Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 lut 2009, 20:05

własnie dostałam smsa od jedwabnej - jest po badaniach i okazało sie że ma stare łożysko więc rano będą wywoływać jej poród a jak nie da rady to zrobią cc. czyli jutro będzie miała maleństwo!!!!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

13 lut 2009, 21:13

ja juz po wizycie kolezanki, poplotkowałysmy toche , jej maluch jest strasznie grzeczny :-)
czyli jutro będzie miała maleństwo!!!!!!
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mnie cos przeziebienie bierze, robi mi sie katar :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja nie chce bo z katarem przy porodzie to ja sie chyba wykoncze

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 lut 2009, 22:30

czyli jutro będzie miała maleństwo!!!!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a mnie cos przeziebienie bierze, robi mi sie katar :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja nie chce bo z katarem przy porodzie to ja sie chyba wykoncze
zdrówka życzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

14 lut 2009, 11:15

Od wczoraj boli mnie gardło, mam katar i ucho też boli :( nie wspominając o głowie... akurat teraz musi mnie coś łapać :(:(
czyli jutro będzie miała maleństwo!!!!!!
:509:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

14 lut 2009, 13:46

witam
ja dopiero teraz zaglądam bo jak maz nie okupuje kompa to nie było neta

u nas nadeszła zima jest fajnie biało na polu az by przyjemnie było iść na spacer ale nie chce zeby mnie nie rozłożyło, dzisiaj katarek troszke mniejszy ale nadal jest , kuruje sie wapnem i mleczkiem z czosnkiem, mam nadzieje ze bardziej mnie nie rozloży tylko mi przejdzie :ico_sorki:
na dziisja mamy zarezerwowane bilety do kina ale jeszcze nie wiem czy pojdziemy, zobacze jak sie bede popołudniu czuła

ciekawe co tam u jedwabnej? czy juz ma niespodzianke na walentynki :-D

[ Dodano: 2009-02-14, 14:46 ]
a i zapomniałam wam napisac a moze szłyszałyscie, bębnią o tym od rana w tv

w Kraku w szpitalu Zeromskiego (szpital niedaleko mnie gdzie mogłabym rodzic gdybym chciała, urodziłam sie tam ja i moj P) w nocy koło 3 jakas babka weszła na sale do jakies matki co urodziła 2 dni temu i powiedziała ze zabiera jej dziecko na badania a ukradła to dziecko :ico_olaboga: na szczescie juz ja i dziecko znalezli
podobno sama była w ciazy ale poroniła i ukrywała to przed rodziną :ico_szoking:
masakra :ico_szoking: nie moge w to uwierzyc jak moze sobie obca osoba wejsc w nocy na oddzial i wyjsc z dzieckiem, gdzie były w tym czasie pielegniarki ?

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 lut 2009, 15:03

cześć

mąż mój nie uznaje ani walentynek ani dnia kobiet, ja też nie uważam żeby to było wielkie święto aczkolwiek miło by było sobie w tym dniu jakimś drobiażdżkiem z- ale już sie przyzwyczaiłam...wiedziałam od początku że do romantyków nie należy :ico_noniewiem:

zdrówka dla Was kobietki :ico_sorki:

na razie nie mam wiadomości od jedwabnej....

a z tym szpitalem to :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jeszcze w dzien to pełno ludzi sie kręci, ale w nocy :ico_szoking: dobrze ragazza piszesz, gdzie pielegniarki, gdzie cieć jakiś??? przecież żadna matka by z dzieckiem w nocy nie wychodziła ze szpitala....

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 lut 2009, 16:12

cześć dziewczyny :-D

u mnie tez zima , śniegu po pachy :-D
dziś z rana wpadła do mnie siostra nigdy nie nie widziała jak wyglądam z rana i jak mnie zobaczyła to zrobiła :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i mówi mi, że bez kitu wyglądam jak Azjatka tak spuchnięta
na szczęście opuchlizna z twarzy znika po godzinie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a i mam pytanie
wy tez smarkacie ciągle krwią??
bo ja już od paru tygodni tak , ale od tego tygodnia to juz bardzo dużo
myślałam , ze to zatoki , ale one mnie nic nie bolą
ciekawe od czego to??
może od tej opuchlizny?? :ico_noniewiem:

niktusia, zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ragazza555, zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jestem wielkim :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: chyba nie poszła bym tam rodzić :ico_nienie:
jak można tak dziecko zabrać ze szpitala :ico_olaboga:
o matko oka chyba bym nie zmrużyła a jakby ktoś zabrał dziecko to z nim bym szła normalnie :ico_szoking:

to miłych walentynek wam życzę :-D :ico_brawa_01:
.wiedziałam od początku że do romantyków nie należy :ico_noniewiem:
no szkoda, chociaż jakiś malutki gest z jego strony poprawił by ci humor :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

14 lut 2009, 16:44

wy tez smarkacie ciągle krwią??
mozesz tak miec bo w ciazy sa słabsze naczynka, ja tak miałam na początku ciąży jak miałam katar
nie uznaje ani walentynek ani dnia kobiet
my tez jakos specjalnie nie szalejemy z prezentami ale jakiegos badylka lub chocby zyczenia sobie składamy :-D
przecież żadna matka by z dzieckiem w nocy nie wychodziła ze szpitala....
no własnie

pewnie teraz to im spadnie liczba chetnych rodzących i wszystkie beda jechać tam gdzie ja planuje mam nadzieje ze nie bedzie "korków" :ico_sorki:
to miłych walentynek wam życzę
wzajemnie manenko :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 lut 2009, 16:56

mozesz tak miec bo w ciazy sa słabsze naczynka, ja tak miałam na początku ciąży jak miałam katar
aha , nie wiedziałam to spoko :-)
my tez jakos specjalnie nie szalejemy z prezentami ale jakiegos badylka lub chocby zyczenia sobie składamy :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: badyla
dobrze, że nie rózgę :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 lut 2009, 18:32

manenka smarkanie krwia i różowa od krwi szczoteczka do zebów to normalka :ico_sorki:

mąż jednak z czekoladkami przyszedł - myslał ze jak czekolada z wierzchu a w srodku adwokat to mogę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość