Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

11 lut 2009, 16:14

jedwabna, na pewno to strach przed tym , że mąż nie zdąży

ale ja dalej trzymam kciuki , żeby zdążył :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

nie martw się ja też mam dziś bardzo bardzo zły dzień , przychodza do mnie różne informacje i jestem zła jak osa :ico_zly:
nie mogę o tym pisać bo jeszcze ktoś przeczyta
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 16:32 przez manenka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 lut 2009, 16:26

ziewczyny! a mnie dopadlo takie przygnebienie straszne i ogromny strach przed porodem
kochana ja wiem ze ciezko sie nie denerwowac..ale kazda z nas przez to przechodzi..dasz rade :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: a maz na pewno zdazy

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

11 lut 2009, 16:45

no to dzisiaj chyba jakis zły dzien jest bo ja mojego P własnie zrypałam przez tele a w sumie to nawet nie wiem o co i cos mi sie :ico_placzek: chce,
ide przespie ten zły humor

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 lut 2009, 18:01

widze że hormonki szaleją....mi też szlały...a teraz po porodzie lepiej nie jest - b szybko szie wzruszam i płacze...

jedwabna, trzymam kciuki by sie ruszyło porządnie jak mąz będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

11 lut 2009, 18:37

dzieki dziewczymki za slowa pocieszenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
juz mi troche lepiej, jednak ciagle sie boje zeby teraz sie nie zaczelo.
mysle caly czas o tym czopie. ja czegos takiego nie mam. no i nie wiem czy wogole bede miec. wszystkim kobietom odchodzi czop przed porodem???? mam na niego czekac czy nie? jak sikam to ciagle patrze na papier czy odchodzi czy nie i juz sama nie wiem co mam myslec :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

11 lut 2009, 19:35

jedwabna, nie wszystkim kobietom on odchodzi
nawet większość ciężarnych nigdy w życiu go nie widziały
moje wszystkie koleżanki i siostry maja po 1 , 2 lub 3 dzieci i nawet nie mają pojęcia jak on wygląda
dlatego tym czopem to sobie nie zawracaj głowy

a to wygląda jak taka galareta
jakby ci zaczął odchodzić to uwierz mi , że go da radę się zauważyć, bo to nie jak śluz to galareta

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 lut 2009, 10:24

hej
jedwabna - czopa jak pisze manenka nie przegapisz, tego dość sporo wylatuje więc bielizna by mokra była i właśnie galareta taka z pasmami krwi często. ale może on odejśc z wodami płodowymi tuż przed porodem i nie zobaczysz go. wczoraj myślałam o Tobie i o tym że sie boisz że mąż nie wróci i wiesz, u żadnej z moich koleżanek pierwszy poród nie trwał króej niż 6-7 godzin więc jest duża szansa że mąż zdąrzy, nie martw sie...

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

12 lut 2009, 11:11

hej hej melduje sie jeszcze zapakowana :ico_olaboga: 4 dzien po terminie :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_zly:
wlasnie sniadanko jem. w nocy mnie brzuszek bolal jak na okres ale rano przeszlo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Beatris balam sie bo moj maz zanim wrocilby z tamtad to juz dawno moglabym urodzic. wczoraj wyjechal ze szczecina o 22.30 i jeszcze go nie ma :ico_olaboga: a jeszcze wiesz jak jest na drodze roznie a to kolo moze szczelic a to cos innego i jeszcze ta pogoda. to jedzie 2x dluzej. ale spoko juz sie lepiej czuje bo wiem ze juz dojezdza do domu. tylko jeszcze chlebek kupi :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

12 lut 2009, 11:13

witam :-)

wyspana choc jakos dziwnie sie dzisja czuje wszystko mnie boli wewnatrz tak jakby na @ i czasami mi sie wydaje jakby mi niedobrze było
chyba sie dzisiaj ciezki dzien zapowiada :ico_olaboga:

wczoraj przynioslam od brata fotelik samochodowy i musze go dzisiaj rozebrac i wyprac zeby był gotowy dla dzidzi

a i w domu mam pełna chate no bo tata juz jest na emeryturze a mam poszła na tydzien L4, jakos tak dziwnie wydaj emi sie jakby był weekend no bo w tygodniu to sama zawsze byłam

dobra zmykam Obrazek zaglądne później

[ Dodano: 2009-02-12, 11:15 ]
jedwabna, własnie sobie o tobie mysłałam ze jeszcze cie nie ma a to akurat pisałysmy posta

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

12 lut 2009, 11:44

dzisja czuje wszystko mnie boli wewnatrz tak jakby na @ i czasami mi sie wydaje jakby mi niedobrze było
fiu fiu to ja mam tak samo. tak wlasnie brzuch mnie boli jak na @. ty masz juz tylko tydzien do terminu wiec wszystko juz jest mozliwe...
mysłałam ze jeszcze cie nie ma a to akurat pisałysmy posta
:-D :-D :-D to nalozylysmy sie na siebie :-D :-D :-D
no a ja od jutra do szpitala ide wiec nie bedzie mnie przez ten czas na tt, ale na pewno wysle wam smsa co jest u mnie grane

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość