Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

26 mar 2008, 22:18

ja uciekam leżeć!!!!! trzymajcie sie!!!!

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

26 mar 2008, 22:19

no to ja też będę zmykać... pa pa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

26 mar 2008, 22:21

Wiec jak wszystkie zmykaj to ja tez :ico_placzek:
Jutro moj stary ma nocke to posiedze z wami dluzej i mam nadzieje ze wy bedziecie.
To do jutra buziaki

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 mar 2008, 10:14

Dzien dobry dziewczynki :ico_haha_02: Witam Cie Aguska :ico_haha_02:
Niestety wczoraj nie miałam czasu tu zajrzec. Musze sie przyznac ze trwaja przygotowania do mojego wesela tak wiec mamy duzo jezdzenia załatwiania i takie tam. Dzidzia tylko przyspieszyła nasz termin slubu, ale bardzo sie ciesze z tego powodu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2008, 12:35

:-) dziendoberek wczorajsza cherbetka malinowa troszke pomogla i czuje sie narazie ok niestety aspirynki nie moge brac tak jak i wszystkiego co jest na ibuprofenie bo mam uczulenie :ico_placzek: no ale myslalam ze rano bede sie czula strasznie a tu jest calkiem niezle wiec :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 mar 2008, 12:37

mmarta81 pisze::-) dziendoberek wczorajsza cherbetka malinowa troszke pomogla i czuje sie narazie ok niestety aspirynki nie moge brac tak jak i wszystkiego co jest na ibuprofenie bo mam uczulenie :ico_placzek: no ale myslalam ze rano bede sie czula strasznie a tu jest calkiem niezle wiec :ico_brawa_01: :-D




No to pieknie życze zdrówka :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2008, 12:46

:ico_sorki: dzieki

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

27 mar 2008, 13:41

Musze sie przyznac ze trwaja przygotowania do mojego wesela tak wiec mamy duzo jezdzenia załatwiania i takie tam.

wiola85, a kiedy ten uroczysty dzień jeśli mogę spytać?

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 mar 2008, 14:35

wiola85, wow..to super!!!! gratuluję!!!!!

mmarta81, dobrze ze sie lepiej czujesz..ja niestety nie..umieram.....jest coraz gorzej..
milgo dnia

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 mar 2008, 15:08

witam pażdziernikówki!!!! :ico_ciezarowka:
aguśka, oj prawda z tym graniem :ico_oczko: ja zastosowałam taktykę "poznaj swojego wroga", dużo czytałam o grach, sama trochę pograłam...i teraz jestem dobrym kompanem do rozmów. Czasem też autentyczną przyjemnośc sprawia mi przyglądanie sie jak mój Mężulec gra, zwłaszcza jak wychodzi jakis graficzny hit (mam bzika na punkcie grafiki). Duzo jest przy tym smiechu, bo tworzymy swoisty team tzn np ja mu doradzam jakiej broni uzyć (mam dobre wyczucie), analizuje strategie itp :ico_oczko: Ostatnio przeszlismy "razem" Bioshocka, teraz Crysisa :-D
iza współczuję....my miałysmy ten konfort że mogłysmy sobie pochorowac w spokoju, Ty masz synka i mase obowiązków....a niestety niezawodnym sposobem na przeziebienie jest wygrzanie sie, wyspanie...ja piłam jeszcze witaminke C, taka w rozpuszczalnych tabletkach. I po 3 dniach spokój....
Slicznego masz synka, to spojrzenie.....hmmmmm :ico_sorki:
mmarta duzo zdrówka Kochana!!!!!
wiola tylko uważaj na siebie, nic nie dzwigaj, duzo odpoczywaj. Wiem ze to moze byc trudne, ale pozwol innym Cie choc czesciowo wyreczyc. My zorganizowalismy swoj slub i wesele sami, od A do Z, łącznie z dekorowaniem koscioła, odbieraniem tortu itd Tacy juz jesteśmy, chcielismy miec wszystko po swojemu....skonczylo sie na bezsennych nocach, ogolnej paranoi i piramidalnym zmeczeniu....nawet nie moglismy sie tak naprawde nacieszyc wlasnym slubem. A Ty Kochana jestes :ico_ciezarowka: i takie emocje na pewno nie bylyby dla Ciebie i Bejbika zdrowe :ico_nienie: uwazaj na siebie i daj znac jak postepy. I przede wszystkim jak bedziesz ubrana :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość