Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

25 lut 2009, 16:24

jejku, musze sie ruszyc i posprzątac a zamiast tego szperam na allegro i pisze do was hihihihihi, len ze mnie
ja też pozmywać, psu ugotować.... ech........

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

25 lut 2009, 16:30

No ja sie ruszyłam, ogarnęłam pokoje dzieciaków, jeszcze duzy mi został bo młody rozwlekł po podłodze multum zabawek i przelece odkurzaczem :) a potem mopiskiem, taka będę :-D A potem poczuję sie strasznie zmęczona i zrobie sobie kawusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

25 lut 2009, 17:26

kurcze tyle naklikane że znowu nie zdążyłam nic dłuższego napisać
straszna maruda z niej dzisiaj... to chyba na zęby

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

25 lut 2009, 18:01

Kupiłam rano rybkę, usmazyłam dwa kawałki, bo starszaka nie ma a młoda jeszcze na rybke nie reflektuje i zasiadłam z moim sredniakiem do obiadku. A on wciągnął bez mrugnięcia okiem oba kawałki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Cieszę sie bardzo ze tak ładnie zjadł, chociaz zostałam bez obiadku :-D :-D

No ale juz sobie zmajstrowałam moją ulubioną pychotkę.

Wczesniej jeszcze zdązyłam poodkurzac, pomyc podłogi i wstawic prano, więc mogę znowu się lenic z godnoscią. Chyba zrobie sobie kawki, chociaz oszukanej (zbozowej) bo juz późno i nie chciałabym zeby mi młoda potem w nocy skakała po kofeince..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 lut 2009, 18:46

a ja po zakupach... siostra byla na spacerze z Juniorem. Dzis fajna promocja w carrefour. Kup jednen a drugi za GROSZ. takim sposobem dorobilma sie np. domestosa za 3 zl (duza butla), albo soczkow leon za 1.20 (tez duze), albo chustczek velvet (10*10) za 1,50 itd...

A ja zapomnialam ze dzis post. wczoraj pamietalam a dzis... :ico_wstydzioch: Zrobilam M kanapki z szynka do pracy :ico_wstydzioch: a sama zjadlam cebularza - jemu tez dalam jednego. :ico_wstydzioch: ale heca...

Kupilam dzis piewsze kaszki - ale to na potem, i kupilam tez deserki (jabluszko i jakies jezynki czy cos) tez byly w niezlej cenie po 1,7zl. Ale dam mu jak skonczy 5 miesiecy. Czyli jeszcze 2 nam zostalo... :ico_brawa_01:

i tak od 14 Junior jeszcze spi.... :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 lut 2009, 19:44

betka, jak długo spi, Boziu, nasz spał dzisiaj dwa razy po 40 min i może z godzinke jak jechaliśmy po cyfre+ bo skończyła się nam umowa z"N" i coś trzeba było kupic..

Mały taki dzisiaj marudny, że szkoda gadać, do południa smiał się, gadał, później ryczał jak wściekły, a teraz znów gada, mimo, ze zupełnie niewyspany i więcej ziewa niż się bawi.. jeszcze z pół godzinki i go wykąpiemy i spać..

Ja jakaś zmęczona i niewyspana jestem, w sumie Jasiek śpi ładnie, ale ja i tak wstaje od 3 co 2 godzinki mniejwiecej, więc na jedno wychodzi..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 lut 2009, 20:02

#ania#, wlasnie Olik ustawil sobie tak. i juz od kilku dni spi w dzine 4 godzinki i ponad to dwa razy po pol godzinki. Ale pozno chodzi spac :ico_sorki: ale poki co na razie nam to nie przeszkadza. M wraca pozno z domu a on go kapie. choc 22 to jeszcze nie jest zle. Ale i tak jescze duzo nam brakuje zbey spal tak jak Jasiek...
Ale wazne ze budzi sie juz rzadziej niz wczesniej :ico_brawa_01:
le ja i tak wstaje od 3 co 2 godzinki mniejwiecej, więc na jedno wychodzi..
ja ostatnio obudzilam sie o 1 i do 2 nie spalam bo zazwyczaj junior je o 1. i myslalam ze on glodny... i nie moglam usnac. w koncu obudzil sie o 2 i ja tez usnelam po karmieniu. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 lut 2009, 21:48

betka, o 22 kąpiecie? Jej tak późno to ja bym chyba nie wytrwała, nie mówiąc już o Jasiu, dzisiaj kąpaliśmy go godzine później, było przed 20 i już był ledwo żywy, zjadł 90ml (tyle to jadł jak miał 1.5-2 mce) i jak odłożyłam go do łóżeczka to padł od razu. od 14 był taki zajechany z niewyspania, że ledwo siedział, ale nie usnął, ani jak leżał w łóżeczku, ani na rękach, ani na kanapie.. Pewnie jeszcze się przebudzi na jedzonko, ale co tam:-) Niech się chłopak wyśpi w końcu to będzie jutro normalny

Jutro mam kolejne zajęcia, ciekawe jak to będzie:-))

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

25 lut 2009, 22:37

doświadczone mamuśki pomóżcie :-) czy to mogą być już ząbki? Mała strasznie się ślini, cały dzeń marudziła, zrobiła 5 razy kupkę troszkę rzadszą niż zazwycza, a tak normalnie robi 2, no i wszystko strasznie gryzie nawet mnie dzisiaj gryzła a przy tym była tak wściekła że aż krzyczała ze złości - objawy raczej jak na ząbka ale to chyba jeszcze za wcześnie??? a może będzie jej się tak wyżynał jeszcze przez miesiąc???

a do tego jeszcze głowa mi pęka, chyba dzisiaj niskie ciśnienie
A on wciągnął bez mrugnięcia okiem oba kawałki
brawa dla małego zucha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rybka bardzo zdrowa :-D


zmykam herbatkę zieloną wypić i trochę poćwiczyć, muszę się Wam pochwalić że kolejny kilogramek spadł :-D ale i tak jeszcze jestem w polu :ico_zly:

dobrej nocki

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 lut 2009, 23:50

#ania#, kapiemy ok 21. idzie spac zaraz po kapieli. okolo 22. a wsrajemy tez okolo 9-10 codziennie. wiec spi ze 12h (z przerwami na jedzenie)
jak sie przeprowadzimy to postaramy sie kapac wczesniej tak jak wy Jasia.
ja nie dalabym rady sama przyniesc wanienki z lazienki do pokoju (w lazuence nie mam mozliwosci postawic wanienki) a wyniesc jest ciezko bo lazienka waska i dluga... takze czekam na M zawsze. ale jak juz bedziemy w domku naszym to bez problemow bede mogla przygotowac wszystko sama.

Anetka29, a wam kiedy zabki wyszly?? bo to sie dziedziczy po rodzicach. moga byc to juz zabki...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość