mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 mar 2008, 14:16

Ika202, wszystkiego najlepszego

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

26 mar 2008, 17:39

ika STO ! LAT! STO! LAT!
Pociechy z MĘŻA i DZIECI.
:ico_prezent:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

26 mar 2008, 19:14

Ika202 wszystkiego najlepszego
Z okazji urodzinek życze ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 mar 2008, 19:15

mariola, ania25, dzięki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-26, 18:50 ]
myszka105, o matko ale życzenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wielkie dzięki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

26 mar 2008, 21:49

Ika202, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Dziś wróciliśmy ze Śląska, więc wpadłam na chwilkę się przywitać :-D :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 mar 2008, 23:20

Ika202, Wszystkiego najlepszego :-D. Twoje urodziny przypomniały mi, że jutro urodziny mojego taty :ico_oczko:
A poza tym to z nonono jest... Już nie wiem co robić na obiedy, żeby Markowi pasowało. Albo marudzi, że nie ma obiadu albo zjada sam sos i zostawia caly talerz makaronu :ico_placzek: albo pytam się czy może być ryż z warzywami, nie sprzeciwia się, a potem nie zjada.... no i po co ja marnuje jedzenie, gaz i pieniądze ???

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 mar 2008, 15:16

Janiolek, rozumiem cię, mój mąz też wybrzydza. Zawsze mówi, że nie jest glodny. Podłube w talerzu i twierdzi, że się najadł. Tyle, że u mnie zawsze na obiad jest mięso, bo ja jestem mięsożerna i bez mięcha żyć nie umiem.

Wczoraj byłam z Kubolkiem na szczepieniu. Jak przysżło już do szczepienia okazało się, że wykupiłam pentaxin z wycofanej serii i musze gnać do apteki wymienić go na infanvix. Tyle, że w aptece nie chcieli mi wymienic i musialam kupic kolejna szczepionke za prawie 150 zł :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 mar 2008, 20:01

dzięki dziewczyny za życzenia :-D a mój mąż zjada wszystko co mu dam i nie wybrzydza lubi moje potrawy i bardzo dobrze bo gdyby mu coś nie grało to zawsze może sobie sam gotować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

27 mar 2008, 22:55

Witam kochane

My wróciliśmy wczoraj ale dopiero dziś znalazłam chwilkę żeby tu zajrzeć. Mój synek niestety nie dał mi odpocząć i cały czas chciał być noszony na rękach. Już naprawdę miałam go dosyć. Strasznie marudził. Mam wrażenie że chyba mu idą zęby bo strasznie się ślini.

mambii suknia przepiękna i polecam długi welon. Mi osobiście bardzo się podoba.

IKA wszystkie najlepszego. Spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia urodzinowe :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 mar 2008, 08:32

Evik.kp pisze:IKA wszystkie najlepszego. Spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia urodzinowe :ico_tort: :ico_tort:
dziękuje :-D
A co do zębów to ja też ząbkuje :-D wyżyna mi nie chyba ostatni ząb u góry i mam tak spuchnięte dziąsło a jak boli chyba oszaleje po co komu zęby tylko same problemy z nimi :ico_olaboga:
Miki też sie cały czas ślini może też zacznie ząbkować :ico_noniewiem: a cwaniak mały próbuje siadać cały czas się pręży i podnosi ale coś mu to siadanie nie wychodzi jak będzie tak dalej kombinował to może niedługo mu sie uda :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość