Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 mar 2008, 14:59

Ewcik, Karol siedzi i przekłada koraliki, a ja razem z nim :-D Dla mnie naprawdę świetnie rozwijająca jest ta zabawka i napewno jeszcze długo będzie się nią bawił, potem na tych klockach będziemy uczyć się liczyć. O znalazłam na allegro http://www.allegro.pl/item333702788_ike ... niej_.html, nawet nie wiedziałam, że to się mula nazywa :-D

Karol już wstał więc teraz obiadek i idziemy znów na spacer, tym razem dłuższy i z wózkiem, może do parku i ogrodu jordanowskiego :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 mar 2008, 15:05

Sikorka, no to już wiem co Ala dostanie na roczek od chrzestnej :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 mar 2008, 15:14

fajowa ta zabawka
a karolek uroczy on wyglada normanie na dwa lata

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 mar 2008, 15:16

a mi sie strona tej zabawki nie otwiera :ico_noniewiem:
to teraz sesja mojej królewny
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pod tytułem - jestem Teletubisiem
Obrazek

i na dzisiejszym spacerku
Obrazek

jagodka ty sie nie przejmuj, Mila mnie drapie, szczypie, a najbardziej lubi mnie ciagnac za włosy :ico_olaboga: a ostatnio na urodzinach u tesciowej mi wsadziła palec do nosa i tak okropnie udrapła ze mi krew z nosa chyba z 10 min leciała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 mar 2008, 15:26

no to dziewczyny po jednych pieniądzach
ale jakie dlugie wloski ma mili
sliczna dziewczynka
a to moja

no to jedziemy
to butki
Obrazek
Obrazek
a to moje dziecie sprzed chwili

Obrazek


stoje stoje

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 mar 2008, 16:08

dziewczyny fotki rewelacyjne wszystkie....
Mili ma cudne wloski juz!a Karolek tanczy jak Maya...ach te rytmy :ico_haha_01: :ico_brawa_01: a Jagodka wesola chyba nabyla nowe buciki...lubi w nich chodzic?Maya nie chodzi wcale w butach bo od razu siada na pupe...chodzi za to swietnie na bosaka i juz caly pokoj bez problemu potrafi przejsc w szerz a korytarz do polowy.....no coz ze na bosaka....
tyle swietnych fotek ze mnie az natchnelo zeby zrobic jakies nowe Mayci....ale to potem.Bylysmy na spacerku ,w polowie Maya zaczela krzyczec plakac i wychodzic z wozka...no cyrk taki ze znow ja nioslam....ona wylazi z pasow bezpieczenstwa bo okreca sie cala i wstaje....beznadzieja jesdnym slowem...a wszystko zalezy od jej humorku :ico_noniewiem: :ico_zly:
Sikorko zabawaka fajna i u nas bardzo popularna!!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

27 mar 2008, 16:32

I ja w końcu dotarłam. Próbowałam sie tu dzisiaj dostać i nie mogłam od rana :( A miało być już dobrze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 mar 2008, 16:44

Witajcie!!!

U nas nocka wyjątkowo spokojna MisiUla dostałą kachę ok 5.00 i pospała przy mnia do 7.00 :ico_brawa_01: :ico_szoking:

Ja dziś miałam bieganinę po urzędach, więc z prababcią została :-) grzeczniutka jest, ale tylko jak mnie nie widzi... wystarczy, ze się pojawię i wychodzi z niej mała bestyjka :ico_olaboga: nie mogę jej rozgryźć... nic jej nie pasuje...

o chyba, że teraz siedzi z bajami między moimi nogami :ico_haha_01:

Karolek bawi się Mulą jak Ula... odziedziczyła ją w sp[adku po Michu... a jak sobie o niej przypomną to oczywiście razem w jednym czasie ... :ico_haha_01:

Obrazek

Lady dobrze Ci, ze możesz MILI spinać włoski :-) ach mogę tylko pozazdrościć :ico_brawa_01: A co Wy takie uchachane na tym dworze ??? :ico_oczko: :ico_haha_02:

jagodka24, fajne butki dla małej rozbujniczki :ico_brawa_01: a jaki to numer??? Ja ostatnio zaopatrzyłam się w 17-18 i już cykam czy dobre przyjdą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

27 mar 2008, 17:33

Qrcze nie moge się napatrzeć na te Wasze bąble, śliczne wszystkie :ico_brawa_01: i ubranka Mateuszka też extra, wogóle Coccodrillo mają fajne rzeczy :ico_haha_02:

U nas ciąg dalszy wirusa zółądkowego, Dominik nadal nie chodzi do szkoły, wczoraj miał mega biegunkę, a dzisiaj wzięło (całą noc rzyganie i biegunka) mojego, który nas odwiedził przewczoraj.
Byłam dzisiaj z Kingą na szczepieniu, tylko weszła do przychodni i w ryk, ale na samym szczepieniu nie było tak źle, gorzej podczas zwykłego badania...

Zaraz wpadnę z fociakami ze świąt :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 mar 2008, 17:35

Hej! witan wszystkie...U nas nocka super, do 6-mleko i jeszcze do 7 spanie...potem bieganina, bo J jechał szukać auta już o 5 z moim ojcem...więc ja i mama na placu boju. Przez to Hania ganiała za mną rano i efektem jest...przycięcie paluchów!!! płacz był ze hoho... Potem grzeczniusia...Ale zrobiła 2luźne kupy...zęby??? No i odwaliła mi takie :ico_placzek: że miałam ochotę zlać jej dupsko! nie chciała wypić lekarstwa menda jedna...i nie wypiła...

No to widzę, że zabawkę już większość ma tę samą...Hania też ma...i przekłada te klocki, kulki...fajna sprawa.

Karolek świetnisty...Hehehe, w tych paskach wygląda jak jeden z braci Daltonów z Lucky Lucka :ico_haha_01:
Mati nieźle się bawi...Moja to psa tarmosi, aż biedak ucieka. Ale lubią się generalnie. A szwagierkę czy kogoś tam pogoń...tak, powinien pić soki...jasne...Lepiej niech pije wodę...bo te soki o sama chemia...
Ojejku!!! ależ Mili pulpecik!!! :ico_haha_01: fajniusia!!! i wiesz, robi się do Ciebie podobna. Włosów szczerze zazdroszczę...
Massumi a nie za małe te butki? moja tak 19-20...
Glizdunia to jak już Wam wyjdą te zęby to wskaż im drogę do nas :-D

Hania ok, ale martwi mnie, że katar się zaczyna. Normalnie jak mi wieczorem przez sen zacharczała to prawie się :ico_placzek: że znów to samo...I od rana...inhalacje, oscillo, maść majerankowa i psikamy wodą i cuda na kiju...
Idę, mężo wrócił...I nic...Wszystko drogie...niestety z 20tys trzeba bęzdie wydac... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-27, 16:40 ]
Oj Sikorko, widzę że nagrywasz jak ja...heheh, też mi czasem się zamiesza...Ale tańczy świetnie!!! a przy kaczce to jakaś powaga :ico_noniewiem:

Zapomniałam się pochwalić, że Hania coraz częściej staje sama i stoi stabilnie, nawet jak macha łapkami. I umie wstać z przysiadu sama nie podnoszona za rączki...I zrobiła dziś 1samodzielny krok!!! e, no pannica mi rośnie...Wczoraj się nauczyła robić kosi-kosi, co prawda musi mieć natchnienie do pokazywania..i pokazuje paluszkiem jak coś ma pokazać i rozkłada rączki jak mówię że czegoś nie ma...

Ok, idę na allegro luknąć...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość