Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 lut 2009, 10:34

Tweety123, jak by nie bylo zostalo jeszcze pol roku na takie zakupy wiec mozesz spokojnie to odlozyc ale jak uwazasz ja bede czekac do maja bo wiem ze przy zakupach spodoba mi sie jeszcze cos dla troszke starszego babla i bede mogla spokojnie wybrac czy to ma byc spodniczka czy sliczne gacie :-)

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

17 lut 2009, 11:14

zgadzam się z Tobą, tym bardziej, ze czeka nas jeszcze remont pokoju dla Maleństwa...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 lut 2009, 12:16

ja juz nie wiem co sie ze mna dzieje od ndz wlasciwie jakies dziwne reakcje zoladkowe mam ciagle mi sie odbija ciagle niedobrze smak wymiocin w buzi ahhh jakbym zoladek przy samym przelyku miala i nic zjesc nie umie jogurt naturalny zjadlam i od razu polecialam chyba musze jednodniowy post zrobic zeby go zregenerowac

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 lut 2009, 12:25

betina, oj, już powoli powinny ci się skończyc te paskudne dolegliwości. Trzymam kciuki, żeby wreszcie mogła odsapnąć.

Tweety123, ja powolutku kupuje juz rzeczy dla dzidzi jak widze jakąs okazje. Ostatnio były ogromne wyprzedaże i żal bylo nie kupić pajacyków czy body za pare groszy. Oczywiscie kolory uniwersalne.
A wczoraj na allegro kupiłam sobie fajne dzinsy ciążowe używane takie do połowy łydki za 3zł i kobieta jeszcze miała takie ubranko:
http://allegro.pl/item552765315_komplet ... eczka.html
a że tylko za 1zł to tez kupiłam.
Przesyłka tylko 6zł wiec za 10zł mam spodnie dla siebie i spodnie, bluzeczke i czapeczke dla dzidzi.

A dzisiaj byłam juz na 9 na basenie. Nie popływalam sobie, bo byłam z Asia ale i tak super relaks, bo stopy trzymałam sobie w jacuzzi i bąbelki mi masowały. Super odpręzenie a Asia w tym czasie pluskała sie w brodziku.

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

17 lut 2009, 15:30

Witam! Ja również dołączam do sierpniówek! Dopiero teraz odkryłam tą stronkę. Mam termin na 30.08 - to już 13 tc i jestem przeszczęśliwa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 lut 2009, 15:46

monia82, witam wsrod nas i mam nadzieje ze bedziesz czesciej zagladac

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 lut 2009, 15:48

monia82, witaj

[ Dodano: 2009-02-18, 08:48 ]
witajcie z rana, Poznań znowu zasypany śniegiem. Słyszałyście może jakieś prognozy pogody kiedy zima sie skończy. Czy wogóle kiedys sie skończy?

Ja zaraz wychodze z Asią do przedszkola, będę popołudniu albo wieczorkiem.
Miłego dnia!!!!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lut 2009, 10:57

Witam Kropeczki moje :ico_brawa_01:

monia82, Witamy wśród nas i cieszymy sie ze dołączyłaś :-D

olala, ja mam nadzieje ze ta zima sie szybko skończy, już ledwo dopinam się w ostatnią luźną kurtkę, jak tak dalej pójdzie to bede musiała pożyczyć albo odkupic kurtkę od koleżanki... ale nie wiem czy się opłaca...

już chciałabym usłyszeć śpiew ptaków, zobaczyć zielone listki na żywopłotach, powąchac kwitnace drzewa owocowe, pobiegać po mokrej trawie... aj, jak się rozmarzyłam, ale chyba mi wolno :-D

ja się cieszę ze udało mi sie kupić tak tanio używany wózek w takim dobrym stanie, w dodatku jest taki jak chciałam, duże koła solidne wykończenie, aż się dziwię ze laska chciała za niego tak mało kasy, no ale jak miał jej dalej stać w komórce i zbierać kurz a nie miała żadnej cięzarnej koleżanki... uff... w każdym razie to był bardzo udany zakup, nie moge sie doczekać aż go wypiorę i postawię na balkonie na poczatku sierpnia :-D

wracajac do zjeżdzanek na dupolocie, niestety jeszcze się nie odbyły, zbieramy ekipę (musimy zabrać kogoś kto ma sanki), musiałabym sobie przypomnieć gdzie są moje sanki, dałam je chyba bratu, ale nie pamiętam... szkoda by było gdyby gdzieś znikneły, bo były bardzo solidne drewniane, robione na zamówienie, wytrzymały zjeżdzanie dwóch dorosłych osób i całe moje dzieciństwo :ico_oczko:

narazie był tylko spacerek z psem, moze dzis się uda powariować na śniegu

betina, kochanie a ty bierzesz w końcu te czopki? wiesz zebyś przypadkiem do szpitala nie trafiła... zapytaj lekarza, przecież musi ci coś na to poradzić

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

18 lut 2009, 11:18

witajcie słonka!
monia82, czesc kochana,a juz myslalam,ze nikt do nas nie dolaczy,a tu prosze:)))
ja tez juz chce wiosne :520:
dosc mam tej slizgawicy...wczoraj wieczorem poszam do skepu po cytrynowa wode-jakos mnie tak naszlo-i spowrotem to sie tak przejechalam na lodzie ukrytym pod sniegiem na chodniku,ze myslalam,ze zawalu dostane,na szczescie sie nie przewrocilam:)
...kurcze,ostatnio sie tak dobrze czuje,ze az sie boje ze z dzidzia cos nie tak :ico_szoking:
...i sama juz nie wiem,czy to jelita czy czasem czuje jak sie rusza-niech juz kopnie od czqsu do czasu-bede spokojniejsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lut 2009, 11:36

rybcia82, no trza uważać na ulicach... ja jak wychodze z Hakerem to strasznie po nim krzycze, musze mieć go pod kontrolą, a wiesz jaką siłe mają nasze psiaki :ico_oczko:
nie raz mnie pociagnoł po chodniku jak na nartach, dlatego wykorzystuje wiadomosci zdobyte ze szkolenia i mój pies słyszy ciagle "fe" "noga", "nie ciag"... musze sobie radzić z tym gadem małym, mnie jeszcze słucha, ale jak Przemek z nim wyjdzie na dwór pare razy to ja psa nie poznaje, chodzi jak chce, szarpie i wogóle... też sie pare razy przejechałam z nim po lodzie i po śniegu, tyle ze wypracowłam sobie szybkie kucanie, wtedy ewentualny upadek jest mniej odczuwalny
ostatnio sie tak dobrze czuje,ze az sie boje ze z dzidzia cos nie tak
nawet tak nie myśl, czujesz sie lepiej bo wyszłaś już z pierwszego trymestru i teraz bedzie tylko lepiej :-) a co do ruchów dzidzi, ja jeszcze nie czuję na pewno, ale czasem cos mi tak bąbelkuje w brzuchu inaczej niż jelita... ciekawa jestem czy to dzidzia tak sie tam rusza, czuje to jak siedze albo leze oparta o ścianę

nie moge sie doczekac końca marca :-D wiosna, urodzinki, ruchy maluszka, ech...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość