Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

23 lut 2009, 17:18

adka mój synej będzie miał na imię Borys :-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

23 lut 2009, 17:33

mój synej będzie miał na imię Borys
badzo ladnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-23, 16:39 ]
a ja zaczynam kompletowac torbe doszpitala , kupilam juz sobie klapki pod prysznic
http://www.allegro.pl/item560473018_kla ... yboru.html
kolor rozowy :-D

i dla Lenki spioszki kolor rozowy i niebieski
http://www.allegro.pl/item556399402_ewa ... ne_62.html

chyba nie byly drogie? mam nadzieje ze beda dobre gatunkowo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

23 lut 2009, 18:11

Fioletowa Ania, slicznie wygladasz i jaka elegancka :ico_haha_01: chodzisz jescze do pracy? u mnie stroj ciazowy to dres
adka ubrałam się "ładniej" bo jechaliśmy do moich rodziców. A tak po domu to też dres, bo wygoda na 1 miejscu :-D
dzięki dziewczyny za miłe słowa, a brzuszek rzeczywiście już mam spory ale w sumie ja będę z Nas pierwsza rodzić przynajmniej według planu :ico_haha_01: Ja teraz ważę 65 kg. a przed ciążą ważyłam ok. 50, 51 kg dokładnie nie wiem bo przed ślubem to jeszcze schudłam ale się wówczas nie ważyłam. Pierwszy raz weszłam na wagę w ciąży w ok. 8/9 tyg. i wówczas było 52, 2 kg:)

Ja dziś zrobiłam pranie bo ostatnio kupiłam troche ubranek w ciuchlandzie ale jak nowe :-D a potem odpoczywał, leżałam i czytałam gazetę :ico_oczko: Mąz w pracy wróci ok. 20:30 to nawet nic nie gotuje. Dziś luz :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-23, 17:13 ]
aha adka klapki po d prysznic śliczne i śpioszki też :) no i niedrogie ;)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

23 lut 2009, 23:45

Hej mamuśki, Sliczne brzucholki :ico_ciezarowka:

Justynka napisała mi że ma wirusa dostała antybiotyk i została na noc w szpitalu, ale już sie czuje lepiej.

Ja byłam dzis u mamy cały dzień potem u gina moja Zosia waży już 2 kilo :-D i wydrukował mi dowód że to dziewczynka - widać dokładnie małą pipke :-D

Nadal mam bakterie w moczu wiec mam antybiotyk w czopkach ale jest lepiej niz było.

Agnieszko - pytałam mojego gina o te paciorkowce faktycznie jest to cholernie niebezpieczne dla dziecka ale antybiotyk podany przed porodem i po porodzie w razie czego działają na to świnstwo więc nie ma powodu do obaw. Kazał mi zrobic posiew z szyjki bo to wykrywa takie dziadostwa i można w razie czego szybko zareagować.

Cytologie mam oki, ale zleciła mi powtóke toksoplazmozy , i innych badań. Rozmawiałąm o znieczuleniu mówi ze w naszym szpitalu jest za darmo i poleca bo obią je swietni fachowcy i nie boli a poród naprawde jest wtedy o wiele lżejszy bo mało bólu a czujesz tylko skórcze.

Jut :-D o lece do diabetologa na wizyte potem do kolezanki na kawke i ploty.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 lut 2009, 10:11

cześc dziewczyny, ale tu puściutko - czyżby zbliżal sie wielkimi kroczkami kwiecień i kżda juz odpoczywa na zapas :), ja juz czuje sie dobrze - Wiktorek też , waży ok 2 kg, nie wiem dokladnie bo to mąz przekazywal te wiadomosc a wiecie jak to faceci:)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

24 lut 2009, 11:15

hey!

ejustysia to super, że już czujecie się dobrze :) Co to za wirusa miałaś? Teraz to nie wiadomo jakie paskudztwo sie przypląta. Ja dziś mam troche prasowania i jakiś obiadzik zrobię :-D
jutro natomiast zrobie wyniki krew, mocz a potem jestem na 10.00 umowiona do fryzjerki bo musze juz odrosty pomalować i skrócić włosy. Już dawno takich długich nie miałam. A na 14.30 ide z siostrą na pokaz makijażu. :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 lut 2009, 11:34

fioletowa aniu cytomegalia :ico_placzek:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

24 lut 2009, 13:25

Adka, a ile Ty masz lat?

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 lut 2009, 15:01

hej
taa Borys bardzo ładnie :ico_brawa_01:
adka widzę że znowu szalejesz z zakupami.Ja zamówiłam prześcieradło do łóżeczka,aspirator do noska i smoczek.A jutro odbieram od koleżanki ubranka :ico_brawa_01:
Dora no to wklejaj dowód na to że córeczka :ico_sorki: co do mojej bakterii mam nadzieję że wszystko będzie ok
ejustysia a co lekarz powiedział na tego wirusa? No chyba twój synek będzie duży skoro już ma 2kg
Ja po obiadku.A na 16stą do fryzjera.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

24 lut 2009, 21:06

hej Mamusie :-D
misiunia_29, 8 marca koncze 29 :-D :-D

ja tylko na chwile bo ma klopoty z oczami :ico_olaboga: zrobil mi sie jakis wylew podsitkowkowy z jakimis wybroczynami :ico_olaboga: co kolweikmialoby to znaczyc, bylam u okulisty ma jakies tabletki plus krople a w czwartek ide do gina sprawdzic co tam u Lenki slychac bo mam starsznie wysokie cisnienie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
chyba zapeszylam bo sie chwalilam ze fizycznie czuje sie dobrze i teraz mam :ico_zly: :ico_zly:

Dora fajnie masz ze masz znieczulenie za darmo przynajmniej u Ciebie w szpitalu widac ze mamy XXI wiek a nie sredniowiecze tak jak u nas ze wszytko trzeba na lewo zalatwiec , prosic :ico_zly: :ico_zly:

Agnieszka, niestety szaleje szaleje chociaz pieniedzy brak :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-24, 20:08 ]
niestety nie umiem oszczedzac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a powinnam sie nauczyc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-24, 20:11 ]
cytomegalia
a co to za cholerstwo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość