcze taka mała że nie trzeba jej prezentów kupować, bo nie rozumie. Zresztą co można takiemu dziecku kupić, czekolady nie je przecież.........." znając ją to pewnie na roczek też nic nie kupi tylko "dorzuci się"do prezentu od szwagierki tak jak na boże narodzenie. GLIZDUNIA, tako ona chciała wyprawiać u siebie. Tzn że ona daje do i zaprasza gości a my za wszystko płacimy. A gości było by duuuużo. A tak zapraszamy tylko dziadków i naszych przyjaciół, no i niestety szwagierkę. A w ogóle to teść strzelił focha jak się dowiedział ze na urodzinach Alicji nie będzie alkoholu, "bo jak to tak"


Sukienki śliczne, ta w groszki rewelka.

Sikorka, mój zięciunio słodziutki, aż chce sie go schrupać

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 mar 2008, 08:35

witajcie..
my ranne pataszki ostatnio..choc dzis po wypiciu mleczka o 5:15 pospałysmy do 6:45 :ico_brawa_01: wziełam Mile do siebie, mam nadzieje ze sie nie przyzwyczai do tego spania ze mna, bo skoro juz w miare przesypia nocki to mysle ze niedługo bedzie juz fajnie spala i pojdzie do swojego pokoiku..

ewcik moi tesciowie tez by sie zdziwili jakby nie było alkoholu, oj zdziwili by sie konkretnie.. :-D

i mam prosbe, podajcie mi link do naszej-klasy gdzie jestescie zapisane :ico_sorki:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

26 mar 2008, 09:24

witam sie i ja

u mnie piekna pogoda 19 stopni w samym sloncu, ale pewnie jak wyjde na dwor to bedzie chlodniej :)

przeczytalam was, ale nie pamietam za duzo... :P

Jesli chodzi o sukienki to superasne... ja sie nie moge doczekac kiedy zaczne kupoac ciszki dla kingi... jak na razie mamy tego tyle ze do 1,5 roczku wystarczy! zreszta nie pamietam kiedy kupowalam jakies ciuszi dla niej...

dzisiaj jade na plaze z mala :)

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

26 mar 2008, 09:28

Dzień dobry
U mnie też słoneczko, ale śniegu jeszcze pełno :)
doris, plaża, ale Ci fajnie. Ja też chcę, a nie siedzieć e pracy.
Ja do sukienek muszę poczekać na drugie :)

Co do alkoholu to ja się jeszcze zastanawiam, ale nawet jak będzie to nie dużo.

ladybird23, w tej chwili NK nie działa. Link prześlę jak już zacznie działać :D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 mar 2008, 09:59

u nas nie będzie bo po pierwsze to urodziny Ali a on wiadomo nie pije, a po drugie my z mariuszem nie pijemy i każde nasze urodziny są wyprawiane bez alkoholu.

Ja zaczęłam się wreszcie pakować bo w niedzielę juz przeprowadzka a w sobotę muszę iść do szkoły, więc nie będzie czasu. Jutro będzie trzeba po kartony jechać bo trochę za mało przywieźliźmy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość