Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 lut 2009, 18:55

kkasiaaa, u mnie oki, zero efektow po ciazy bez zadnych wyrzeczen :-D
bo jak ja czasem wchodze na forum to czytam siebie, siebie i siebie. stwierdzilam ze za duzo pisze wiec bede pisac mniej.
nie mozesz pisac mniej :-D kazda wpada kiedy ma czas, a ja go mam narazie duzo.

Ciesz sie betka ciesz, przeciez to jest wasz ukochany wymarzony domek, my tez sie cieszymy razem z Toba :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 lut 2009, 18:55

WIOLA - balwan pierwsza klasa :ico_szoking: ale takiego balwana to balwanem nazwac nie mozna :ico_brawa_01: jak to mozna takie cuda zrobic?? :ico_szoking: brawa dla tescia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jeszcze raz :ico_brawa_01: albo dwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Emilka- ale Filipek sie zmienil :ico_szoking: naprawde :ico_szoking: buzia mu sie zmienila :-) albo ja tak widze. ale wydaje mi sie taki juz chlopczyk a nie niemowle :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-23, 17:58 ]
wiola85, ale ty masz nogi kobieto!!! :ico_szoking: tez chce takie.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 lut 2009, 21:43

Kochane jestem i ja ale się rozpisałyście, aż miło czytać..

Więc tak z bierzących spraw, to.. wybałam suknie!!!! Normalnie pierwsza i taka jaką chciałam:-)) Oczywiście typowa ślubna, mimo że z początku się broniłam.. Jest kremowa, tzn kobieta w salonie mówiła, że to takie ciemniejsze ecru (chyba tak się to pisze :-) ) w każdym razie.. gorset taki z rękawkami haftowany, do tego spódnica taka niby prosta, bez tony halek, lekko marszczona, a tak w połowie uda jest róża i tam własnie podciągnięta falbana. W sumie mierzyłam chyba ze 4 różne.. i białe i ecri, ale ta kremowa najbardziej mi się spodobała i doszłam do wniosku, że nie będę szukać innej, bo skoro ta mi się podoba i jeszcze całkiem fajnie w niej wyglądam, to po co?? Oczywiście sukienka wypożyczona, bo po co mi później w szafie i tak nie mam miejsca koszt, to 450zł więc chyba nie dużo.. nie wiem, nie znam się i tak prawde mówiąc to nie będę szukać:-) Musze jeszcze pomyśleć o czymś na poprawiny, ale to już gdzieś w początkiem kwietnia.. i mam dylemat, czy sukienke, czy może garsonke?? Pomyśle jeszcze

Byłam jeszcze w kwiaciarni, ale kobieta zażyczyła sobie przwie 700zł plus koszt dojazdu, więc chyba sobie daruje i sami coś wymyślimy, w końcu ma być skromnie:-))

Zapisałam się jutro na zabiegi odchudzające, jakieś rozbijanie tłuszczu pod ciśnieniem, wchodzi się do takiej tuby i trzeba chodzić.. więcej nie wiem, ale napisze jutro co i jak.. jeden zabieg to 16zł więc chyba nie dużo, widoczne efekty po 12 zabiegach, ciekawa jestem jak to będzie, koleżanka sobie chwali, ale zobacze jutro..

Jasiek w końcu się uspał, dzisiaj był całkiem fajny, śmiał się, gadał.. No i polubił leżenie na brzuszku teraz to już się przestał żalić tylko sobie gada, szczególnie jak leży na macie i z każdym dniem coraz wyżej główke podnosi, normalnie taaaaka jestem szczęśliwa, bo już myślałam, że coś nie tak, a on tylko kondycji nie miał, widac jak był mniejszy za mało go kładłam na brzuszek, ale znów bałam się, że się zakrztusi, bo przecież mu się ulewało diabelnie.. Ale widać nie ma tego złego..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 lut 2009, 22:35

Moj babel juz spi, obudził sie przed 18 czyli spał prawie trzy godzinki :-)

betka, e tam normalne, poprostu jestem wysoka :-D

#ania#, super ze zakupki sie udały, na pewno bedziesz pieknie wygladac :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 lut 2009, 22:49

wiola85, na pewno tylko głupia nie pomyślałam, że moge zdjęcie zrobić, dopiero mama mnie uświadomiła.. ale z drugiej strony P widział na wieszaku i stawierdził, że ładna, więc więcej komplementów nie trzeba:)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 lut 2009, 23:10

hej a ja wróciłam z fitnesu zmordowana, mi po ciąży zostały balkoniki... może i znikną... ale wole chyba na zimne chuchać poza tym lata swoje robią wiem to po pierwszej i drugiej ciąży......fajnie było tyle że to tak ładnie w telewizji wygląda a w realu jak ktoś nigdy tego nie robił to nogi może poplątać....
jutro mam spotkanie z dyrektorką ciekawe co mi powie... na szczęście przypomniałam sobie że mam kumpla który zna inną dyrektorkę koleżankę po fachu... więc może..... się coś uda. Obiecał szepnąć o mnie słowo....

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

23 lut 2009, 23:15

wiola85, bałwan świetny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

#ania#, brawa dla Jasia że tak ślicznie na brzuszku leży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja Sara niestety nadal marudzi w tej pozycji ale twardo walczymy :-D a teraz cwaniara chce już się czołgać i tak się strasznie denerwuje że jej nie wychodzi że szok :-D

a ja dzisiaj co usiąde do kompa to mała zaczyna marudzić i zdążyłam tylko czytać na bierząco a teraz już smacznie śpi od 2 godz więc mogę naklikać
Dzisiaj pierwszy raz dodałam jej do mleczka łyżeczkę kleiku kukurydzianego jak podziała i będzie ładnie spać to na wieczór będe jej dodawać tylko ona już taki pulpecik... i nie chciałabym jej tuczyć... ale teraz i tak więcej mleka pije bo 2 razy w nocy, a wcześniej raz, już sama nie wiem co lepsze :ico_olaboga:

mieliśmy pojechać do moich rodziców na tydzień ale taka brzydka pogoda, stwierdziłam że poczekamy jeszcze troszkę aż się wypogodzi

#ania#, ja chodziłąm na takie zabiegi przed ciążą ale tylko kilka razy więc efektu 0, ale myślę że warto bo to zawsze ruch a tu trzeba ok pół godziny na bieżni pochodzić a czasem i pobiegać - powodzenia

kkasiaaa u mnie z wagą jeszcze w polu :-D tzn do stanu z przed ciąży jeszcze 8 kg [ale ja w ciąży prawie 30 przytyłąm więc i tak już nie jest taaak dużo :-D ] ale pracuje ciężko: zero słodyczy, 4 razy w tyg ćwiczenia, kolacja o 18tej, a na kolacje 2 krążki pieczywa ryżowego z jakimś warzywem np papryką, no i zero podjadania :-D

zmykam mężowi kolacje zrobić bo zaraz z pracy wróci

dobranoc :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 lut 2009, 23:45

wiola85, Oliwek spi w dzien tzn na sacerze i po nim okolo 4 godzin nawet :ico_szoking: dzis poszlismy pozno na spacer - bo pozneij mielismy do sklepu jechac i nie chaialm go rozbierac itd - i spal od 14.30 do 18.30 a poza tym w dzien spi jeszcze ze dwa razy ale to raczej drzemki sa takie do pol godzinki.
ale co jeszcze mi przeszkadza troszke... ze pozno wstaje i pozno kladzie sie spac. wstajemy okolo 9 i usypiamy okolo 22. ale z usnieciem problemow juz nie ma. od razu po kapieli dostaje cysia i usypia przy nim. odkladam do lozeczka i spi :ico_brawa_01:
a noce u nas roznie... czasem wstaje tylko dwa razy a czasem piec :ico_sorki:
a ja dzisiaj co usiąde do kompa to mała zaczyna marudzić
ja tez tak mam - ale akurat komp mu za bardzo nie przeszkadza bo Olik mnie widzi i trzymam go za raczke, ale jak pojde do kuchni - to bunt na calego :-D a ja wtedy sie usmiecham i biegne - bo trzeba przytulic i pogadac troszke :ico_brawa_01:
jak podziała i będzie ładnie spać to na wieczór będe jej dodawać tylko ona już taki pulpecik... i nie chciałabym jej tuczyć...
mysle ze o utuczeniu niemowlaka w ten sposob nie ma mowy!!! :-) takie pulpeciki niemowlaki potem wyrastaja zazwyczaj na smukle dzieciaczki :ico_brawa_01:
mysle ze gorszym roziwazaniem jest podawanie dzieciom slodzonych soczkow i innych slodkosci, choc wwszystko zalezy od dziecka...

przelozylismy chrzciny na maj. teraz jak bedziemy sie przeprowadzac pod koniec marca bedzie kupe roboty w domu. i nie wiem czy nie za duzo obowiazkow na raz bym na sibeie wziela... przeprowadzka, sprzaanie, Olik i jeszcze chrzciny...
wszystko osbie posprzatamy a potem na psokojnie chrzciny zorbimy. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-23, 22:55 ]
i zapomnialam
Wiola - ale komentarz w profilu na NK :ico_brawa_01: dzieki. :ico_buziaczki_big:
mama - aniol stroz wlasnych dzieci...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 lut 2009, 09:50

Hejka

My dzisiaj wstaliśmy z dobrym humorkiem :-D Filipek od rana usmiechnięty i energia go rozpiera. Gaworzy, smieje się i wierzga nóżkami i rączkami jakby chciał gdzieś pobiec :ico_oczko:
Dziś idę z siostrą na rozpoznanie do żłobka bo chce swoją córeczke zapisać od września, będzie miała wtedy dwa latka.

Witaj Kasiu :-) my się jeszcze nie miałyśmy okazji poznać :ico_oczko: Bardzo mi miło :-) A jeśli chodzi o wagę to ja nawet nie wiem ile ważę :ico_wstydzioch: Bo nie mam się gdzie zwarzyć :ico_puknij: chyba sobie w końcu kupię wagę :ico_haha_01: Ale mam wrażenie że jeszcze mi pare kilo zostało do zrzucenia. Przed ciążą ważyłam 45 kg a w ciąży doszłam do 61 kg więc sporo przytyłam jak na mój wzrost 152 cm

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

24 lut 2009, 10:34

O matko dziewczyny, zawsze mi to robicie jak znikam na chwile i nie nadązam potem czytac :-D :-D :-D :-D

Do porodów nie chce wracac bo moje to koszmarki, tak jak kkasiaaa miałam pierwszą cesarka a potem dwa naturalne. Cesarka koszmar, choc i nastepne nie były lekkie. Ale trudno, takie rozdanie... :ico_haha_02:

Co do sciągania napletka to ja nie sciągam!!!!!!! Chirurg ktora robiła plastyke napletka mojego najstarszego powiedziała ze to błąd, bo sie robią u dzieciaczka mikrourazy i potem to moze bliznowaciec. A laleczka jest super i jezdzi po całym swiecie sie szkolic wiec chyba wie co mowi...A przyklejony napletek czy stulejka to częsta przypadłosc u chłopców niestety i ma ją co 3 maluszek. Tak więc na kogo wypadnie na tego bęc. Myje oczywiscie dokładnie i przy cewce moczowej tez, ale nie sciągam napletka. Powinien sam się odkleic między 2 a 3 rokiem zycia.

asiula_o - nie wiem z jakiej przyczyny miałas cesarke, ale pierwsza nie jest wskaznikiem do następnej. Tak było kiedys, jak raz pocięli to juz kolejną ciąze rozwiązywali tak samo. Teraz to się zmieniło. I ja i kkasiaaa miałysmy pierwsze cesarki a potem rodziłysmy normalnie. Więc jesli tylko dlatego cie straszą następnym cięciem to moze warto pogadac z innym lekarzem.

Ideeeeee cos zrobic choc nie bardzo mam na to ochotę :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości