Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 lut 2009, 12:25

Cześć Baboski
Magdalena_82, biedaczku... :ico_pocieszyciel: . Trzymaj się.
Iwonka, ja też słyszałam o takich przypadkach. Sama kilka lat temu pilnowałam dziewczynkę, która "bała się " robienia kupki. Też wstrzymywała się kilka dni, później ból brzuszka. Biedny Piotruś. Musi się przełamać. Iwonuś, zaglądaj troszkę częściej.
Nicole mu reki nie podala na przywitanie,a pozniej jak sie juz zegnalismy a lekarz dal jej wczesniej Zelke owocowa to na pozegnanie odrazu mu raczke podala..
Kristi, Kinga czasem też tak robi. Czasem przychodzimy do dziadków, a ona nie chce się przywitać. A kiedy wychodzimy to i buziaka da, i pomacha i powie "Do widzenia" albo "narazie" . Małe chytruski.
A Marcusek pięknie waży i rośnie :ico_brawa_01: .

Ostatnio pisałam do Izy. Dzieci chorowały, Mateuszek nie chodził do przedszkola.Był płaczliwy i marudny.Juleczka jest płaczliwa i mało śpi. Iza ma mało mleczka a malutka nie chce pić sztucznego. Widać, że nasza Iza jest trochę załamana...

Moje skarby wstały dziś o 6:30 i trzeba było podnieść się z wyrka. :ico_spanko: . Teraz Patryk odsypia. Jak wstanie, to pójdziemy na spacer i zakupy. Kinga zażyczyła sobie bziś na obiad pierogów "z kapustą i ćebulą" (z kapustą i grzybami).
Ostatnio używa takich zwrotów: i co moi bohaterzy, mamo jesteś stary niedźwiedź, i co mój maluszku (do G.). Zainteresowała ją też różnica płci. Przy kąpieli Patryka pyta, czemu Patryk ma taką pupę, a ona inną. I trzeba jej tłumaczyć, że ona jest dziewczynka, a Patryk to chłopczyk. No i pada pytanie, czy ja jestem też dziewczynka, a tatuś to chłopczyk. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 lut 2009, 15:16

Dzien dobry :)
A u nas Zima i to na Caelgo.. Caly czas z malymi przerwami sypie snieg i trzeba czesto odgarniac.. Teraz moje dzieci sobie spia,a my juz po obiadku z mezulkiem dzisiaj moj maz troche szybciej konczyl prace bo jest piatek.A my juz do polodnia bylismy na spacerku ( w sklepie) bo jutro Walentynki i kupilam mojej rodzince po takim serduszku z Lindta :-> A dzisiaj jeszcze jedziemy na zakupy jak sie moje skarbki obudza.. to moze kupie tez czekoladke tesciowej.. tak sobie mysle ze ja ja Lubie.. taka jaka jest.. i ze jest marudna czasami ale mimo wszystko Ja Lubie..
I tak to wszystko Oki.

Mama_Ania ale udana Kingusia,i jaka juz madra tak szybko odruznia ze Patryczek ma cos innego niz ona ma.. Mala sprytna dziewczynka :-) Fajnie masz tak ze corcia ci juz mowi co masz na obiad zrobic .. hehe .. moja Nicolka to zje wszystko co ugotuje i jakos jej wszystko smakuje.. a za moim Zurkiem to bardzo przepada i za Plackami Ziemniaczanymi.. ogulnie wszystko je.. a pierogow raczej nie robie.. jak cos to kupie juz gotowe.. :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

Gabi a jak tam Emilka.. co slychac u Was??

Nicolka zaczyna sobie fajnie tancowac w rytm muzyki.. jak ona sie rusza.. siedzi na kanapie i zaczyna machac ramionami i do tego sie usmiecha.. piekny widoczek :-)
A Marcusek caly czas Usmiechniety i jakie ma laskotki.. I jak lubi jak go gonie a on szybko tak raczkujac mi ucieka i sie smieje na Glos.. :-D
Czasem przychodzimy do dziadków, a ona nie chce się przywitać. A kiedy wychodzimy to i buziaka da, i pomacha i powie "Do widzenia" albo "narazie"
A my jak przychodzimy do dziadkow to Nicolka raczej sie wita i zegna i daje buziaka im i,ale jak tesciu przychodzi do nas to Nicolka odrazu do jego kapsy zaglada i wie ze zawsze dostanie cos slodkiego takie male czekoladki.. oj te dziadki.. najpierw sami naucza a pozniej tacy sa dumni z tego.. ale tak sobie mysle ze oni wlasnie od Tego Sa :-D :ico_haha_02:

Zycze wam Milego dnia i do uslyszenia pozniej papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 lut 2009, 16:25

Gabrysiu Sliczna ta Twoja Królewna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-14, 14:25 ]
witam ....

Ale mamy zimę ....śniegu jest bardzo bardzo dużo ... aż nie mogłam się oprzeć i dzieci puściłam dziś na chwilkę na spacer .... a ja od rana się okropnie wymarzłam ....byłam na działce - dziś była pani elertryk .... wszystko już dobiega już ku końcowi ... przawdopodobnie - jak nic nigdzie nie utknie wszystkie dokumenty będę miała w kwietniu :ico_brawa_01: jejku - jak się ciesze .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 lut 2009, 23:26

Magdalena_82, biedaczku... :ico_pocieszyciel: . Trzymaj się
dzieki Aniu...kurcze , u nas juz cały dom choruje...mi juz przechodzi, za to męzuś i aAntoś sie rozłozyli...grypa żołądkowa....także Walentynki z glowy :ico_noniewiem: :ico_chory: :ico_noniewiem:
Tosiek calą noc poprzednią wymiotował, ta się wymęczył do teo gorączkuję...b też :ico_olaboga:
Och moje biedne chłopaczki.
Mój męzus smieje się że podarowałam mu na walentynk wirusa rota....hehe, no niestety :ico_noniewiem:
Widać, że nasza Iza jest trochę załamana...
Biedna Izunia, ja tez pisałam do Niej jakiiś czas temu...ciekawe czy z mezem Jej się wyrównalo....oby :ico_noniewiem:
Gabi, ale masz strojnisię, śliczna :ico_brawa_01:
Mój Antek też lubi przebieranki :ico_oczko:
byłam na działce - dziś była pani elertryk .... wszystko już dobiega już ku końcowi ... przawdopodobnie - jak nic nigdzie nie utknie wszystkie dokumenty będę miała w kwietniu :ico_brawa_01: jejku - jak się ciesze .....
super ze tak gładko idzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lut 2009, 10:32

Dziedoberek dziewuszki.
U nas ociupinke lepiej...Moje dziecko cos zjadło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 lut 2009, 11:17

Dzien dobry :-)
U nas wszystko Super.Dzieci na szczescie NIE choruja i jest Ok. Wczoraj Walentynki byly i bylo Milusio.Dostalam od meza piekna roze i pod wieczor poszlismy sobie do greckiej restauracjii cos zjesc :-)Gyrosik byl pyszny :-) A na moje dzieci uwazala tesciowa,i ja jej kupilam bombonierke na Walentynki ale sie ucieszyla a zarazem niespodziewala.. To byl taki mily gest z mojej strony. No i bylo jej Milo..
Dzisiaj idziemy tez do tesciow na Kawke.. Piekna pogoda naprawde mamy Prawdziwa Zime i ogromnie duzo sniegu.. Takze jak zjemy obiadek to idziemy na spacerek.. na Balwana snieg sie nie nadaje bo za bardzo lekki i puszysty jest.. ale mam nadzieje ze tej zimy ulepimy jeszcze balwanka.. I takie piekne slonce swieci.. i zima i Zima.. :ico_haha_02:

Gabi piekne foteczki a Emilka zachwycona Kapelusikiem.. i jaki ma ladny plaszczyk na Wiosne :ico_brawa_01: :ico_oczko: Dobrze ze u Was wszystko Ok.

Magda zycze wam Wszystkim Zdrowka..

A teraz Marcusek sobie spi,a Nicolka rysuje..
Milego dnia wszystkim zycze i do uslyszenia papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lut 2009, 11:36

Kristi fajne mieliście walentynki.

Dziewczyny macie konto na facebook'u??

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 lut 2009, 11:44

Magda a co to takiego?? Niemam tam konta.. ??

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lut 2009, 13:47

to cos takiego jak NK tylko miedzynarodowe.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 lut 2009, 16:28

witam .... skoro o bałwanach mowa .....


Obrazek

to nasze dzisiejsze dzieło - niespodzianka dla Malwinki - gdy ona spała z tatusiem ja z Kacperkiem bawiłam się jak za dawnych lat :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dziewczyny macie konto na facebook'u??
ja nie mam :ico_wstydzioch:

Madziu fajny prezent dałaś mężowi na Walentynki - mam na myśli rowawirusa :ico_smiechbig:

Kristi, jak zwylke śliczne zdjęcia w podpisie :ico_brawa_01:


Dziewczyny powiedzcie w czym Wasze dzieci chodzą po domu ? bo u nas za "pachochle" ostatnio służą wczesno jesienne półbuty ... uparła się na nie i tyle .... wogóle wcześniej biegała w skarpetach antupoślizgowych ale zaczęłam ją inegrować z "pachochlami" :ico_wstydzioch: jak to jest u Was ?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość