Mama27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 lut 2009, 19:16

04 lut 2009, 12:33

To ja w takim razie też dołączam sie do Was :-)
11 luty 1982 r.Mam nadzieję że mnie tu przyjmiecie.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

04 lut 2009, 16:22

czesc kobitki
ja tu normalnei umieralam bo nie mialam neta po swietach a jak byl to dzialal jak krew z nosa,
u mnei wsytzsko wporzadku budowa domu skonczona stoi sobie z dachem tzn papą, teraz zamawiamy okna moj mezulek robi elektryke, i potem sie dopiero zacznie hmmm kupe kasy pojdziieeeeeee az mi nie dobrze jak sobie mysle wczoraj bylam na zwiadach zobaczyc co po ile i gdzie ludzie jakie sa ceny ja glazure 200 zl no normalnie szok no ale trudno przeciez nie bede chodzila po betonie ahhh
u nas ok macio zdrowy chociaz go brala grypa podobno ale mamusia zaatakowala synusia i orgaznim jakos zwalczyl w poczatkowej fazie
Witaj Goslawka na naszym watku i wpadaj czesto
rybcia82, mna racje cos nasz watek poodupadl ale ja sie zalapalam na 100 strone wiec stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: mysele ze wystarczy dla wsyztskich i moze :ico_kawa: i moze :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
Magdalena_82 czemu sie zle czujesz??? co Ci jest i skad te tabletki na depresje???
edulita fajna praca powodzenia ja tez lubie robic paznokciew :)
witaj Mama27

[ Dodano: 2009-02-04, 15:26 ]
Mama27 pisze:Mam nadzieję że mnie tu przyjmiecie

z otwartymi ramionami :)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 lut 2009, 11:18

No powrocila Karolinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

rowniez sie melduje :-D :ico_kawa:

goslawka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:32

07 lut 2009, 15:48

dzień dobry sobotnie ...
jesteśmy chorzy, wiec nie zaglądałam ostatnio wcale :(
mała już lepiej, za to ja :( szkoda słów
ślubnego tez juz zaczyna coś brać - więc mały szpital mamy w domu ...

na domiar złego nie mam wypłaty jeszcze na koncie :( ehhhhh

pozdrawiam i postaram się wpadać częściej :)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

07 lut 2009, 16:21

witam i ja:)
Mama27, witam cie wsrod nas
u mnnie trwa remont lazienki wiec baagan wciaz trwa
dzidzia rosnie zdrowo pod oim serduchem,i czekam az niedlugo poczuje ruchyObrazek
ObrazekObrazek
a to moja dzidzia 2 tygodnie temu :ico_brawa_01:

goslawka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:32

07 lut 2009, 19:55

rybcia - super fotki dzidziusia :) aż się rozmarzyłam :D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 lut 2009, 14:36

witam Was kochane
rybcia82, super fotki daj znac jak poczujesz ruchy to piekne uczucie :)
witam Frydza
ja to zalatana jestem, powoli mi sie wsyztsko miesza jakie kafelki jaka terakota co z czym dopasowac i wogole ahhh szok najlepiej to bym sobie wziela projektanta jakiegos przystojnego co by mi tu zaprojektowal cosik :)
wczoraj bylismy w domu i myslislismy juz nad ubikacja, prysznicem wanna, wiecie takei rozne bo juz trzeba kalafiory gdzie zrobic ahhh jak to trzeba juz myslec na maxa o wszystkim dobrze ze chociaz mam taki wstepny plan jak to chce wsyztsko miec, tylko ciekawe czy bedzie sie podobalo mojemu P zobaczymy
wczoraj wieczorem spotkalam sie z moim kolega z podstawowki z ktorym kiedys ie spotykalam i wiecie co jakos sie po tym spotkaniu dziwnie czuje bo na dowidzenia mnie pocalowal a ja jakos nie moge sie ogarnac i niewiem ja ksie czuc nawet chodze od rana skolowana uwazacie ze zdradzilam meza???
generalnie co do tego chlopaka to on mi pisal takie rozne sloneczko kochanie i wogole ze juz nie moze sie doczekac kiedy sie spotkamy i mnie przytuli i wogole chce poczuc mnie a ja nic mu nie odpisywalam i przez cale spotkanie nic nie bylo gadalismy jak to bylo przez te 12 rozlaki co u niego i co u mnie a na sam koniec klopssssss niewiem co sie stalo :(

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

09 lut 2009, 15:29

karolina24, co do ruchow to oczywiscie jak tylko cos poczuje dam znac:)
karolina24 pisze:wczoraj bylismy w domu i myslislismy juz nad ubikacja, prysznicem wanna,

ja jestem w trakcie urzadzania drugiej lazienki i plyteczki juz leza,zlew i kompakcik juz zamontowane,teraz mezus dopieszcza sufit-podwieszany zrobil z płyt kg-i kabinke prysznicowa tez juz mamy,ale z jej zamontowaniem sie zejdzie na bank,bo to wonostojaca cala ze szkla ciemnego zabudowana z hydromasazem taka,i bedzie sie dzialo przy jej montazu-az sie boje:)goslawka, mam nadzieje,ze sie uz lepiej czujecie?
teraz jakas epidema panuje-wszyscy parskaja:)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 lut 2009, 15:53

rybcia82, to super czekamy na wiesc ibrzuszkowe
co do prysznica ja bede miala dwie sciany od domu a trzecia z luksferow i szklane drzwi zamykane prysznic a nie taka kabine niewiem czy wiecie o czy mmowie jak zrobie to zrobie zdjecie

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lut 2009, 16:12

Witam, ajc ten watek od poczatku jakos sie nie kręcił, ale teraz widze ze troche lepiej...nowe osoby i troszke piszecie super..
Karolina pytałas skąd moje proszki na depresji...z tej prostej przyczyny, że miałam depresję....zaczęłam je brać w 2007 roku w czerwcu i nadal je biore ale mam nadzieje że juz niedługo...i bedziemy mogli zaczac starać się o dzidzię :ico_oczko:
karolina24 pisze:u mnei wsytzsko wporzadku budowa domu skonczona stoi sobie z dachem tzn papą
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mama27 pisze:To ja w takim razie też dołączam sie do Was
11 luty 1982 r.Mam nadzieję że mnie tu przyjmiecie

Witaj Mama27 urodziłas sie tego dnia co moja mamunia :ico_oczko:
Juz niedługo Twoje urodzinki :ico_tort:
No a ja mam już 27 wiosenek od 23 stycznia, tez od niedawna :ico_haha_01:
goslawka, życze zdrówka !
rybcia82, oj juz masz zdjecia z USG cudnie :ico_brawa_01:
karolina24 pisze:wczoraj wieczorem spotkalam sie z moim kolega z podstawowki z ktorym kiedys ie spotykalam i wiecie co jakos sie po tym spotkaniu dziwnie czuje bo na dowidzenia mnie pocalowal a ja jakos nie moge sie ogarnac i niewiem ja ksie czuc nawet chodze od rana skolowana uwazacie ze zdradzilam meza???

hmmmm skomlikowane....jak kochasz męża...to ja bym sie z nim więcej nie spotykała....po co kusić los....
Chyba że to był raczej kolezenski całus w policzek....a on nic nie czuje i TY też...to wtedy spotkajcie sie wszytcy również i Twój mąz....ja bym tak zrobiła.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość