Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 sty 2009, 20:03

roczek urządzamy
noo, to imprezka będzie taka suprr, suprr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pomoże Ci troszkę :-) długo zostanie?
właśnie na to liczę :-) przylatuje na 10 dni, także nie jest najgorzej :ico_sorki:
i w sumie tez nie moge sie doczekać, bo pokupowałam mnóstwo rzeczy w Polsce dla dzieciaków i Chłopa, no i mama to przywiezie... jesteśmy tu juz ponad rok, ale ja ciągle nie mogę się przyzwyczaić do pewnych rzeczy tutaj, a i trudno zapomnieć o rzeczach sprawdzonych, których tutaj brak...
przed każdą wizytą kogos z Polski robię "listę życzeń" :-) i teraz tż była i to dłuższa, bo jeszcze doszły rzeczy dla najmniejszego :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 22:31

Na pewno Ci pomoże, mamy są takie kochane, że zawsze starają się pomóc :-) To mama będzie obładowana, ale za to lżejsza wróci... chyba, że nakupuje różnych rzeczy w Szkocji. Ja jak pojechałam do Londynu, to wróciłam dużo cięższa... heheheh a w której części Szkocji mieszkasz? Dwa lata temu na krótko w Glasgow byłam, moja firma ma tam oddział i na święta pojechałam :-) Niestety nie miałam okazji pozwiedzać, ale słyszałam, że za miastem zaczynają się piękne tereny... może kiedyś uda mi się jeszcze tam polecieć :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-19, 09:15 ]
Gdzie się podziewacie?
:)
Miłego dzionka

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

20 sty 2009, 13:33

Gdzie się podziewacie?
noo, ja "zaginęłam" na gadaniu z mamą :-)
a w której części Szkocji mieszkasz?
my mieszkamy w maleńkim miasteczku Bo'ness nad zatoką, jakieś 15 mil od Edynburga :ico_sorki: noo i powiem, że jest tak ślicznie, że zakochałam się w okolicy w ciągu pierwszego zwiedzania :-) heh.. chyba nawet pierwszego wyjrzenia z okna sypialni, gdzie widzę zatokę a za nią niedaleko góry :-)
może kiedyś uda mi się jeszcze tam polecieć :ico_oczko:
koniecznie, polecam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sty 2009, 22:10

ananke, super,że masz mamę koło siebie, to zrozumiałe, że musisz się nią nacieszyć :-) pozdrawiam zatem.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 lut 2009, 00:53

hej hej :-)

wróciłam :-)

jak tam u Was??

:ico_sorki:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lut 2009, 14:51

ło mamusiu, ale się nagle dużo znalazło koleżanek z rocznika `79.
Witam, witam po dłuuuuugieeeej nieobecności :-)
Już myślałam, że wszystkie laseczki z tego rocznika wyginęły jak dinozaury - tak długo nikt nie zaglądał, że i ja przestałam :ico_wstydzioch: a tu proszę, jak miło :ico_oczko:
Cieszę się, ze ktoś tu pisze - do moich urodzinek zostało trochę ponad miesiąc (22 marca) i mój mąż na pytanie "kochanie, co chciałabyś na urodzinki?" usłyszał w odpowiedzi "WEEKEND W SPA"!!! ALe tylko dziwnie na mnie spojrzał i stwierdził, że nikt mu nie da takiej pożyczki, żeby mnie tam wysłać..... to po co pytał? Ja chciałabym w moje urodzinki zaprosić tylko i wyłącznie moje koleżanki (bez chłopów i bez dzieci) do jakiegoś miłego lokaliku z piwkiem i muzyczką - nie przygotowywać, nie sprzątać, nie piec torta, nie myć garów po imprezie, nie pilnować dzieci, i nie prosić chłopa, żeby zrobił chociaż jedno zdjęcie z imprezy...
tak poza tym on też kończy 30 ale dopiero w grudniu, a ja mu już oznajmiłam że nic nie robie na JEGO urodzinki, skoro on przez ostatnie 3 lata na MOICH urodzinach po prostu świetnie się bawił
no dobra wyżaliłam się, a jak to dokładnie wyjdzie to się dopiero okaże, pech chce że urodziny mam w Wielkim Poście i o ile ja niewiele sobie z tego robię, to koleżanki mam w większości wierzące...

teraz siedzę w domciu, bo dzieciaczki chorują - Marzenka zapalenie płuc, a Radzio oskrzeli - więc mam nadzieję, że wyrobi mi się dobry nawyk pisania na moich wątkach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

13 lut 2009, 16:56

przyznaję się bez bicia, że mnie też tu dawno nie było :ico_wstydzioch:
widzę, że wszystkim dopisują humorki a ja jakoś dziwnie się czuję, jak pomyślę, że już 30 lat w tym roku skończę :ico_noniewiem: przecież dopiero co miałam 18tkę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lut 2009, 19:30

kochana, mnie najbardziej ciszy fakt, że skończę 30 i mam dwoje w miarę odchowanych dzieci (bo Marzenka w tym, roku skończy 6 a Radek 3 lata), a mam w pracy koleżanki dobrze po 30tce, które chodzą z brzuszkami dopiero :-D
och jestem strrrrasznaaaa świnia, że mnie to cieszy; ale ja już nie musze się bawić z pieluchami, ząbkującymi, oślinionymi maluchami - mogę z dzieciakami pogadać, potańczyć, pojeździć na rolkach i zjeżdżać na sankach z górki - JEST SUPER! bo jeszcze mam na to siłę.... :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-14, 16:13 ]
kilka świeżutkich foteczek

ja z moim piesiem

Obrazek

moje pociechy w piżamkach

Obrazek

Marzenka tuż przed balem

Obrazek

i Radek na przedszkolnym przedstawieniu ze swoją sąsiadką - koleżanką Kingą

Obrazek

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

16 lut 2009, 10:53

chciałabym tak myśleć bo też mam się z czego cieszyć ale jakiegoś doła złapałam :ico_olaboga: możne to tylko taka zimowa depresja i z wiosną przejdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 lut 2009, 11:12

hej hej Kobietki :-)

pestka, ja też czuję doła za kołnierzem.. tylko udaję, że go nie widzę :-D i bronię się nogami i ręcami (jak to moj synuś raz powiedział) :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

matula1, jak maluchy??

Pinko, noo, z mamusią suprr, nawet włączając w to jej marudzenie :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość