Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 lut 2009, 19:45

Ula Ty jestes obrotna babka więc na bank sobie dasz rade czy w tej czy innej pracy :ico_brawa_01: Ja tez najbardziej jestem za kleopatrą i faraonem :-D

Janiołku super że zdałaś :ico_brawa_01:

Ja wyszłam jednak na chwilę z Nel do sklepu bo już fisia z nia dostawałam :ico_olaboga: Teraz czekam na mężunia którym tzreba będzie się zająć bo bardzo zmęczony,przydałby się strój pielęgniarki lub pokojówki :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

18 lut 2009, 22:16

Ja tam przebrałabym się za szreka, a mojego M za Fionę :-D Ale pomysły macie świetne.
Ania dobrze, ze już ci lepiej. Jutro będziesz się czuła jak młody Bóg. A z facetami już tak jest, ze trzeba gonić ich do prac domowych i do pomocy przy dziecku. Pomysł z tablica świetny. Amelka tez uwielbia rysować. Czasem aż za bardzo, bo po ścianach. Na razie porzuciła ten proceder na rzecz zabawy magnesami na lodówce i zmywarce. W ogóle ostatnio się zrobiła bardzo porządnicka i do tego ma swoje pomysły na nasze mieszkanie i za wszelką cenę próbuje je wcielać w życie. Wczoraj wyciągnęła z szafki olbrzymia torbę i zaczęła do niej wkładać produkty spożywcze, a potem przeciągnęła pod szufladę i wykładać. Zapamiętale bierze gąbki do naczyń i szoruje podłogę. Albo stwierdza, ze dana rzecz to śmieć i należy ją wyrzucić. Przy okazji weźmie płyn do mycia szkła i udaje, ze czyści stół. Dzisiaj np. mój M zostawił kapcie pod łóżkiem, a dziecko dawaj je do szafki. Uśmiałam się, bo potem ojciec szukał kapci pod łóżkiem. Radości z tych dzieciaków co nie miara.
Aga nie przejmuj się netem. Jak nie zabezpiecza, jego strata.
wisieńko zmiany zawsze denerwują, ale może nie taki szef straszny, jak go malują.
Janiołku może się obejdzie bez poprawek. Trzymam za to kciuki.
A ja wracam do pracy.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 lut 2009, 22:27

Janiołku może się obejdzie bez poprawek
kochana mam 3 poprawki pewne, bo juz mam dwójeczki wpisane. Tyle co teraz to nigdy nie zarobiłam, bo nie wpisywali :-)

Lenka tez uwielbia pakowac rzeczy, kiedys wywaliła moj krem. Dobrze ze od razu sie kapnelam.
Tesciowie poszli, nawiezli jedzenia z przykazaniem, by splacac dlugi, a jedzeniem sie nie przejmowac. Lenka tez ma mnostwo zarcia, w tym specjalna zupke na srake. :-) Fajnie...troche mniej problemow

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 lut 2009, 23:40

Marta- ja jestem za strojem bawaraki, będziesz wyglądac bosko :-D

Ula- mam nadzieje, że nie bedzie tak źle jak myślisz ale może rzeczywiście się rozglądnij za jakąś nowa pracą.

Justyna- gratuluje zdanego egzaminu :ico_brawa_01: poprawki też pójdą!

Ela- widze, ze Tosia i Ami mają podobne zainteresowania, magnesów na lodówce to ma od groma, te z danonków, ciuchcia to już ma 3 lokomotywy i 10 wagoników :-D A zwierzątka takie dziwne bo australijskie wiec Tosia wie co to ćma, pies dingo itp :)
A dziś to mnie zaszokowała, biegała po domku i pociagała nosem, poczym patrze poszła do łazienki wzieła sobie kawałek papieru, wysiąkała nosek. To mówie do niej jak mi przyszła pokazać ,ze ładnie to teraz wyrzuć to mama da ci czzekoladke i czekam w kuchni przy koszu, a Tosia nie, poszła do łazienki i tam wyrzuciła do kosza bo widziala, ze my tam papier wyrzucamy i dopiero potem przyszła do kuchni po czekoladke. Zawsze jak jej daje (kinder czekladke) to jak zje sama wyrzuca papierek bez mówienia, zamyka kosz i przychodzi wytrzeć łapki :-D
A niania ją nauczyła i teraz jak się jej spytasz kto ty jesteś to chodzi i mówi Dama :-D bajer.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

19 lut 2009, 00:09

Witajcie:)
no sniegu co niemiara dzisiaj normalnie utknelam na parkingu bo tam nikt nie odśnieża...
moj humor tez lepszy jak to fryzjer potrafi poprawic samopoczucie...
jak czytam jak wasze dzieci porzadnickie to mnie szlak trafia bo moj fleja jak tatus...
Aga ja podłączam sie pod opinie Matuni jak hojni i dobrzy ludzie to korzystaj ile mozna...
Martnia z twoja uroda to moze rzeczywiscie kleopatra bo na bawarke to ty nie wygladasz :ico_oczko: chyba ze postarasz sie o blad warkocze.
Wisienko najwazniejsze ze Szymek zdrowy a zmiany w pracy moze rzeczywiscie okaza sie nie najgorsze...
Janiolku twoja tesciowa to skarb jak ja bym chciala tak z tydzien miec wolne od garow...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 lut 2009, 11:49

79anita, fajna tylko miewa dziwne odpały. No niestety obiady musze robic, bo zapas jest w wedlinach, kielbasach i serach :-) POokaz nowy fryz!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 lut 2009, 12:30

Anita właśnie pochwal się nowym image :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-19, 11:32 ]
Ania ale Tosia się szybko rozwija :ico_szoking: codziennie cos nowego!!!!No to ja tez się pochwalę :-D Nel dzis dostała swoja szmatkę i pieknie ścierała kurze :ico_brawa_01: za tydz nauka mycia podług i bedę miała luz :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-19, 11:33 ]
Justyna jak kazda tesciowa ma odpały,zadna nowość ale że zaopatruje Was w mięcho to super sprawa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 lut 2009, 12:41

za tydz nauka mycia podług i bedę miała luz
Lenucha uwielbia latac z miotla :-D fajnie to wyglada bo ta miotla dwa razy wyzsza od niej :ico_oczko: a z tym wycieraniem to jak ja najdzie, zazwyczaj jak wyleje wode chomika to daje jej szmatke i ma wytrzec bo nabroiła. W tamtym miejscu sa najczystsze kafelki :-)
Wiecie co, kupiłam płyn do zmiekczania E i ma bardzo slaby zapach, w sumie w ogole go nie ma. Dodalam pare kropelek olejku rozanego i tak ładnie mi pachnie w calej lazience. `A teraz dostane orzechy do prania, podobno super

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

19 lut 2009, 13:35

Witajcie:)
nie ma sie czym chwalic odrosty sobie zrobilam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 lut 2009, 13:43

nie ma sie czym chwalic odrosty sobie zrobilam
a tam nie ma czym :ico_oczko: a mi zostaly jeszcze jakies 3 cm farbowanych :-) stwierdzilam ze poki nie osiwieje troche skorzystam z naturalnego koloru :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość