Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lut 2009, 14:01

ananke pisze:ja wczoraj Chłopa wypożyczyłam na poważną rozmowę i do 2 nad ranem nam zeszło :ico_olaboga: tylko, żeby jeszcze to miało przynieść rezultaty, to byłoby fajnie :ico_sorki: zobaczymy
trzymam mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:
ananke pisze:także popisowe jakieś porobię :-D
fajnie bedzie co ogladac :-D :-D :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

08 lut 2009, 15:13

hej :-D
od wczoraj jestesmy w domku. dziekujemy baardzo za wszystkie życzenia, i te smsowe i te na tt :ico_buziaczki_big:

mały jest super - w szpitalu sie nudziłam, tylko je, śpi 2-3 godziny i je itd. więc na razie tfu tfu tfu. Mała za to nie do opisania - brata by na krok nie odstępowała jest ciągle jak nakręcona, gada, ciągle coś chce robić - myśle że tak wychodzi jej ogromne przeżycie i zdenerwowanie.

ja troche świruje...martwie sie by ola czegos z przedszkola nie przywlokła oraz tym że znajomi z dziećmi chce nas odwiedzić i czy te dzieci nic nie przynisą...więc ogólnie sie martwie. do tego zimno mi wyskoczyło i gardło zaczyna boleć organizm wyjałowiony i łapie wszystko...

jak tylko bede miała chwilke wstawie fotki

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

08 lut 2009, 18:39

Beatris60, witajcie z powrotem :-D :ico_brawa_01:
Beatris60 pisze:mały jest super - w szpitalu sie nudziłam, tylko je, śpi 2-3 godziny i je itd. więc na razie tfu tfu tfu.

Mojej się na szczęście nie odmieniło,do tej pory nic tylko je i śpi,więc bądź dobrej myśli :-)
jak tylko bede miała chwilke wstawie fotki

czekamy z niecierpliwością:)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

08 lut 2009, 19:37

sesja :ico_oczko: :
10 min przed cc:
Obrazek
oto Oskarek:
Obrazek
starsza siostra:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 lut 2009, 19:41 przez Beatris60, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 lut 2009, 19:37

witam dziś nie mam czasu na nic malutkiej strasznie wszystko sie ulewa

:ico_tort: :ico_tort: to za 1 miesiąć! :)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lut 2009, 19:43

beatriswitaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-08, 18:43 ]
milutka204 pisze:to za 1 miesiąć! :)
:-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-08, 18:44 ]
Beatris60 pisze:mały jest super - w szpitalu sie nudziłam, tylko je, śpi 2-3 godziny i je itd. więc na razie tfu tfu tfu
mojej tez sie nie odmieniło :-D :-D

sliczne dzieciaczki beatris

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 lut 2009, 20:26

Ja od dwóch dni nie mogę się doczłapać do kompa, wczoraj od rana chłop go okupował, potem ja przesadzałam resztę kwiatków, potem był dłuuugi spacer, a potem miałam gości do wieczora, a potem to padłam spać. Dziś od rana powtórka: chłop na kompie, ja sprzątałam całą chałupę, a po obiedzie znowu miałam pełen dom gości, pół godziny temu pojechali. Teraz mam chwilkę przed kąpaniem małego.

Beatris jeszcze raz gratulacje, śliczne masz dzieciaczki :ico_brawa_01: . Mój mały też od początku grzeczny i do dziś mu się nie odmieniło, a wczoraj skończył 4 tygodnie.

ananke super fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i dobrze, że chłopa wypożyczyłaś na rozmowę, oby mu w głowie zostało :ico_sorki:

milutka dla Klaudii za miesiąc :ico_prezent:

Zmykam kapać Bartka, zajrzę później.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 lut 2009, 09:22

dzien doberek..stawiam :ico_tort: :ico_tort: moja malutka ma juz miesiac :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-09, 08:23 ]
troszke sie denerwuje bo mała mi zwymiotowala wieczorem i dzis rano.. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 lut 2009, 09:50

hej hej :-)

ja wczoraj miałam dłuuugi dzionek... raz, że odespałam te nocne gadanie/prostowanie Chłopa, to potem chwilę z Małym, chwilę z większym i wypad nad zatokę i zakupki :ico_sorki: ja tak rąbać chłopa to chyba co piątek zacznę :ico_oczko: :-D nawet mi kwiatki kupił :ico_sorki: takie doniczkowe znaczy, ale właśnie tych mi brakuje, bo tęsknię za moimi w Polsce... i dostyałam wczoraj 3 maleńkie dracenki :-D a uwielbiam draceneczki, także zapiszczałam z radości - jak się okazuje, jak się facet wysili to sobie nawet przypomni, jakie kobieta kwiatki lubi albo jakie podlewał, jak mieszkaliśmy u mnie w Polsce :-) trza tylko chcieć :ico_sorki:

u mnie śnieg znowu :ico_olaboga: a miałam iść na dół do Kaśki :ico_placzek: mam nadzieję, że temperatura wzrośnie i troszkę stopnieje ten śnieg :-D albo chociaż niech go z chodników posprzątają, żebym mogła dojechać wóziem :-D :ico_sorki:

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: dla Naszych Maluchów - Solenizantów :-D

Marcia77 pisze:troszke sie denerwuje bo mała mi zwymiotowala wieczorem i dzis rano.. :ico_olaboga:
Martuś, a zwymiotowała czy tylko jej się mocniej ulało??

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 lut 2009, 10:35

Dzień dobry :-) , ja dziś mam dostęp do kompa - chłop do pracy poszedł :-D

ananke pisze:a tak rąbać chłopa to chyba co piątek zacznę :ico_oczko: :-D nawet mi kwiatki kupił :ico_sorki:
no nie ma to jak porządne opier...lanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcia77 pisze:troszke sie denerwuje bo mała mi zwymiotowala wieczorem i dzis rano.. :ico_olaboga:
Marcia Bartkowi też czasami aż z buzi chluśnie, ale to najczęściej jak się mocno wierci zaraz po jedzeniu. Bo moje dziecię jak już nie śpi to nie potrafi leżeć spokojnie.

Mały dziś w nocy nie jadł 7 godzin :ico_olaboga: jak zjadł o 21 i zasnął pół godziny później, to obudził się dopiero za pięć czwarta :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość