Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lut 2009, 11:33

kobietki, głowa mi pęka od paru ładnych tygodni, już nie mam pojęcia co moze być przyczyną... mam te bóle rano po wyjsciu z łózka

nie śpie za długo, bo raczej śpie po 8 godzin, czasem jak długo siedze wieczorem to zdarza mi sie przespać do 9.00 czy 10.00 ale to bardzo rzadko

dziś wstałam o 5.30 i też mnie głowa boli... pomaga czasem kawa rozpuszczalna albo spacer z psem, ale najgorzej jest jak boli mnie na uczelni a do domu kawał drogi...
do tej pory nie łyknełam żadnej tabletki, nie chce sie faszerować codziennie... jak dziś mi pomoże, to i tak jutro wstane z bólem...

mam nadzieje ze nie potrwa to długo, przed ciażą głowa bolała mnie tylko 2 czy 3 razy ale tylko przy przeziebieniu

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

24 lut 2009, 12:08

izuś_85, a jak z cisnieniem? moze to jest przyczyna bolu glowy. najlepiej skonsultuj sie z lekarzem

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 lut 2009, 15:27

Mnie w ciąży tez tak bolała głowa., i pomagała mi Coca Cola :ico_oczko:
Ale jak będzie cię tak ciągle bolało to idź do lekarza, bo przyczyny mogą być przeróżne. Z tego co piszesz to boli cię jak jesteś w pionie. Mogą to być równie dobrze zatoki, przez zęby też może boleć głowa. Duże ciśnienie w gałkach ocznych, co w ciąży zdarza się bardzo często. Tak więc lepiej iść do lekarza i nie męczyć siebie i dzieciątka. Życze sukcesów w walce z bólem

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lut 2009, 20:35

dzięki dziewczynki, bede musiała iśc do lekarza, ten ból jest czasem strasznie przybijający, nie moge sie skupić... ciśnienie zawsze miałam ksiazkowe, choć z powodu serducha skakało nawet do 170/100 ale to było 5 lat temu i przy tym mnie niegdy głowa nie bolała

ostatnio miezryłam u bratowej i miałam 120/85 czyli w normie...

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość