Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 lut 2009, 19:48

ananke jak tam Alanek??

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 lut 2009, 19:50

Marcia77 pisze:ananke jak tam Alanek??
noo, daliśmy mu teraz to coś po jedzeniu i na razie zasnął... a właściwie leży i ściemnia, że śpi, bo się smoczkiem bawi i chowa buźkę w pieluszce... w sumie teraz jest normalnie pogodny, śmieje się i zagaduje... ale kupki jeszcze nie zrobil :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

17 lut 2009, 20:08

jedwabna wejdź pod prysznic polewaj cycki naprawdę ciepłą wodą, masuj i ściągaj laktatorem - wtedy lepiej schodzi. A potem przystawiaj małego do piersi. U mnie gorąca woda i masowanie najlepiej działało.

ananke pisze:noo, daliśmy mu teraz to coś po jedzeniu i na razie zasnął... a właściwie leży i ściemnia, że śpi, bo się smoczkiem bawi i chowa buźkę w pieluszce... w sumie teraz jest normalnie pogodny, śmieje się i zagaduje... ale kupki jeszcze nie zrobil :ico_noniewiem:
mój dla odmiany przez ten katar przespał większość dnia, dopiero teraz trochę mu przeszło, bo zakropiłam mu nos Nasivinem. Pół godziny po karmieniu położyłam go na brzuchu i zwrócił sporo flegmy, a do tego sporo mu wyciągnęłam aspiratorem z nosa, bo wcześniej to nie bardzo chciało wychodzić nawet po wodzie morskiej.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 lut 2009, 22:09

plum :-)

ja na chwilkę :ico_sorki:

Mały po kąpieli jadł i zrobił piękną, dużą kupkę - musieliśmy go opłukać od pasa w dół, bo chusteczkami to by nam chyba całe pudełko zeszło :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale skutek jest taki, że leży i zasypia sam w kołysce, nawija zwyczajowo do pieluchy i Aniołków :-D

gaga22 pisze:zakropiłam mu nos Nasivinem.
a to bez recepty?? pytam, bo jak dobre, to za tydzien i dwa dni przylatują przyszli teście i mogłabym ich poprosić :ico_sorki: :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

17 lut 2009, 22:34

gaga22 pisze:jedwabna wejdź pod prysznic polewaj cycki naprawdę ciepłą wodą, masuj i ściągaj laktatorem - wtedy lepiej schodzi. A potem przystawiaj małego do piersi. U mnie gorąca woda i masowanie najlepiej działało.

u mnie to samo

u nas mały jakiś kryzys cyckowy przechodzi - wisi na piersi i tylo zmieniam z prawej na lewą...z olą też tak miałam i położna mówiła że to taki kryzys pokarmowy u dziecka...teraz zasnął to kolacje zjadłam....zmęczona jestem jak nie wiem co a cały dzien na kanapie przesiedziałam prawie z ssakiem u cyca...

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

18 lut 2009, 08:29

Witam kochane!
Rozmawiałam z położną na temat diety i ona uważa tak jak ja że skoro w ciąży jadłam wszystko i nic nie było, to i teraz mogę jeść normalnie, oczywiście unikając rzeczy który i u dorosłego prowokują bóle brzucha fasola, kapusta.
Moja teściowa z najmłodszą córką jadła w ciąży od 3 miesiąca tylko chleb czertwy i mleko nic innego jej nie szło, Dorota urodziła się prawie 6 kg :ico_szoking:, ale jak ją karmiła piersią to też mogła tylko mleko, chleb i twaróg bo cokolwiek innego zjadła Dorota miała problem z kupką. ja tam w ciąży nie szczędziłam sobie hehe wynikim tego było 25 kg na plus, teraz zostało mi 8 kg do wagi sprzed ciąży.

A co tam u was?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 lut 2009, 09:44

hej hej witam..moja malutka cos marudna przy cycu nadal sie złosci..a w nocy jadła bez problemu.. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

18 lut 2009, 10:01

hej hej :-)

witam z rana :-D

u nas noc spokojnie... po tym czymś na koli mały furkał tak, że śmialiśmy się, że przykrycie jego unosiło się nad kołyską :-D :ico_sorki:

Nadie pisze:Rozmawiałam z położną na temat diety i ona uważa tak jak ja że skoro w ciąży jadłam wszystko i nic nie było, to i teraz mogę jeść normalnie,
noo i mądrze Ci powiedziała.. ja też jadłam wszystko w ciąży, potem jak karmiłam piersią też, noo, a teraz karmię butelką to tym bardziej :-D

Beatris60 pisze:u nas mały jakiś kryzys cyckowy przechodzi - wisi na piersi i tylo zmieniam z prawej na lewą..
noo, masz rację, Beatris60, to minie :ico_sorki:

jak tam u Was?? jakie plany na dziś??

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

18 lut 2009, 10:04

ananke pisze:jak tam u Was?? jakie plany na dziś??

ja dalej z dwójeczką więc zależy na co pozwolą. musze obiad ugotować i chciałabym posprzątać a co sie uda to zobaczymy. ...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

18 lut 2009, 10:18

hej u mnie noc taka sobie mala budzila sie co 2 godz na jedzenie;/;/ ten katarek jej dokucza teraz tez mi placze ale zdazylam posprzatac]

o 12 przychodzi kjumpela potem moja mama, bo moj pawel wyjezdza do Gorlic i sama dzis :) wstawlam pranie i weszlam musze poszukac na allegro wyprawek :-D rozmiaru 74 i wieksze bo moja strasznie juz długa jest :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość