Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

26 mar 2008, 17:09

fiu fiu fiu no to smiga Michas :):):) moj sie puszcza ale woli isc na czworaka niz na nozkach teraz spi a ja ide zjesc zupke i zaraz lejdis przyjezdzaja i bedziemy imprezowac :) winko ciacha i te sprawy hehehe pewno pizza hiiih do wieczora papap
u nas wstretna pogoda pada snieg bylismy 15min na dworzu schetalam sie i wrocilismy do domu ;) Macio sobie pochodzil za raczki :)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

26 mar 2008, 17:20

Karolina, fajnie masz z tymi kolezankami. Moje zanim się wszystkie zgadają to mija parę miesięcy :ico_noniewiem: i ostatecznie odwiedzają mnie pojedynczo, a to już nie to samo.

My czekamy na mojego M i jedziemy do tej lekarki, oby już wycofała nam ten antybiotyk... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

26 mar 2008, 18:18

powodzenia sensibel oby bylo wsyztsko dobrze
u nas pogoda bezndzieja teraz jest taa zamiec ze :ico_szoking: normalnei nci nie widac Macio sie wlasnie budzi moich kozielanek eszcze nie ma ale sa w drodze :)
gdzie jestecie wsyztskie????

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 mar 2008, 20:29

sensibel, i jak po wizycie ? mam nadzieje ze wszystko dobrze i ze antybiotyk juz nie jest potrzebny
karolina24, miłych ploteczek z kolezankami fajnie tak czasem sie spotkac
az ci zazdroszcze takich wieczorków
my jutro chyba wybiezemy sie na szczepienie a tak mi sie niechce zawsze mi tak zal jak ja tak kłuja
Moja Jula jeszcze sie nie puszcza :ico_noniewiem: chym ciekawe kiedy zrobi swoje pierwsze kroczki babcie juz mi truja za uszami ze moze jest cos nie tak i takie tam czasem mozna ocipiec :ico_zly: :ico_zly: od tych ich uwag i rad

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

26 mar 2008, 21:15

witajcie

u nas nocki róznie w kratke raz jest OK raz cyrki


my mamy zarąbisty sajgon remontujemy kuchnie i pokój chłopakom, i rozpizdziel jest niesamowity :ico_olaboga: ,tak pozatym wszystko OK ,czytam was pobieznie szybciutko i nie moge sie skoncentrowac nad czytanie co wy tam wupisujecie za co :ico_sorki: jakby do mnie niedocierało co napisane jest nie mam pamieci cos przez ten bałagan , ponownie standardowo zaczebe was odwiedzac od 1 kwietnia :ico_nienie: to nie żart :ico_haha_01: ...

zycze wam spokojnej nocki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

26 mar 2008, 21:42

gozdzik, mój Krzyś tez jeszcze nie chodzi, to normalne nic sie nie martw, mnie tez wkurza jak pierwsze pytanie słyszę czy on juz chodzi
bedzie chodził jak będzie gotowy :-D

[ Dodano: 2008-03-26, 20:43 ]
beatris75, powodzenia w remoncie

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

26 mar 2008, 22:26

witam wieczorna pora :)
byly u mnie kolezanki troche pogadalysmy pizze zezarlysmy popilysmy winen i tak czas zlecial :) glowa mnie boli i ide polezec :)
buziaki kolorowych snow
Beatris powodzenia w remoncie
sensibel daj znac co z corcia ??
Gozdzik Jula sie pusci oj pusci tylko poportu trzeba jej czasu na kazdego przychodzi pora :) jeszcze zdazysz sie za nia na smigac hehehe

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 mar 2008, 22:47

Dzięki dziewczyny jestescie kochane
Jula juz spi mezus meczyk oglada-piekne łomot nasi dostaja brak słów :ico_noniewiem:
Becia wiadomo teraz na głowie masz inne sprawy ale zobaczysz jak fajnie bedzie jak sie skończy remoncik bedzie ładnie i elegancko
no dobra ja zmykam do łóżeczka bo niewiadomo jaka nocka dzis przed nami oby lepsza

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

27 mar 2008, 00:22

Hej babeczki :ico_haha_02:
Chciałam wejść wcześniej,ale niemogłam bo wyskakiwał mi błąd ogólny :ico_zly:
A u mnie dziś nocka spoko,przebudził się o 5 dostał mleczko i spał do 7:30. O godz.9:30 przyjechała do mnie moja psiółka,potrajkotałyśmy sobie i póxniej zabrałam sie z nią(autkiem)do mojej mamy,bo dziś miała urodzinki :ico_brawa_01: I dobrze,ze autkiem jechalismy,bo przeciez pogoda była tak wstrętna,że szok :ico_sorki: śnieg,grat :ico_olaboga:
Urmajo-co ja widzę twój mąż też ma teraz 30-stkę :-D :ico_brawa_01: to zaraz po moim i też imprezka-ha,ha ja już mam z głowy :ico_brawa_01: U ciebie 30-stkowa impreza,a u mnie roczkowa :ico_haha_01:

Karola-biedny Maciejko,tak na te zęby marudzi,ale moze sobie podać rękę z moim bo tez tak marudzi,a zwłaszcza dzisiaj marudził u mojej mamy :ico_noniewiem: Ale się dziś odprężyłaś,co nie-fajowsko,pizza i dobre winko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sensibel-brawa dla Zuzi za 7 ząbek :ico_szoking: i czymam kciuki,zeby wszystko u ekarza było oki,tak zeby juz mogłas odstawić jej antybiotyk :-)

Miniowa-Michaś biega :ico_szoking: no rewela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co do upatku,jeszcze nieraz nabije sobie guza,to nieuniknione,spoko :ico_oczko: Mam nadzieję,ze tez wszystko pozytywnie ci wyjdzie u lekarza z tym żelazem :ico_oczko:

Gozdzik-Gosiu wszystko oki z twoją Julką,że jeszcze niechodzi to nie znaczy że coś jest nie tak :ico_nienie: Pewnie nie czuje sie jeszcze na siłach...Ajak zacznie śmigać,to dopiero będą patrzeć :ico_szoking: Bo tak sie przyjęło,że z reguły dziewczynki szybciej chodzą od chłopców,ale nie zawsze :ico_haha_01: Mój Maks miał 14miesięcy jak zaczął chodzić,a raczej biegać,więc spoko...

Becia-oo remoncik,to bedzie pełen wypasik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ty jak dopiero 1 chcesz wdepnąć :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: jak nie bedziesz z nami piła na 29 :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

A wiecie co marcóweczki :ico_noniewiem: ja juz wiem ze napewno wracam do pracy od 15 kwietnia,ale juz tak pare dni wcześniej pójdę,zeby się wprawić,hi,hi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale na samą mysl nichce mi się :ico_placzek: Niby będę od rana do 12,13 ale wiem że przez pierwszy tydzień to będzie masakra,zanim człowiek zatrybi z tym wszystkim :ico_sorki: Rano odwózka Michasia do mojej mamy :ico_olaboga: pociesza mnie to,że on akurat w tych godz.jak ja w pracy bedzie spał,tylko z rana sie troszku mojaj mama z nim pobawi i później położy spać,ale tak czy inaczej jest mi przykro się z nim rozstawać,ale cóż takie życie-nie ma że boli. :ico_placzek:
Oki juz wam nie smęcę,idę się myć i spanko!Do jutyrka-dobranoc

[ Dodano: 2008-03-27, 08:33 ]
[size=150]Dzień doberek[/size] :-D
U nas zima w pełni :ico_olaboga: tyle śniegu i do tego taka buba,brrrrr.Nocka z jedna pobudką i spanko do 6,teraz jeszcze dzungluje,ale to ostatnie podrygi,bo oglada listę przebojów dla dzieci :-D :ico_brawa_01:
Z racji,że jestem pierwsza to zrobie pyszną kawusie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

27 mar 2008, 09:51

Witamy :-)
Nocka niezła, Zuzka zasnęła samiuśka przed 22, za to wstała już przed siódmą, ale i tak wolę to jej wcześniejsze wstawanie niż pobudki w nocy.

Bylismy u lekarza, mała wkoncu ZDROWA całkowicie i odstawiliśmy lek od ręki :ico_brawa_01: ulżyło mi, bo już nie wiedziałam co wymyślać, zeby wmusić w nią to paskudztwo .
Potem wpadliśmy do teściów, tak się u nich rozbrykała, że wcale potem nie miała zamiaru kłąść sie spać. Do tego nie zjadła kolacji, bo teściowa napasła ja ciasteczkami....denerwuje mnie z tym ciągłym podtykaniem jedzenia, trzeba z nia uważać, bo rozepcha mi dziecko jak poprzednia wnuczkę :ico_zly:

gozdzik, nie martw się, jak mówiłam Zuzia nawet jeszcze sama nie stoi, zaledwie parę razy podciągnęła się przy łóżku, a tak to chodzenie wcale jej nie kręci

Becia musisz się przemęczyć. Czego się nie robi dla małego luksusu :-)

nana, napewno dasz sobie radę z organizacja pracy. Najważniejsze żebyś była z niej zadowolona, to reszta sie ułoży :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość