Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

12 lut 2009, 12:33

od jutra do szpitala ide wiec nie bedzie mnie przez ten czas na tt, ale na pewno wysle wam smsa co jest u mnie grane
no to trzymam kciuki zeby małemu sie szpital spodobał i chciał wyjsc na świat :-D noi oczywiscie czekamy na wiesci :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 lut 2009, 12:42

hej :-D

pogoda tak samo cudna jak wczoraj :-D

ale się zgrałyśmy bo u mnie nocka tez kiepska, co pół godziny do WC latałam a i pochwa mnie tak boli , zawsze boli przez te kości, ale dziś to już w ogóle jakby mnie ktoś skopał
ale da się przeżyć :-)

Jedwabna oby już ci się coś rozkręciło
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
bo leżeć w szpitalu to bez sensu , jak ci nic nie wywołają :ico_noniewiem:
dlatego bardzo bardzo mocno zaciskam kciuki za ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dawid wychodź z brzuszka tata wrócił :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ragazza555, ale ci fajnie :-D
masz teraz pełną chatę :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na pewno jest weselej i szybciej czas leci :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

12 lut 2009, 12:58

wiecie co nadal jakos tak mi dziwnie teraz to mnie jeszcze brzuch boli mam nadzieje ze sie niczym nie strułam ani ze to nie grypa żołądkowa bo podobno ostatnio panuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Jedwabnaa pamietam ze ty pisałąś ze maz bedzie brał urlop a planujecie ze wezmie po urodzeniu malego te 2 tygodnie opieki nad wami które mu przysługują?

[ Dodano: 2009-02-12, 13:04 ]
kiedys dawałąm wam link do stronki gdzie sa takie objawy

Objawy zbliżającego się porodu - bezpośrednio poprzedzają poród.

I. Zmiany nastroju i zachowania - w 9-tym miesiącu ciąży, możesz odczuwać zmęczenie i wyczerpanie - to moze byc wczorajszy zły humor i moje ciagłe spanie
Tuż przed porodem możesz odczuwać: ogólny niepokój, kołatanie serca, uczucie gorąca i uderzenia krwi do głowy - nie niepokój się, jest to normalne - mam tak na wieczór

II. Ucisk w miednicy i na odbytnicy - narasta ucisk najczęściej w okolicy nerwu kulszowego, oraz w miednicy małej. Może wystąpić ból w okolicy pachwin, oraz w okolicy krzyżowej. Objawy te spowodowane są: nisko usadowioną główką płodu, oraz gotowością macicy do porodu - dzisaj mnie masakrycznie boli, zwłaszcz bol w okolicy pachwin

III. Objawy ze strony przewodu pokarmowego - może wystąpić: biegunka, wymioty, wzdęcia, czy też brak łaknienia - mnie ciągnie na wymioty a wczoraj to raczej miałam tasiemca niż brak łaknienia

IV. Objawy ze strony narządów płciowych - zwiększa się wydzielina z pochwy, występuje również uczucie pełności w okolicy sromu - co chwile latam do ubikacji sprawdzać czy to nie czop bo zwiększona wydzielina jest

wszystko super tylko jeszcze zeby było wiadomo na ile przed występuja te objawy :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 lut 2009, 13:41

wszystko super tylko jeszcze zeby było wiadomo na ile przed występuja te objawy :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dokładnie
bo ja tez mam te objawy
krew uderza mi do głowy i tak gorąco mi w twarz
mam biegunkę
wydzielina z pochwy
i ucisk w krzyżu i na pachwiny

fajnie to wszystko opisane
tylko czemu nie napisali kiedy to występuje ?? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

12 lut 2009, 17:57

nadal co chwile latam do ubikacji sprawdzać czy to jest czop czy ta zwiększona wydzielina :ico_olaboga:

mam tez mega ból w okolicy pachwin oraz cos mnie ostatnio zaczyna bolec z tyłu jakby krzyże

a własnie robimy z P sphagetti mam nadzieje ze to nie poród jeszcze bo taka mam na nie ochote :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 lut 2009, 18:17

mam tez mega ból w okolicy pachwin oraz cos mnie ostatnio zaczyna bolec z tyłu jakby krzyże
mnie boli bardziej kość ogonowa niż krzyż :ico_noniewiem:
nadal co chwile latam do ubikacji sprawdzać czy to jest czop czy ta zwiększona wydzielina :ico_olaboga:
no i co to jest??
bo na prawdę można odróżnić czop od wydzieliny
wydzielina jest biała ciągnąca się
a czop to na prawdę jak galareta z czerwonymi nitkami lub taka brązowa
a własnie robimy z P sphagetti mam nadzieje ze to nie poród jeszcze bo taka mam na nie ochote :ico_sorki:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no my już po obiadku
mąż zasnął z przejedzenia a ja na tt weszłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

12 lut 2009, 18:51

wydzielina jest biała ciągnąca się
a czop to na prawdę jak galareta z czerwonymi nitkami lub taka brązowa
no to z tego co piszesz to raczej wygląda na wydzielinę

my juz tez po obiadku a nawet po deserze i mojego P tez bierze spanko, no to mam pilota dla si :-D ebie

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 lut 2009, 18:56

Ragazza555, ja właśnie też będę oglądać brzydule i pierwszą miłość

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 lut 2009, 21:32

Ragazza wydzielina to galareta - nie pomylisz ze śluzem, poza tym naprawde sporo tego wylatuje. mi w nocy wyleciało to sie obudziłam bo po nogach cos mi ciekło.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 lut 2009, 21:33

Beatris60, jak tam po zdjeciu szwów??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość