Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 lut 2009, 08:20

dziń dobry .....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

12 lut 2009, 11:20

Witam.
Aginko, jak Kacperek?

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

12 lut 2009, 12:18

czesc baboski :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
pozdrowienia bla dzieciaczkow
sliczne fotki:)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 lut 2009, 12:30

iwonap, :ico_szoking: jak fajnie ze jestes

[ Dodano: 2009-02-12, 11:32 ]
Mama_Ania, wiesz - chyba lepiej a lecze go homeopatia .... ale nie wiem co dalej ....

[ Dodano: 2009-02-12, 11:37 ]
ja ide spróbowac poskromić moją małą Złośnicę .... może pójdzie spać ... bo skoro świt już mnie obudziła ... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 lut 2009, 16:05

Dzien dobry :)
Dziekuje za zyczonka zdrowia dla meza,moj maz juz w pracy jest id 7 00 niewiem jak bedzie pracowal z bolem?? Ma tabletki to moze jakos sobie poradzi .. Pozatym to Ok,teraz Marcusek spi,a Nicolka czyta sobie gazete o dzieciach a za niedlugo jedziemy do naszego lekarza dzieciecego bo Marcusek ma takie ogulne badania dla Roczniaczkow :-) I ciekawa jestem juz ile mpj chlopczyk wazy i ile ma wzrostu.. No i maz przyjdzie z pracki szybciej i pojedziemy.Nicolka tez by chciala spac ale nie usypialam ja bo bysmy nie zdazyli do lekarza.. pojdzie spac do 19 00 .. a jutro ja znowu uspie w dzien :-)
I tak to mamy Zime na Calego.. Dzisiaj juz ugotowalam Zurek oj zajadaly nim sie moje dzieci,a i juz odgaranialam tez .. kurde tyle sniegu a co jakis czas sypie i sypie snieg.. I wiatr jest taki nieprzyjemny..

Aginka zycze duzo duzo zdrowka twoim dzieciom,I jak udalo ci sie Malwinke Uspac??
A jak sie czuje Kacperek?? I mysle ze jakos bedzie u dentysty moze jakos Malwinka to wytrzyma..

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

12 lut 2009, 16:54

Kristi, jejku, tylko tydzień i Marcus będzie miał roczek :ico_szoking: .

U nas wczoraj prawie cały dzień padał śnieg i wiał wiatr. Dzisiaj rano też padał, ale temperatura jest na +. Miałam iść z dziećmi na spacer, by Pyza ulepiła swojego pierwszego w życiu bałwana. Już ubrałam Patryka, Kinga zakładała spodenki i kurteczkę, a tu dzwonek do drzwi. Przyszła moja kuzynka z córkami. Fajnie, bo się Pyza wybawiła, ale straciliśmy spacer. Jak tylko goście wyszli, to moje smerfiątka zasnęły. Śpią od godziny.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 lut 2009, 17:49

Czesc dziewczynki ja znowu na chwilke goscinnie wpadam.Wystawilam kilka fajnych ciuszkow po mojej corci moze ktoras by byla zainteresowana.Nie jest drogo a fajne :)

http://allegro.pl/item555209677_kurtka_ ... rl_92.html

polecam :ico_sorki: :ico_sorki:

nie gniewajcie sie ze tak tylko z reklama wpadlam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

12 lut 2009, 21:35

hej baboski widze ze wasze szkraby rosna jak na drozdzach...az milo popatrzec .
co tam u was slychac nowego? a czy iza i diem wpadaj? przejrzalam pare stron wstecz co u was ale ich wpisow nie zauwazylam?
u nas wszystko ok maly jest lobuzaik ale slodziak .....ze tak skromnie powiem widzialm juz wieksze lobuziaki wiec nie mam co na niego narzekac ...jedynie to od jakiegos czasu walczymy z kupkami maly sie zaparl i nic nie chce robic nigdzie wstrzymuje wkoncu po paru dniach piszczy ze go brzuszek i pupa boli ale kupki nie chce zrobic .przejrzalam juz chyba wszytkie fora i ponoc tak czesto dzieci w tym wieku maja i to jest najczesciej blokada psychologiczna .wyczytalam ze trzeba byc cierpliwym i przeczekac czyli nie reagowac i wytlumaczyc ze to on sam musi ja zrobic bo nikt mu nie pomoze .
a probowalismy juz wszytkiego ...nocnika kibelka ..siedzenia razem z nim ,razem z nim udawania ze sie robi kupe ..nagrod .,nawet czopki stosowalam pare razy ale wyczytalam ze to jest najgorsze co moze byc bo to jest mechaniczne wymuszanie kupci a on sam musi sobie poradzic..mowie wam zwrot glowy ....ale taeraz wyczytalam zeby nie zwracac uwagi wiec jetsem stanowcza ale ciezko patrzec jak on sie meczy i caly czas chce na "apa" bo juz nie moze wstrzymac ale twado ...osttnio robil troszke a sobote :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a dzis juz czwartek .wlasnie spi i przebudzil sie wiec go wzielam i zrobil sam bez namawiania chyba takiej wielkiej jeszcze sama nigdy nie zrobilam ...mowie wam jestesm taka szczesliwa ze moje dziecko zrobilo kupe ze az sama sie stukam w glowe ale same wiecie jak to jest jak dziecko sie z czyms przelamie i zrobi......buzie nam sie wtedy same usmiechaja i pekamy z dumy... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiec u nas oprocz klopotow z kupcia wszystko ok.
pozdrawiam was serdecznie moje baboski i do zobaczenia:) :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 lut 2009, 21:48

Cześć dziewczynki ja zdycha dzisiaj strasznie...czuje się koszmarnie, j zdycham cały dzień, wczoraj miałam takie nerwy ...że dzisiaj chyba odreagowuje mój organizm...z łózka wstać nie mogła, od razu kołowało mi się w głowie, do tego kołotanie w środku, ból brzucha, gorączka i rozwolnienie...koszmar....
Przed chwilą chlipnęłam tropszkę zupy...i chyba znowu się położe...całé szczęście mój mężuś zajął się Antkiem i jako tako domem :ico_brawa_01:

Witaj Iwonko kochana oj całe wieki Cię nie było...no widzę że miałaś kłpot z kupką u Piotrusia...współczuję...racja jak jest jakiś problem z naszymy dzieciaczkami....to poprostu sdspać nie można i ciagle człowiek mysli...ale jak się już uda Gio przezwycięzyć to chodzimy dumne jak pawie....
Oby te kłopoty się juz skończyły

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 lut 2009, 21:53

Hej :)
I moje dzieci juz sobie spia,Nicolka szybko padla.. bo juz o 18 40 spala mi biedna na rekach taka zmeczona.. a Marcusek tez stosunkowo szybko zasnal,nawet nie musialam go za duzo bujac w wozku,naprawde przytulil glowke do poduszki i zasnal o 19 40 :-) A i moj kochany Marcusek to kawal Chlopczyka,kurde ma 78 cm wzrostu i wazy 11 kg.. Jak chodzi o wzrost to lekarz powiedzial ze jest 2 cm wiekszy niz dzieci w jego wieku i wazy o 200 gramow wiecej niz normalnie dzieci w jego wieku.. ale ciesze sie bo tak ogulnie to wszystko Super,Marcusek to zdrowy i slodziutki i Kochany Chlopczyk.Jest spokojny ale taki tez energiczny z drugiej strony :ico_oczko: A Nicolka tez byla grzeczna nawet u lekarza,moj mezulek czytal jej ksiazeczki a Nicolka siedziala mu ladnie na kolana i sluchala :-) Kurde jaka ta Nicolka jest cwana.. jak lekarz wszedl do pokoju w ktorym my juz na niego czekalismy i sie zaczal z nami witac a Nicole mu reki nie podala na przywitanie,a pozniej jak sie juz zegnalismy a lekarz dal jej wczesniej Zelke owocowa to na pozegnanie odrazu mu raczke podala.. smiesznie to wygladalo..a lekarz sie smial i powiedzial ze Tak to sie Robi :-) .. O rety bylo smiesznie.. mala spryciulka..
Pozatym to wszystko Oki.

Mama_Ania masz racje dokladnie 10 dni i moj syncio bedzie mial 1 roczek,to juz Roczek prawie ze minal a jeszcze pamietam jak dzis jak ci pisalam smski z tej kliniki ze musze spacerowac i tabletke na wywolanie dostawalam.. oj pamietam ten caly rok jak by to bylo Wczoraj.. Szok.. Ale po dzieciach widac ze Czas leci naprzod i to z taka ogromna Sila. a nie stoi w miejscu.. Nicolka tez jeszcze nie ulepila balwana.. a moze go tez ulepimy w Koncu Pomysle nad tym :-D :ico_haha_02:

Iwona hej :) Troche cie nie bylo.. A z tymi kupkami??To niewiem.. nie znam sie za bardzo na kupkach.. ale moze jakos Piotrus sam bedzie chcial ja robic.. Dobrze ze u Was wszystko Ok. Pozdrawiam.

O rety znowu zaczynam pisac Wypracowania.. Zycze wam Milej nocki i dobranoc do uslyszenia ide do mezulka popatrzec razem na Tv papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość