Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 lut 2009, 15:21

Mika a może trzeba lżej zakręcić butelkę :583:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lut 2009, 15:21

Mika co do butelki to Ci nie doradzę bo my mamy aventa i jestem zadowolona. Wiem tylko tyle, że smoczki lovi pasuja do aventa. Może sprobuj kupić smoczek aventa. Może przypasi do lovi
tak, pasuja, pasuja, ja wlasnie roznie dopasowuje.....
zalezy co mam pod reka :ico_oczko:

bylismy u kontroli, juz u Marcysia lepiej... za dwa dni znowu do kontroli, mamy podawac lek tak jak dotychczas
ulzylo mi troszke...

[ Dodano: 2009-02-11, 14:23 ]
Ostatnio cos nie mam czasu siedziec z Wami
dlaczego?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-11, 14:24 ]
dziewczyny czy ktoras z Was jest zapisana do klubu winiary??
ja jestem i polecam....

[ Dodano: 2009-02-11, 14:32 ]
no ladnie, jak ja jestem, to Was nie ma :ico_noniewiem:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 lut 2009, 15:34

Moze i ja bym posza do lekarza zeby przepisała mi to hydro... cos tam. Kubus ostatnio bardzo niespokojnie nam spi. Budzi się co chwilę z płaczem no i sie wierci :ico_olaboga:
jak tam chcesz. U nas było tak, że Tosia wybudzała się w środku nocy z niesamowitym wrzaskiem i nie można jej było niczym uspokoić. Krzyczała, płakała, prężyła się, zagryzała na czym popadnie. Dostałyśmy luminal, ale nie zadziałał, więc na kontroli sama lekarka jej zapisała Hydroxizinum, bo widziała, że Tosia już jest tym wszystkim zmęczona.
wiecie...musze sie tym z wami podzielic... jak juz kiedys pisalam moj tata ma raka... tydzien temu mial pierwsza chemie a dzis jest po 2 i czuje sie po tym bardzo dobrze! nic mu nie jest naprawde swietnie to znosi! tak bardzo sie ciesze! jestem coraz lepszej mysli!!!
super, że tacie lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Szkoda, że moja ciocia i dziadek nie dożyli tych nowych chemii :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-11, 14:35 ]
Jak mnie nie ma jak jestem??? :-D :-D :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lut 2009, 15:38

jestem coraz lepszej mysli!!!
i tak trzymac, zobaczysz bedzie wszystko dobrze...

[ Dodano: 2009-02-11, 14:39 ]
Jak mnie nie ma jak jestem???
nie widac Cie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

11 lut 2009, 15:55

ale naklikałyście o jaaaa ale już doczytałam, Tosia dziś w nocy ok niestety zaczyna w dzień pokazywać rózki :ico_olaboga: jest taka nieznośna że hej, w chodziku nie chce już być , chce chodzić za ręke albo najlepiej sama ale sie wywraca więc zawsze trzymam ją za kaptur ale ile można chodzić... jestem już zmęczona, bawić na podłodze na kocu się pobawi 10-15 min, bajki 5 min i od nowa, chodzić i chodzić, na wszystko reaguje płaczem, śpi sama np w dzień i jak sie zbudzi i nie ma mnie przy niej to płacz, jak sie zbudzi i z nią jestem bo też poleże chwile to też źle i płacze, najlepiej wszędzie by weszła i wszystko zwalała na podłoge a wara jej nie pozwolić to wrzask, do dzieci nie chce iść tylko mama i mama :-|

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

11 lut 2009, 16:30

bylismy u kontroli, juz u Marcysia lepiej... za dwa dni znowu do kontroli, mamy podawac lek tak jak dotychczas
ulzylo mi troszke...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak ma juz byc.

[ Dodano: 2009-02-11, 15:30 ]
Szkoda, że moja ciocia i dziadek nie dożyli tych nowych chemii
i moj tata :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-11, 15:31 ]
dziewczyny czy ktoras z Was jest zapisana do klubu winiary??
ja jestem i polecam....
ja nie, a co to za klub??

[ Dodano: 2009-02-11, 15:36 ]
w dzień pokazywać rózki
moja zuza musze powiedziec ze jest bardzo grzeczna hmm moze dlatego ze wiecie czego nie robi, nie bede tyle razy p[isac ze nie raczkuje :ico_wstydzioch: ale jak gdzies dopelzna to tez wszystko sciaga na ziemie, a jak jezdzi na samochodziku to juz nic nie umkniejej uwadze, szyflady , psie jedzenie piloty na stole, ach wszystko ,wszystko, ale za to w dzien w ogole nie marudzi , ani nie placze jest pogodna i cigle sie smieje :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lut 2009, 16:38

ja nie, a co to za klub??
wejdz na www.winiary.pl, tam poszukaj zapisz do klubu
ja polecam, jestem tam chyba juz dobre 2 lata
tylko przy zapisie trzeba im wyslac chyba 30 kodow kreskowych z opakowan winiary
kilka razy do roku wysylaja kilka sztuk swoich produktow, bardzo ciekawe gazetki z fajowymi przepisami (dzis zrobilam z jednego przepisu - pychotka)
no i dodatkowo mozna zbierac kody z produktow winiary i je sie wymienia na ciekawe nagrody

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

11 lut 2009, 16:44

zasnełą w koncu, ide też się zdrzemnąć, chyba musze jakieś witaminy brac bo jestem do niczego :/

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 lut 2009, 16:44

pochwalę się, a co... zaliczyłam dziś posiedzenie w wc... wyszłam lżejsza o jakieś 2kg... od razu lepiej....

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

11 lut 2009, 16:55

my mamy, tez nam czasem sie tak dzieje, nie wiem dlaczego...
a jaki masz smoczek??
mam Lovi. kurcze mialam tomme tippee i byly ok ale sie zuzyly i kupilam malemu taka bo jest bardziej waska od tt i nie musi jak sam pije tak mocno przechylac :ico_oczko: a smoczek to okurat wady chyba nie ma bo mam 3 rozne bo nie wiedzialam jaka dziurka bedzie dobra, lzej tez zakrecalam i nonono... jak mi jeszcze raz tak zrobi to nia o sciane trzepne...
Moj łobuz tez broi i czasem marudzi i histerie robi... oj mam sie z nim jak zabiore mu cos czego mu nie wolno to sie wnerwia albo krzyczy na mnie :ico_olaboga:
czekam na kapcie i nic a kobieta od ktorej zamawialam telefonu nie odbiera :ico_zly: co za ludzie na interesie jej nie zalezy...a dzwonie w godzinach jakie podala ze mozna i pisze do niej a ona nic...a kurierem miala wyslac wiec dzis powine byc...jak dzis nie przyjda to za ten brak kontaktu to jej chyba negatywa wystawie...no chyba ze sie odezwie...

[ Dodano: 2009-02-11, 16:07 ]
zasnełą w koncu, ide też się zdrzemnąć, chyba musze jakieś witaminy brac bo jestem do niczego :/
_________________
nie ty jedna... taka pora roku- malo slonca zimno i ponuro jak w taki dzien sie mozna dobrze czuc? ja dzis caly dzien sprzatam a nie widac :ico_wstydzioch: bo w szufladach to pranie a bajzel jest jak byl a Rys jeszcze standardowo pranie zrzuca zeby mi roboty nie zabraklo...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość