Awatar użytkownika
rakowianka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:23

03 sty 2009, 14:18

A co miałaś na myśli mówiąc, że babon wciąż jątrzy za plecami, hehe??

Awatar użytkownika
Panna_Joanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2008, 10:01

03 sty 2009, 14:46

Oj, wiele spraw... Jest taką stereotypową teściową, do dziś mi wytyka sprawy makijażu i ciuchów, dla niej to nie wypada, żeby matka dzieciom chodziła ubrana ładnie i modnie – pewnie chciałaby, żebym się ubierała jak ona, czyli w kwieciste spódnice do kostek i bluzki z nadrukami w motylki i pomarańcze :ico_szoking: Zagląda do garnków, jak przychodzi, ogląda mojego syna i komentuje, że jest źle ubrany, pewnie mu za zimno albo za gorąco, za chudy, ma za długie włoski, a w ogóle to dlaczego tylko jedno dziecko... :ico_zly: Jest fatalna, ma fioła na punkcie ilości dzieci i przyrostu naturalnego, ostatnio z nadętą miną zacytowała mi Goebbelsa (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), który powiedział, że naród, w którym rodzina ma jednego syna, nie może sobie pozwolić na wojnę, naród, w którym rodzina ma dwóch synów, też nie może, trzech synów – może, ale przegra, i tak naprawdę wygrany będzie naród, w którym każdy ma po pięciu synów I weź wysłuchuj takich idiotyzmów... :ico_zly:

No ale ja chciałam się dowiedzieć, jaki jest dobry, łagodny, nieuczulający podkład, a nie opowiadać o swojej teściowej ! Więc jak?

Awatar użytkownika
rakowianka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:23

03 sty 2009, 15:17

Hehehehe, świetnie to opowiadasz :D No doooooobrze, już Ci odpuszczam ^^ Ja używam podkładu Lirene CityMatt, nie uczula ale też ja nie mam wrażliwej cerki za bałdzo ;) Może dla Ciebie coś z mineralnych rzeczy?

lilo

03 sty 2009, 16:35

Panna_Joanna pogratulować teściowej :ico_oczko:

Jeśli masz problematyczną, tak delikatną cerę to ja bym się pokusiła o wizytę u kosmetyczki i jej zapytała o radę - bez sensu kombinować na zasadzie prób i błędów.

Awatar użytkownika
riki_miki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 27 cze 2008, 15:31

03 sty 2009, 17:00

tylko mineralne! wogule ostatnio przeczytalam taki artykul, w kturym pisali, że kosmetyki mineralne powstały w USA specjalnie dla kobiet, które miały operacje plastyczne i po zdjęciu szwów i bandarzy mają jeszcze podrażniona skore. I takie podkłady były po to, żeby one mogły się umalować, zakryć slady pooperacjach i jednocześnie żeby nie było uczuleń. Dobre podkłady mineralne sa z BeYu, kupiłam ostatnio, one sie nazywaja skin Harmony czy jakos tak. Lekko sie czujesz z tym, ale tez nie sa takie zupelnie transaretne, ze pomalujesz się a cos prześwituje dco niepowinno.

Awatar użytkownika
Liliana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 26 cze 2008, 11:19

03 sty 2009, 17:44

Znam te kosmetyki, kupuję często z tej serii w Douglasie, faktycznie, dobrze stapiają się z kolorytem cery i nie są inwazyjne, nie powinnaś mieć po nich kłopotów, Joanna. Co do Twojej teściowej, może właśnie, jak rakowianka napisała, powinnaś może nie robić awantury, ale chociaż jej uzmysłowić, że nie zgadzasz się z nią? Może brak Wam rozmowy...?

Awatar użytkownika
emilly1975
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2228
Rejestracja: 11 sty 2009, 11:13

31 sty 2009, 12:58

Gabi pisze:kasiaa1985, ten mój efektu maski nie daje. A ja używam na niego pudru i cera jest matowa.
Mam też ochotę skusić się na Dream Matte Mouse, czy może używałyście? Jakie są wasze opinie?


Nie używam innego niż Dream ... .Polecam. Fajnie się rozprowadza go (jak krem). Stosując go nie czuję,że mam w ogóle puder,a dla mnie to najlepszy argument.

Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

12 lut 2009, 10:07

A ja używam Maybelline, Superstay Silky Foundation doskonale nawilża i matuje;)

Obrazek

Pauliss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:26

05 mar 2009, 16:47

Ja mam podkład z AA, ale rewelacyjny nie jest. Plusem jest to że łatwo i nawet ładnie się rozprowadza na buźce :-)

amelia1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2009, 13:42

11 mar 2009, 13:55

Zdecydowanie najlepszy jest puder w w pędzlu firmy Yves Rocher. Nareszcie nie muszę sie przebierać po wykonaniu makijażu i nie marnuje podkładu. Więcej możecie znaleźć na stronie Link usunięty przez moderatora ze względu na reklamę
Ostatnio zmieniony 18 mar 2009, 09:28 przez amelia1, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość