Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 lut 2009, 12:52

asiula_o, o ile dobrze pamietam to chyba miedzy 18 a 22 tygodniem ciazy.
Trzymaj sie dzielnie juz niedługo powinny minac te nastroje dzieciaczkow i wyrobia sobie rytm dnia :-)

#ania#, ojojoj to chyba na te zabki jest taki nieznosny, chociaz moj tez czasami tak ma i nie wiadomo czemu.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 lut 2009, 13:28

Ja troszke rozpieszzcam Maje i wieczorami usypiam ją u nas w łózku przy cycusiu. W nocy tez ja u nas w lozku karmie i odkladam do lozeczka. Albo juz wtedy twrado spi albo sama zasypia w lozeczku. Jakos nie zauwazylam zeby byl problem z zasypianiem w lozeczku wiec Asiu nie obawiaj sie tak bardzo. USG 4D robilam w 21 tygodniu, potem probowalam w 36 ale juz Maja byla za duzo i sie chowala i nie dalo rady.

My dzis siedzimy w domku, chlapa po kolana choc pogoda ladna w sumie. Ale mala mi cos pokasluje i smarka wiec wole ja w domu przetrzymac. Dla mnie skonczylo sie to sprzataniem hihiihihi. Lazienka lsni a Maja usnela i spi w lozeczku. Sama usnela. W sumie dzis mialysmy piekna nocke. Maja zasnela kolo 22 i wstalo o 6.30 i poem o 7.30 drugi cycuis i w sumie spalysmy do 9.40 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lut 2009, 15:22

Maja zasnela kolo 22 i wstalo o 6.30 i poem o 7.30 drugi cycuis i w sumie spalysmy do 9.40
:ico_szoking: pieknie!!! brawa dla ksiezniczki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asia - ja robilma w okolo 22 tydzien i wyszlo super. potem robilma w 32 i tez ladnie wyszlo ale tak jak Kasia mowi - juz dzieciaczek wiekszy i zdjecia mniej wyrazne. tzn wyrazne ale Olik akurat byl ruchliwy bardzo i prawie wszystkie zdjecia sa "zruszone"
A co do spania z wami - to jak raz na jakis czas z wami pospi to raczej sie do tego nie przyzyczai. Moj M czasem mowi zebysmy wzieli Niunia do siebie bo dzis byl jakis marudny i lepiej bedzie mu sie spac. :-D
Ja z siostra jak bylysmy male to sie pchalysmy zawsze do lozka rodzicow. dochodzilo do tego ze obie jednej nocy :ico_brawa_01: ale ja jakos czesciej. I rodzice w koncu sie umowili ze jak przyjde to beda mnie sciskac i pchac sie do srodka (bo ja zawsze w srodku) i w koncu zdenerwowalam sie i powiedzialam im ze sie na mnie pchaja i juz nie bede z nimi spac :-D i wyszlo ze to ja zrezygnowalam a nie oni mnie wypchali :ico_brawa_01:

Ja juz staram sie Olika co wieczor odladac do lozka. Tylko on dziwnie usypia. Spi pierwsze pol godzinki a potem sie budzi (zawsze) i czasem usypia dosc szybko potem, a czasem sie meczy i nie moze usnac... :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 lut 2009, 15:40

Ja juz staram sie Olika co wieczor odladac do lozka. Tylko on dziwnie usypia. Spi pierwsze pol godzinki a potem sie budzi (zawsze)
Maja tez tak robi codziennie. Ale ja tą drzemkę na kąpiel wykorzystuje a potam sie przytulamy .

[ Dodano: 2009-02-12, 14:41 ]
Na swoja kąpiel :)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lut 2009, 16:19

blumek, no wlasnie ja tez zawsze wtedy sie kapie :-) ale czemu czasami po tej drzemce nie moze usnac.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 lut 2009, 16:27

Ja robiłam to USG trzy razy, bo na samym poczatku lekarz stwierdził, ze mały ma jakas niewydolnosc zastwki serca czy cos takiego i potem musielismy znowu jechac i zas stwierdził, ze cos tam i widzi no i trzeci raz juz niby wszystko ok.
A tak sie teraz zastanawiam czy to nie było jakies specjalne nabijanie kasy, bo kazda wizyta 150zł, no a rodzice przeciez zrobia wszystko zeby miec zdrowe idziecko i takie na szczescie mamy :-D

betka, ja to jakos specjalnie nie pamietam, zebym spała z rodzicami, moze kilka razy, potem miałam z siostra łozko, to tam razem spałysmy :-)
No i z małym spałam na poczatku kila nocy i potem jak M chodził na noc do pracy a ja jeszcze wtedy piersia karmiłam. Teraz mały tak fajnie zasypia, ze nawet o tym zpominam :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lut 2009, 16:41

wlasnie sobie pocwiczylam :ico_chory: uufff... ciwcze na brzuch (ciagle mam ta niepotrzebna skore :ico_zly: ) na uda i posladki. Mam dwa miesiace do wygladu jakiegos. na chrzciny chce byc mniejsza... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

12 lut 2009, 17:23

Obrazek
a oto Sara z kuzynką Joasią - różnica wieku 1,5 miesiąca :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 lut 2009, 17:30

Anetka29, ale dzieci rosna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

12 lut 2009, 17:48

Dzięki za odpowiedzi w sprawie USG 4d:)Zawsze można na was liczyć:)
CO do zabkowania to tez sie zastanwaiwm czy to nie dopadło juz mojego jasia, ze on taki ostatnio niespokojny, A slini się...i wszystko do buzi bierze. Nawet jak go całuję to probuje mi usta (moje) wessac:)Czytałam w ksiazce ze własnie objawy ząbkowania występują nawet 3 miesiace wczesniej...
Dziewczyny mam kolejne pytanko:)Jak się nazywa ta ksiązka, o której tyle pisałyscie, napisała ja jakas babka. O metodach wychowawczych:)Chyba sobie ją sprawię. Bo dzidzius zaskakuje mnie coraz bardziej:)

[ Dodano: 2009-02-12, 17:49 ]
Anetka29, fakt róznica niezła:)ale obydwie przesliczne:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości