Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 lut 2009, 16:59

Gabi, no własnie w tych skarpetkach Malwina pomykała wczesniej .... a jakiś czas temu kupiłam jej takiego typu buciki .... noale teraz uparła sie na inne .... boje sie troszke bo ona jesr ciężka i nóżki są bardziej poddatne na skrzywienia - Kacper od wieku 2,5 roku chodził w butach memo -ortopedycznych bo miał początki koślawości stóp .... wiec jestem troszke wyczulona :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 lut 2009, 17:18

Cześć Baboski
Magdalena_82, oj, biedny Tosiaczek. Niech mu już w końcu minie choróbsko. A jak Ty się czujesz?
Aginka, zazdroszczę zabawy na śniegu. U nas trochę mrozu, chciałam, by G. wyszedł z maluszkami wcześniej na spacer, ale mu się nie chciało :ico_zly: , a ja robiłam obiad. Teraz czekamy na gości, więc albo póxniej pójdziemy albo wcale :ico_zly:

Moja Kinga lata na boso (tzn w skarpetkach albo w rajstopkach). Absolutnie nie chce w kapciach. Widzi, że my chodzimy bez kapci i bierze przykład.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 lut 2009, 21:46

Dzięki dziewczyny .... chyba rzeczywiście przesadzam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lut 2009, 22:05

Anuś ja czuję się całkiem już dobrze...
Aginko co do kapciuszkow to mój Antoś nosi takie kapciuszki za kostkę..zaraz wam wkleje
...o tu sa Antosia kapcie, dokładnie takie jak ma:
http://www.clarks.co.uk/find/Department ... s-20317741

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 lut 2009, 12:49

Hej
A my się właśnie wybieramy na spacer i po zakupy. Czuję się jakaś rozlazła. Kinga przyszła do nas do sypialni przed 5 i poprosiła "mreka" (mleka), jeszcze usnęła po wypiciu flaszki, a o 6:30 obudził się Patryk. Zaraz wstała Pyza i dzień się zaczął. Mnie boli głowa i chyba zaczyna mnie brać choróbsko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lut 2009, 15:33

Dzien dobry :)
A moje dzieci sobie spia.
Do polodnia bylismy w domku i bawilismy sie fajnie..
Pozatym to zaraz ide robic obiadek,poki dzieci spia :-) A dzisiaj chyba nie pojdziemy na spacer.. jakos tak zimno jest.. okropnie..

Aginka dziekuje za mily komplemencik :-)

Zycze wam milego dnia

[ Dodano: 2009-02-16, 14:34 ]
A jesli chodzi o obuwie po domu.. to Nicolka lata po domu w skrpetkach antyposlizgowych albo jak juz skarpetki sciagnie to zaklada takie normalne kapcie fajne ma rozowe .. z gumowa podeszwa i lubi tez w nich chodzic ale przewaznie lata w skarpetkach tak samo jak Marcusek :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lut 2009, 16:47

Cześć kobietki.

Ja zauwazyłam że Antoś stawia troszke nózki do srodka...więc...kupuje mu tylko "wysokie" buciki, takie które trzymają pietkę...jakis czas latał w domku, albo w skarpetkach albo boso...ale lekarze radza mi żeby codził w tzw dobrych kapciacch wtedy nóżka się uformuje...boso jest najzdrowiej...ale jak dziecko bedzie juz starsze i jego nózka nie będzie miała skołonności do koslawienia. :ico_oczko:

Rano umówiłam się do lekarza zeby dogadać w sprawie moich tabletek....dostałam dwa opakowania, przez pierwsze 3 tygodnie mam brać codziennie, a potem juz co 2-gi dzeń ...jezeli gorzej się poczuje to mam wrócic do brania coidziennie, ale mam nadzieje ze nie będę czuła się juz zle...narazie jest OK.
No i poraz kolejny pytałam jak tam z zaciazeniem, po tych tabletkach, ale lekarka powiedziała mi że mozemy od razu po odstawieniu się starać....
ze taka mała dawka pod koniec to już nic a nic nie szkodzi płodowi....
Kurcze....ufam że tak jest, ale pewnie dla zwiększenia bezpieczeństwa poczekamy z jakis miesiąc...jeszcze poczytam o tym w necie.

Pózniej musiałam jeszcze poleciec na drugi koniec miasta do banku...ech spacerek był długi ale fajniusi, Antos troszkę mi przysnął w wózeczku...troche złapał świerzego powietrza, może dzisiaj ciutkę lepiej zje.

Niedawno znowu mi Tolek zasnał...osatnio czesto spi w dzień, ale to pewnie przez tę chorobe...znowu ma stan podgorączkowy...a ja go wyciągnęłam do tej przychodni..ale za bardzo nie miałam wyjścia.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-16, 15:49 ]
Mama_Ania pisze:Mnie boli głowa i chyba zaczyna mnie brać choróbsko

Taka pora roku...oby nie Aniu zycze duzo zdrowia :one:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

16 lut 2009, 20:29

hej baboski
oj czytam ze chorobska znow grasuja a sio....zdrowka wam wszystkim zycze
kristi sliczne te twoje dobaski .....a markusek jaki juz fajny duzy facecik sie zrobil:) zazdrosczez .....
gabi....emilka jest do schupania i taka mala modeleczka .....cudo a te loczki ....
:)
wogole wszystkie bobasy sa fajowe...tylko schrupac ...jak tamk ogladam to wyobrazam sobie jak wszystkie sie spotkaja i jak szaleja .....hehehe to by bylo spotkanie ....wszystko pewnie by rozniosły
ja tylko na chwileke wpadlam bo caly dzien dzis bylismy na dworze ...piekan zima cieplutko i pelno sniegu....super ..
aha i przy okazji pochwale sie wam ze moj maluch dzis sam poszedl do lazienki i zrobil kupke.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestesm starsznie dumna z niego ...mam nadzieje juz juz teraz bedzie tylko lepeij...
madziu czy antos robi sisui "na stojaco" ? przepraszam za takie pytanie a le moj maly juz tylko robi tak "jak tata" o nocniku nie chce slyszec tam tylko jego misie siusiaja :)
buzaiki dla was baboski:)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 lut 2009, 15:48

Witam.
A co tu tak cichutko?
Moje maluchy śpią. Dziś pobudka była o 8. Kurcze, jak G. ma na 7 do roboty, to maluszki wstają przed 7. Jak ma na 10, to ja ostatnio zmykam spać do salonu, by trochę odespać a wtedy i one śpią dłużej :ico_haha_01: Małe chytrusy :ico_haha_01:
Wczoraj Kinga przy obiedzie powiedziała, że musi iść siusiu. Odeszła od stołu i cisza... Po 3 minutach Grzesiek poszedł sprawdzić, co się z nią dzieje, a ona w swoim pokoiku, przykryta kocykiem, na łóżku już spała :ico_szoking: . Szok. Musiała bardzo chcieć spać. I spała prawie 2 godziny. Później był długi spacer i szaleństwa na saneczkach.
Wiecie, mam dylemat z przedszkolem. Bardzo chciałam, by mała chodziła od września. G. od początku kręcił nosem (ja w domu a mała w przedszkolu, on jej odwozić nie będzie itd.). Od wczoraj wydają podania, jest mało miejsc. Dziś chciałam iść i zapisać ją, ale G. powiedział, że i tak się nie dostanie. Już sama nie wiem... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 lut 2009, 16:01

Ja myślę podobnie, ale małżowaty chodzi naburmuszony kiedy mu wspominam temat przedszkola...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość