misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

11 lut 2009, 12:10

Bartek jak to facet cieszy się, ale jest poważny, a Agata chodzi za mną i całuje cały czas po brzuchu

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

a Agata chodzi za mną i całuje cały czas po brzuchu

11 lut 2009, 14:59

"""a Agata chodzi za mną i całuje cały czas po brzuchu"""

To super musi być :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2009-02-11, 16:08 ]
Ale pusto tu coś u Nas, śpicie mamuski czy wywiało Was na spacerki?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 lut 2009, 20:09

czesc dziewczyny - ja caly dzien na nogach, lekarz dal mi antybiotyk i leki przeciwbólowe, jak za tydzien sie nie polepszy ide do szpitala - ni emoge narazie wstawac z lózka bo strasznie mnie boli spojenie lonowe i lekarz powiedzial, że jak bede je nadwyrężać to moze byc problem. kupilam wiec sobie przewijak , 2 smoczki i lezymy z wiktorkiem i sie nie ruszamy

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

11 lut 2009, 20:11

witam Mamusie :-D
pusto pusto ale to pewnie przez ta pogode :ico_zly: nic sie nie chce , i jakas deprecha wisi w powietrzu czy co :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dostalam dzisiaj posciel i baldachim i takie tam gazety do lozeczka wiec chociaz na chwile mi sie nastroj poprawil :ico_brawa_01:
musze isc umyc glowe ale tak strasznie mi sie nie chce :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-11, 19:12 ]
ejustysia, niczym sie nie martw tylko lez i odpoczywaj :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 lut 2009, 20:35

adka ja sie nie martwie tylko zmęczona juz jestem, czuje sie jakym od wieków byla w ciąży i takie dziwne wydaje mi sie , że kiedyś znów bedzie normalnie.
dostalam dzisiaj posciel i baldachim
my z Wiktorkiem tez kupiliśmy sobie baldachim, ale leży przyslany z allegro tak jak stal razem z lóżeczkiem nawet paczki nie otworzylam. Za to kupiliśmy dzis przewijak i 2 smoki:)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

11 lut 2009, 20:56

Ejustysiu - poleż i wygrzej się , wiem jak to boli bo sama to przechodze, ale poleż bo ja łaziłam i rozwarcie i skórcze sie od bakterii robiło.
Wracaj szybko do zdrówka!

Poleż wygrzej i przejdzie , Ja też juz czuję się cięzka jak kloc czuje jakbym miała kamienie w brzuchu a najbardziej dokucza mi ten ból jajników i pęcherza 9 te rejony) przez tą infekcje francowata.

Nudze się juz w domu bo większosc dnia leże , niestety w nocy sie nie wysypiam bo boli mnie dół brzuszka i siku co chwile latam :ico_placzek:


Adka - mnie też juz czasem dopada dołek kochana , ale to chyba na naszym etapie normalne wydaje mi się, każda już marzy aby był kwiecień ciepełko, wiosna , dzidzia na świecie i poczuc się wreszcie lekka i zwinna :-) ehhh

Jak mnie dopada zamykam oczy i wyobrażam sobie że jeszcze tylko klika tygodni i poczujemy się lekko powili wrócimy do formy wskoczymy w ulubione jeansy i wróci dobry nastórj, ale musimy jeszcze troszke wytrzymać damy rade RAZEM dziewczynki!

Będziemy wspólnie wracać do formy i na lato będziemy znowu extra laski hehe a przynajmniej poczujemy się lekko :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-02-11, 19:59 ]
Aha wiecie może jak obliczyć wzrost dziecka z usg wg kości udowej?

[ Dodano: 2009-02-11, 20:01 ]
Agniszka napisała że czeka na wyniki i możliwe że jutro wyjdzie do domku, skórczy już nie ma i pozdraiwia !!!!

[ Dodano: 2009-02-11, 20:21 ]
http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_cale ... categ=text

Patrzcie na stronie pampers jest dokładnie opisany każdy tydzień , w 32 tygodniu nasze skarby ważą między 1600 - 1800 , mierzą około 43 - 46 cm.
Moja Zosia waży 1733 teraz, ale nie wiedziałam że juz taka duża :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 lut 2009, 09:50

dzięki dora leże jak kazali, ale wszystko mnie bili, biodra miednica i wogóle sie sypie. wzielam na noc leki przeciwbólowe co dal mi lekarz, ale chyba bylo nawet jeszcze gorzej. Nie bede ich brac bo jak nic nie dają to nie bede synka denerwowac. Lącznie przytylam już 15,6 kg, wczoraj chcialam przymierzyc spodnie swoje ulubione i weszly tylko do kolan :ico_placzek: no trudno, a dlugosc dzidzi to jest jakbys ją calkowicie wyprostowala to wtedy ma tyle cm, na usg zwykle liczy sie od pupci do czubka glówki :)

od rana wchlonęlam juz 2 drożdzówki , ide teraz po platki jeszcze grzesiek xxl czeka wiec oby to bylo tylko 25 kg na plusie pod koniec :)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

12 lut 2009, 10:17

Ja wczoraj miałam wizytę. Dzieciaki bardzo się ucieszyły jak zobaczyły dzidzie. A więc szyjka sie skróciła, ale rozwarcia nie ma żadnego, potwierdził nam, że to jednak będzie dziewczynka. Mam brać dalej luteinę i odpoczywać.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 lut 2009, 10:22

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to super, że wszystko ok, jeszcze tylkopare tygodni :)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

12 lut 2009, 10:39

Misiunia - to super że wszystko oki z córcią :-D

Ejustysiu - a próbowałaś Nospe Forte? mnie zalecił do 2 razy dziennie jak bardzo boli i pomaga, lepiej wziąść nospe niz siebie i dzidzie męczyć bólem.

Co do wagi Ja na razie jestem 13 na plusie , ale zazdroszcze drożdzówek i grzesków bo ja słodkiego nie moge :ico_noniewiem: chociarz czasem zaszaleje i zjem ciacho mam pory kiedy moge bo wtedy cukier nie skacze, ale już niedługo....

A ja leże bo pobolewa mnie brzuchol ale staram sie byc silna i nie narzekać ( chociarz czasem to niełatwe)

Niech już będzie kwiecień :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość