Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 lut 2009, 16:13

witam
wpadlam tylko na chwileczkę no niestety nie mam czasu na internet ale bardzo za wami tesknię fajnie było czasem tak z kimś "pogadać" no ale iestety zajmowanie sie dwojką urwisów wypełnia mi cały dzień a nie mam sumienia siedzieć przy kompie jak Łukaszek nie śpi wolę byc przy nim bo on mnie teraz szczegulnie potrzebujebo kiedyś miał mnie tylko dla siebie a teraz musi sie dzielić mna z braciszkiem
generalnie wszytsko u nas w porządku remont trwa w nowym mieszkanku jeszcze ze dwa tygodnie i będziemy się przeprowadzać wkońcu sami tylko niestety bez internetu więc zupełnie stracę z wami kontakt ale ciągle myslę o was i sercem jestem z wami
pozdrawiam serdecznie i całuję

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 lut 2009, 16:23

Kasiu- fajnie,że u was wszystko dobrze, i że wkrótce będziecie na swoim.
Może uda wam się jakoś wn ajbliższej przyszłości załtwić intenet.

Ela- jak ja Cie rozumiem, już mi sie wyć chce od tej nauki. Wczoraj stwierdziłam,że jestem kardiologicznym debilem bo nie moge zapamiętać działań ubocznych leków :( Do tego wytyczne są często gęsto sprzeczne, bo jest milion kardiologicznych towarzystw,a to polskie a to europejskie, a to kanadyjskie itp, a na teście to się nie da uzasadnić odpowidzi tylko jest A lub B wrrrrrrrr

Własnie jem obiadek bo dopiero weszłam. Tosia śpi, słucham sobie
http://www.miastomuzyki.pl/radio,33,filmowa dla relaksu i niebawem wracam do nauki :ico_placzek:
A jeszcze mnie szwagierka pyta czy nie pojade z nią na narty w poniedziałek :ico_zly:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 lut 2009, 16:44

Pruedence pisze:Wczoraj stwierdziłam,że jestem kardiologicznym debilem

myslalam, ze w tej kwestii jestes oblatana ze wzgledu na doswiadczenie. :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 lut 2009, 16:56

Justyna kardiologia dziecięca (głównie wady) a dla dorosłych (czytaj głównie wieńcówka) to zupełnie inna bajka, a kardiochirurgia to jeszcze coś zupełnie innego.
Zresztą z jednego VSD kardiologia się niestety nie składa. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 lut 2009, 21:09

Pruedence pisze:Zresztą z jednego VSD kardiologia się niestety nie składa.
no wiem wiem :-) wiesz ja mam jeszcze nerke ektopiczna obcykana :ico_oczko: chyba dosc bo ciotce, ktora jest lekarzem tlumaczylam kiedy sa wskazania do usuniecia nerki :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 lut 2009, 00:16

Rany współczuję takich egzaminów. mnie też czeka taka krowa do zdania i to już za dwa miesiące. Będę sobie przypominać poszczególne przedmioty z czasów studiów i wcale mnie to nie cieszy, bo prawdę mówiąc w wąskiej tematyce jestem specjalistą, a są rzeczy, o których zapomniałam i nawet nie chcę pamiętać. Ale cóż, jak mus to mus. Najgorzej, że nie przewidzi się pytań, a potrafią być bądź banalnie proste, bądź zabójcze. Ale trzymam kciuki.
Ja robię przerwę i idę spać, bo mi to pisanie bokiem wychodzi. A przecinki op. cit i ibidem, to mi się w oczach mienią. Tak więc idę spać, a jutro zaczynam od rana. W końcu jest mój M i będzie się miał kto dzieckiem zająć. Mam taką nadzieję.
Pruedence nie wiem czy Cię to pocieszy, ale takie egzaminy są wszędzie. Dobre jest to, że w sumie zdajesz dosyć wcześnie. Mój M będzie zdawał 4 lata po studiach, po zrobieniu uprawnień i nie wie jak się zabrać, bo zajmuje się tylko i wyłącznie wentylacją, a musi zdać i z klimatyzacji i z budownictwa itd. Ale w sumie co za różnica i tak trzeba zakuwać i tak. :ico_placzek: Przy tym nerwy i stres, a jeszcze tak jak Ty to dodatkowy, bo w sumie praca bardzo odpowiedzialna.
A co do szwagierki, to brak zrozumienia denerwuje, ale przynajmniej się zainteresuje. Moja mieszka we Wrocławiu, a widuję ja tylko u teściów. Ostatni raz na święta Bożego Narodzenia. Tak się odzywa jak coś chce. niestety próby z mojej strony nawiązania kontaktu spełzły na niczym :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 lut 2009, 20:28

Ela w sumie źle wyszło jak napisałam ale na szwagierke nie moge złego słowa powiedzieć bo zajmuje się Tosią min raz w tygodniu ( to jej chrzestna) :-D
A dziś mój M wykazał się wielce idącym zrozumieniem i zabrał Tosie na spacer na dwie godziny na ten padający śnieg, wrócili cali mokrzy ale szczęśliwi, potem poszła spać, teraz zjedliśmy obiadek walentynkowy który zrobiłam i zabrał Tosie do Teściów.
Dziś powtarzałam kardiologie i już lepiej, ja jednak potrzebuje sobie wiedzę ugruntować :-D Zaraz zabieram się za testy. Czekam z niecierpliwością jak opublikuja pytania LDEP bo był dziś, a onie tez mają pytania z ratunkowej i prawa i czasem się powtarzają w tej samej sesji ze dwa pytania, na 200 to może nie dużo ale zawsze coś.
W sumie ten egzamin jest duży ale do ogarnięcia, ale PES :ico_szoking: jest na razie poza moją zdolnością ogarnięcia go, ale wszystko jest do przeskoczenia.
Ja sobie wybrałam zawód w którym trzeba się cały czas uczyć bo wytyczne się zmieniają co roku, więc w sumie mam to na własne życzenie :ico_olaboga:
Ale się rozpisałam.....

A u was jak walentynki? U nas kuuuuuuuuuuppppppppppppaaaaaaaa śniegu :ico_szoking:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 lut 2009, 21:37

My nigdy walentynek nie obchodziliśmy i nie obchodzimy. Dzień jak każdy inny, ale mamy swoje własne prywatne święta i rocznice. (Jak każda para).
W sumie to tak jest, że trzeba się uczyć cały czas. W końcu bycie na bieżąco jest najważniejsze. Ja też doczytuję, by nie zostawać w tyle. Najgorsza jest stagnacja. W sumie masz rację, bo rzeczywiście są to rzeczy do przeskoczenia. Tylko czasem jest ich tak dużo, że ciężko ogarnąć. Moja praca ma w końcu ręce i nogi, ale po sklejeniu ponad 500 stron (praca plus aneksy) mnie wystraszyła, a jeszcze komentarz, że dużo poprawek... Ale patrzę na nią i sądzę, że część to nie są poprawki, a po prostu bzdury.
U mnie też dzisiaj dzień dobroci dla pracujących matek. Mój M zabrał Amisię na spacer i wrócili prawie po 2 godzinach. Wymęczył ją tak, ze usnęła na 2 godziny. Tak więc spokojnie mogłam popracować. Jutro przerwa i rajd do rodziców i jednych i drugich. Ciekawe jak u moich rodziców, czy do nich dojedziemy, bo w końcu góry.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 lut 2009, 16:47

U nas wszystko zasypane śniegiem. A mnie chyba dysk wypadł, nie moge się ruszać, wyprostowanie się zajmuje mi 2 min i wyje z bólu, wczoraj niefortunnie podniosłam Tosie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

15 lut 2009, 18:35

Ania miejmy nadzieje ze jednak top nie dysk Ci wypadł i ze to nic poważnego :ico_sorki: :ico_olaboga: Powodzenia w nauce!!!!Trzymam kciuki!!!

Yvone Tobie także życzę powodzenia przy poprawianiu!!!Już By Ci ta promotorka spokój dała!!!

Agaa Tobie z kolei życze szybkiego zakończenia remontu i czekam również na fotki!!!!

Ula a Tobie życzę dużo zdrówka i całej rodzince!!!

Anita Tobie życzę spełnienia marzeń :-D .Ja kupiłabym gdzieś na 104 jak chcesz za rok włożyć kurteczkę....

Jnaiołku Tobie życzę dobrych kupek Lenki!!!

Kasia Tobie życzę żeby szybko skończyli Wam remont i żebyście szybciutko mieli necika :-D Całuski dla chłopaczków!

A my mielismy małe problemy z netem ale już jest good :ico_brawa_01: .Byliśmy u mojej mamy i w walentynki zostawilismy Nelinke jej a sami pojechalismy do wrocka do kina na jagodowa miłość(super film) i potem na ciacho...było super!!!

Aha Sylwia Tobie życzę aby Patryczek przestał Cie gryść!!!

No to wszytskim pożyczyłam :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość