Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

09 lut 2009, 19:52

Mama_Ania, przykro mi :ico_pocieszyciel:
Szkoda słów..... co za ludzie.....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lut 2009, 21:43

Aniu własnie przeczytałam..ogromnie współczuje...co za kraj...retyyyy.
Ja ostatnio znalazłam komórkę...to nie miałam watpl;iwości żeby Ją oddać a tu przyjdzie ktoś i tak poprostu z premedydacja ukradnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lut 2009, 09:30

Dzien dobry :)
Ja na chwilke tylko,moj mezus jest w domu bo cos mu strzelilo w krzyzu i musi do lekarza isc biedny a termin ma na 11 dopiero... i jest w domku z nami :-)
Pozatym mamy ladna pogode jest maly mrozik ale jest Ok.Moze sie wybierzemy na spacerek :-)

Magda masz racje.. co kraj to obyczaj,a ja wiem ze tutaj w De to nie kradna az tak jak w Polsce.. bo kiedys moj tesciu zostawil nie zamkniete auto przed sklepem albo przed domem i nic po prostu zapomnial i autko stalo tak jak stalo i wszystko bylo w srodku i nikt go nie ukradl.. Niewiem czemu tak w Polsce kradna?? Czlowiek pracuje uczciwie a ktos sobie to po prostu wezmie..?? Ukradnie?? Szokkk :ico_noniewiem: :ico_szoking:

Mama_Ania trzymaj sie dzielnie.. jakos sie ulozy.. :ico_noniewiem:

Milego dnia wam zycze papa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lut 2009, 13:02

Gabi dziekuje :-) Udalo mi sie Nicolke uchwycic jak sie smieje bo Marcusek to sie smieje duzo i czesto wiec nie mialam takiego problemu a teraz mam male smieszki w podpisie i ciesze sie :-> Pozdrawiam..

Nicolka sobie rysuje a moj Marcusek sobie spi,a moj mezulek jest u lekarza.. zobaczymy co mu lekarz powie.. ??

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 lut 2009, 13:33

Cześć Dziewczyny
Moje szkraby wstały rano, wypiły mleko, Patryk śpi od 11- zaraz go chyba obudzę, bo musimy iść po zakupy. Kinga demoluje swój pokuj- już nie ma gdzie stanąć :ico_haha_01: .
Kristi, śliczne foteczki :ico_brawa_01:
Dziękuję za słowa otuchy. Wczoraj Grzesiek rozmawiał z elektromechanikiem. Wcale nie musieli mieć karty. "Specjaliści" mają komputerki, które podłączają do autka i samochodzik zachowuje się tak, jakby siedziała z nim oryginalna karta. Mimo wszystko, to, że dostaliśmy tylko 1 jest zastanawiające. I ktoś musiał mnie śledzić, choć nie widziałam nikogo jadącego za mną, więc może ta pluskwa?
Jakoś ciężko. Budzimy się rano i z nadzieją idziemy do okna... Może stoi?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lut 2009, 18:53

Gabi moj maz nie jest przeziebiony,po prostu cos mu strzelilo w krzyzu .. ale dostal juz tabletki i jest na zwolnieniu lekarskim do czwartku.. i mysle ze mu przejdzie.. narazie chodzi z bolem ale bedzie lepiej :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lut 2009, 21:28

Moje dzieci juz sobie spia,a ja zmykam pod prysznic i z mezulkiem troche posiedzimy :) Milej nocki i dobranoc pa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 lut 2009, 10:16

Witam rano.
Kristi, zdrówka mężusiowi.

U nas śnieżyca. Niestety, małżowaty miał kupić chleb na śniadanie i nie kupił :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: . Czeka nas przymusowy spacer.
Buziaczki, lecimy. Mam nadzieję, że nas nie zasypie po drodze.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 lut 2009, 19:31

a gdzie to wszystkie Baboski wywiało ????


ja jestem na urlopie - dziś zaliczyłam fryzjera bo zarosłam ... szkoda gadać ....

poza tym ??? u nas na okrągło choroby .... dziś Malwinka kończy anybiotyk .... ale za to Kapik ferie zaczynał feriae chorobą i wszystko wskazuje na to że zakończy je chorobą .... póki co leczę go na własną rękę .... bo antybiotyków mam już dość :ico_zly: ale czym to moje leczenie się skończy :ico_noniewiem:

My w sobotę jestemy umówieni do dentysty .... napewno będziemiała reperowane ząbki po podaniu syropu uspokajającego .... ale nie wiem jaka będzie jej reakcja .... chyba ja boje sie najbardziej ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 lut 2009, 20:58

Aginka, mam nadzieję, że Malwina dzielnie zniesie przyjęcie lekarstwa i samo leczenie. Biedny Kacperek...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość