blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 lut 2009, 10:56

#ania#, wiola85, WY tak nie narzekajcie na ten okres :D, WIECIRE ILE LASEK SIE MODL ZEBY IEC OKRES HIHIHIHIHII, ja jeszcze nie mialam takiego normalnego okresy, raz tylko lekkie plamienie ale to jakos w grudniu, a tak to cisza co mi bardzo pasuje.

#ania#, moze masz ta grype zoladkowa, ja tez tak milam ze mnie ,mulilo, a lepiej ci troszke?? masz boskie djecie malego.

JustynaiGabi, przystoijniak ten wasz maluszek, Maja oglada z zaciekawieniem :)

antynorma, masz madrzaste rady ale to juz wiesz, super ze z nami jestes :)

MROWKA, KROWKA I BARANEK,
TYGRYS I HIPOPOTAMEK
MYSZKI, LISKI ORAZ BOBRY,
WSZYSCY MOWIĄ WAM - DZIENDOBRY

MILEGO DNIA

PS,przerobilysmy pierwsze potowki , nic milego m:)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

11 lut 2009, 11:13

blumek dzięki Kochana :-D A na potówki i inne skórne problemiki dobry jest stary sposób babciny, czyli mąka ziemniaczana. Kiedys sie robiło krochmal ale wystarczy posypac jak pudrem i tez działa :ico_haha_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 lut 2009, 11:14

o i drugi tydzien sumiennie cwicze przed tv, od razu cialko inne sie robi choc waga pomalutku pomalutku, chociaz moze i wcale bo si enioe waze, tylko raz w tygodniu. Nawet wczoraj zrobilam dodatkowo krotki trening, a maz obiecal w czwartek basen, zobaczymy jak to wyjdzie.

[ Dodano: 2009-02-11, 10:15 ]
antynorma, potowki leczylam rumiankiem, raz dwa i ich nie bylo, w krochmalu tez kąpię czasem bo Maja ma problem z jakims pakudnym uczuleniem, i mąką ziemniaczaną narzie sypię pupkę bo ma wlasnie tam uczulenie chyba na husteczki pampersa.

A huggisy sa fajne, nie wiecie?? Bo promocja jest u nas w tesco.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

11 lut 2009, 11:25

Ja uzywałam huggisów i nic złego sie nie działo, ale to pewnie zalezy od pupinki :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 lut 2009, 12:04

blumek, no pewnie takie chca miec ten okres co boja sie ze wpadły :-D
Ja słyszałam ze dziewczyny ktore karmia piersia to pozno dostaja okres, moze byc tak ze przez cały okres karmienia go nie maja i niby wtedy najłatwiej znowu zajsc w ciaze. Ale czy to prawda jak sie nie ma okresu :ico_olaboga:

antynorma, tez słyszałam o tej mace ziemniaczanej, ale sama jeszcze nie robilam bo na szczescie mały nie ma zadnych odparzen :-)
A huggisy sa fajne, nie wiecie?? Bo promocja jest u nas w tesco.
_________________
ja je mam i sa oki, chociaz zdazyło mi sie na spaniu ze maly mi przemoczył i bokiem był mokry, nie wiem czemu bo rozmiar dobry a miałam tak po 3 noce z rzedu.
Teraz na noc tesciowa mi załatwiła w promocju pampersy sleep and play i sa super :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 lut 2009, 12:06

blumek, ja tez chce miec tyle zapalu do cwiczen!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oddaj troche jak bedziesz miec nadmiar!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Husteczek w sumie tesco jeszcze nie uzywalam. ale narazie na zadne Junior nie mial uczulenia takze nie powiem ktore lepsze. choc mnie najbardziej odpowiadaly pampersa te sensitive.


Moj Niunio budzi sie juz w lozeczku :ico_brawa_01: (bo i spi tam od kilku nocy) i najpierw sobie lezy cos tam gada, i nawet nie pomysli o tym zeby dac znac ze glodny!!! :ico_sorki: Zauwazylam ze ma mniejszy apetyt :ico_olaboga: choc tak naprawde nie wiem ile zje :ico_sorki: Ale przez 3 tygodnie przybral na wadze 500g. czy to wystarczajaco?? :ico_noniewiem: Martwie sie ze nie ma apetytu.
W ogole boje sie ze w piersiach moze malo tego... Ale po karmieniu jak nacisne to strzela pokarm (mimo ze piersi takie mieciutkie raczej). :ico_noniewiem: hmm...

antynorma, blumek, ja np nie moglam byc kapana w krochmalu (moja posciel tez) i maka ziemniaczana tez na mnie zle dzialala. Ta alergia doskierala mi od pierwszego dnia zycia :ico_olaboga:

A wlasnie - JEDNO ZE ZGIEC SZYJKOWYCH JEST CZERWONE - CZY MOZNA TO POSYPAC ALANTANEM??

czy wasze dzieci podczas kapieli maja zacisniete piastki i trzymaja raczki przy sobie czy tylko moj tak sie boi kapac (tak mi sie wydaje ze sie boi - mimo ze nie placze). :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-11, 11:07 ]
aha jeszcze chcialam o okresie - slyszalam ze mamy karmiace moga dluuugo nie miec okresu tylko kilkugodzinne plamienie. ja tak mialam ostatnio. od porodu nie mialam jeszcze okresu. a plamienie bylo znikome i trwalo niecaly dzien.

[ Dodano: 2009-02-11, 11:11 ]
wy o pieluszkach a ja o chusteczkach... :ico_wstydzioch:
moze byc tak ze przez cały okres karmienia go nie maja i niby wtedy najłatwiej znowu zajsc w ciaze. Ale czy to prawda jak sie nie ma okresu
oczywoiscie ze prawda.
na szkole rodzenia mowili nam ze mama karmiaca (ktora spelnia jeszcze jakies inne warunki) i karmi nie rzadziej niz 6 godzin - nie zajdzie w ciaze. Choc ja uwazam ze kazdy organizm jest inny - ale pewnie wiekszosc kobit tak wlasnie ma.
A co do plodnosci bez okresu to prawda - hormony tak szaleja ze mozna zajsc w ciaze bez okresu. dlatego tez trzeba rozsadnie sie przytulac :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 lut 2009, 12:12

JEDNO ZE ZGIEC SZYJKOWYCH JEST CZERWONE - CZY MOZNA TO POSYPAC ALANTANEM?
kurcze nawet nie wiem co to jest ten alantan :ico_noniewiem:
czy wasze dzieci podczas kapieli maja zacisniete piastki i trzymaja raczki przy sobie czy tylko moj tak sie boi kapac (tak mi sie wydaje ze sie boi - mimo ze nie placze).
wiesz co u nas roznie to bywa czasami sobie zacisnie i sie nie rusza a czasami chlapie jak szalony, ale nie wiem od czego to zalezy.
Jednak wiem ze uwielbia sie kompac, chocby nie wiem jak plakał to jak go wloze do wody odrazu jest cicho i mu sie podoba :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 lut 2009, 12:13

a pieluszek HUGGIS ja uzywam juz od dawna bo mialam baaaardzo duzo - i tych zwyklych i tych z kubusiem puchatkiem i z obu jestem zadowolona. Choc te z kubusiem maja gumeczki i sa lepsze niz te Regular (czy jakos tak)
a w biedronce sa za 32zl chyba.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 lut 2009, 12:14

betka, no to jednak dobrze myslałam o tym okresie :-D a kurde ja itam mam ten cykl nieregularny po porodzie wiec bez zabezpieczenia nie ma mowy :ico_nienie:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 lut 2009, 12:14

alantan
posypka pudrowa do pupki :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości