emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lut 2009, 20:57

jakie te leki homeopatyczne dostal?
kalcinozine (tak sie wymawia) w kroplach do rozcienczenia....

Zuzanko 100 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2009-02-10, 19:58 ]
9640gr i ma 74,5 dlugosci jest w samym srodku siatki centylowej jest zdrowiutki!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

10 lut 2009, 21:21

Moj Rys sobie poprzestawial i zamiast spac 2 razy po pol godziny spi raz 1,5-2 godziny i wieczorem pada na dupsko :ico_olaboga: ledwo do 19 wytrzymuje. spi z nami cala noc :ico_wstydzioch: ale za to bez pobudek :-D Rano jak sie budzi przytula sie do mojej twarzy i caluje mnie :-D :-D :-D a tam niech sobie spi z nami ja jestem naprawde bardziej wypoczeta niz jak sie 3-4 razy budzil w luzeczku, jemu tez jest tak slodko ze dam na razie spokuj i pozwole mu pospac z nami.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lut 2009, 21:46

tort boski!!! ile zabulilas za taki?
nie wiem ile kosztował bo tesciu go kupował (pracuje w piekarnio-castkarni) ale lepiej wyglądał niż smakował :ico_wstydzioch: tak naprawde bo był z takiej pianki wiśniowej jak zesniki na zimno ja jakoś wole tradycyjne torty a że on chciał zamówic i nalegał to sie zgodziłam.
dzieki za linka tak myslałam że to te jutro popatrze w sklepie a różnica cenowa była w sklepie i ile sztuk kupiłaś ?
warzy 9640gr i ma 74,5 dlugosci
pieknie :ico_brawa_01:

Franek śpi.

[ Dodano: 2009-02-10, 20:53 ]
ozdoba wielka taka(na zdjeciach wygladala na taka mniejsza)
a co do ozdoby to kupiłam 3 takie arkusze kolorowe koszt z klejem biudowym bo nie miałam ok 6 zł na brudno na kartce sobie narysowałam projekt co bym chciała zrobic na początku miały być auta ale nie umiałam narysować :-) wiec zrobiłam pociąg. Na kazdym papierze narysowałam osobno lokomotywe i osobno wagony wyciełam z reszty arkusza zrobiłam koła i poprzyklejałam . Zadna filozofia i nie trzeba miec talentu by coś takiego zrobić za to jak cieszy oko i goście byli zaskoczeni :-) :-D , no i nie wspomnie o pamiątce i ja sie bardzo cieszyłam że zrobiłam coś od siebie oprócz jedzenia.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

10 lut 2009, 21:57

roznicy raczej nie bylo jak juz to malenka ale dokladnie nie pamietam. kupilam w akpolu(to wlasciwie hurtownia). kupilam z 5 paczek to w sumie 10 zabezpieczen, tyle ze ja nie tylo do kuchni ale do salonu i do sypialni tez. na szuflady tez sa swietne ale to tylko na szafki z szufladami skrajne tzn jak ostatnie stoja albo wolno bo w ciagu np w kuchni to sie nie da zamontowac. takie http://www.allegro.pl/item538261694_zab ... 1_a_1.html

[ Dodano: 2009-02-10, 21:00 ]
no i nie wspomnie o pamiątce i ja sie bardzo cieszyłam że zrobiłam coś od siebie oprócz jedzenia.
:ico_brawa_01:
tez lubie cos sama zrobic o ile nie jest to posprzatanie mieszkania :ico_oczko: chcialabym tez cos takiego zrobic ale jeszcze mnie ne natchnelo co dokladnie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-02-10, 21:03 ]
aaa zapomialam :ico_puknij: w Real jest promocja pampersow 43 zl :ico_brawa_01: zapasik jest :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 lut 2009, 22:12

Moje diabełki padły już :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale ja też zaraz z nimi ide spać bo jakaś zmęczona jestem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lut 2009, 22:15

aaa zapomialam w Real jest promocja pampersow 43 zl zapasik jest
ja sie zaopatrzyłam w Dada i nam pasują i cena odpowiada :-)

[ Dodano: 2009-02-10, 21:17 ]
ale ja też zaraz z nimi ide spać bo jakaś zmęczona jestem
posiedz z nami bo coś ostatnio cicho na naszym wątku :ico_sorki:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

10 lut 2009, 22:25

dziewczyny Wasze dzieci beda chodzily do przedszkola?? zapisujecie juz??
z jednej strony chciałabym ją posłać, ale najpierw musiałabym znaleźć pracę. a z tym problem, bo jak coś jest zgodnego z kwalifikacjami, to ortopeda nie da zgody i tak w kółko. No ale zobaczymy co czas przyniesie.
Zuzia Aniżaba ma dziś roczek !!!!!!!!!
sto lat Zuziu, dużo zdrówka i radości :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
A Twoja mama niech częściej zagląda i nam pisze co u Ciebie :ico_sorki:

Basiu - powiedz babce, żeby udała się do okulisty i skontrolowała wzrok i niech lepiej okulary dobierze, bo te co ma to widocznie pogrubiają :-D :-D :-D

Moje dziecię dziś coś apetytu nie ma, marudzi i wszystko co jej daję do jedzenia wciera w dywan :ico_olaboga: Zawsze jak czegoś nie chciała to albo zamykała buzię, albo odpychała rączką.. A dzisiaj bierze, siada na podłodze i elegancko wciera to w dywan, żeby jak najtrudniej było usunąć :ico_olaboga: Teraz śpi i oby do rana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dałam jej dzisiaj Hydroxyzynę, bo za dużo już tych nieprzespanych nocek.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

10 lut 2009, 22:27

ja sie zaopatrzyłam w Dada i nam pasują i cena odpowiada :-)
a mi nie leza dada...widac jak we wszystkim karzdemu co innego odpowiada. stwierdzic moge ze teraz (pamietam pieluchy ktore siorka przy swoich dzieciakach uzywala) sa pieluchy wszystkie ok tak naprawde tyle ze jak ja je z pampkami porownuje to pampki zawsze lepsze mi sie wydaja :ico_noniewiem: kiedys takie ceratowe byly plastikowe prawie i na przylepce co sie odklejaly...
ja juz jakis czas testuje bebiko i jestem zadowolona bardzo a ile tansze od nan active :ico_olaboga: ma probiotyki i malemu smakuje :ico_brawa_01: rano zwykle a wieczorem smaczny sen mu daje. naprawde dobre mleczko a takie tanie :ico_brawa_01:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

10 lut 2009, 22:35

Idę się kąpać i spać. Dość na dziś.
Dobranocki.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

10 lut 2009, 22:35

boże jakie ja byki strzelam to sie zalamie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość