Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lut 2009, 12:53

hej dziewczyny gdzie was wywiało :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
u nas w końcu jakas normalna nocka wiec i nawet humorek mam :-D wczoraj znaleźliśmy domek naprawde ładny dzis jeszcze dwa oglądamy ale raczej zdecydujemy sie na ten 3 pokoje salon z kominkiem duza kuchnia i ogrodek :ico_brawa_01:
piszcie co u was

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 lut 2009, 13:07

Witam

u nas nocka w miare ok, ala maly troche przez sen marudzil, ale spal.
Teraz siedzi w bujaku i gada jak jaskiniowiec :-D

Ciekawe czy dzis bedzie jadl :ico_noniewiem: zaraz mu podam deserek.

Ale jestes zla na siebie, tak nas wkurzyl wczoraj wlasciciel mieszkania, ze dalismy mu wypowiedzenie do konca maja i szukamay nowego mieszkania teraz.
Oszukal nas dziad jeden, mialobyc juz 455 Euro razem z ogrzewaniem, a on wczoraj mowi, ze jeszcze ogrzewanie do zego dojdzie i juz nam dal podwyzke i musimy teraz 505 euro placic i nie wiem na jakiej podstawie on rozliczyl to skoro jeszcze ani za wode rachunku nie ma ani za ogrzewanie, normalnie oszust jeden. A zla jestem na siebie, bo to ja usralam sie na to mieszkanie, a ono nie jest warte takiej ceny, a moj P nie chcial tu mieszkac wiec ostatnio mi to wypomnial, a przeprowadzka kosztowala nas okolo 1500 euro :ico_placzek:

miszka kochana biedulko, tak mi przykro, ze Twoj maz sie tak zachowuje, jak on mogl powiedziec, ze to Ty chcialas dziecko :ico_szoking: too co, on ni jest szczesliwy, ze macie sliczna i zdrowa coreczke???

A ja nie wiem co dzieje sie z Erysiem ostatnio, nie chce jesc, placze, czesto robi kupki, nie wiem czy maproblem z brzuszkiem, wydaje mi sie, ze nie, bo puszcza gazy i to jeszcze jak i kupki tez robi wiec nie mam pojecia, najpredzej to te przeklete zeby, kiedy one w koncu sie przbija, szkoda mi go, ze tak sie meczy tyle czasu, raz jest lepiej raz g orzej
wczoraj znaleźliśmy domek naprawde ładny dzis jeszcze dwa oglądamy ale raczej zdecydujemy sie na ten 3 pokoje salon z kominkiem duza kuchnia i ogrodek :ico_brawa_01:
tez jestesmy w trakcie szukania mieszkania, wolelibysmy domek,ale sa takie drogie, a moj Pan tylko zarabia wiec nie wiem co my zrobimy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lut 2009, 13:32

miszka ale nonono z twojego no przepraszam ze tak pisze ale normalnie szlak mnie trafia :ico_zly: moj jak nie chcial sie malym zajmowac bobyl zmeczony to mu ciagle gadalam ze ta godzinka twojej zabawy z nim to jest wasz czas poznajecie sie wted i wogle,tworzycie wieź :ico_sorki: u mnie podzialalo :ico_noniewiem: moze sprobuj mu na ambicje wejsc ze wlasne dzicko sie go boi :ico_noniewiem: ...
A zla jestem na siebie, bo to ja usralam sie na to mieszkanie, a ono nie jest warte takiej ceny, a moj P nie chcial tu mieszkac wiec ostatnio mi to wypomnial, a przeprowadzka kosztowala nas okolo 1500 euro
powiem ci ze z naszym mieszkaniem tez tak bylo to ja sie na nie uparlam bo piotrk nie chcial za bardzo no i te 3=2 pietro masakra z zakupami i wózkiem
dome znaleźlismy w tej samej cenie co mieszkanie,m850 euro ja tez nie pracuje ale jakos trzeba sobie radzic i maciezynski mi sie k=skończyl, a may zamiar pomieszkac kilka lat anie ciagle sie przeprowadzac z kata w kat :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 lut 2009, 14:06

850 euro j
ojej to dla nas za duzo, my tak do 500 euro szukamy, moj P nie zarabia duzo wiec nie mozemy sobie na tyle pozwolic, 1300 euro to jest nic, niestety :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lut 2009, 15:41

ojej to dla nas za duzo, my tak do 500 euro szukamy
my wyjścia nie mamy tu wszystko tak drogo nawet mieszkanie 1-pokojowe od 600 w gore no masakra :ico_olaboga: a tez nie chce byle czego bo to na kilka latek bedzie

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 lut 2009, 15:48

Miszka Ja tam mysle, ze to dobrze, ze wracasz do pracy :) ja odkad zaczelam czesciej wychodzic to nagle obowiazki podzielily sie 50/50 i teraz jak mala placze to ma odruch wstawania do niej :D a myslalam, ze zawsze tak jest ze 90% to kobieta sie zajmuje. Malo tego jak zobaczy jakie to meczace opiekowac sie dzieciaczkiem, to zrozumie Ciebie i bedzie Ci czesciej pomagal jak obydwoje bedziecie w domu! Oby :) A to co powiedzial, to moze w zlosci, mezczyzni naprawde nie mysla nad tym co mowia!! ZUPELNIE!!
Niedlugo Natalie i inne wrzesniowe dzieciaczki beda same sobie siedzialy :D bez zadnego podparcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie moge sie doczekac!! A u mnie mala jest coraz fajniejsza - co prawda nauczyla sie krzyczec :D no i te stopy w buzi mnie rozwalaja :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale dzisiaj pracowalam 3h, a ona grzecznie lezy, oglada zabawki, gryzie, troche pokrzyczy czasem :D ale to takie smieszne krzyki! Dzis powinnam miec kabelek to pokaze Wam filmiki :) a co do snu to dzis znowu pobudka co 40 minut :/ i jak tu ja przeniesc do drugiego pokoju? :(

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 lut 2009, 17:37

Fotki Antka to jego ulubiona mina :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-26, 16:39 ]
Coś duże te foty wyszły :ico_szoking:
Obrazek

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lut 2009, 22:11

slonko2008, ale Antoś ma duże oczka piękny chłopczyk a ta minka jakby mowił no co chcesz :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:
super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a tu juz nikogo nie ma no nie mówcie że śpicie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 lut 2009, 22:28

Ja jestem :-D :-D
Własnie wróciliśmy z nauk przed chrztem trwały godzine :ico_zly: dobrze ze mały miał z kim zostać babcia go umyła i dała butle i mały ładnie jej usnoł tylko połozyła go do łózeczka a on zamknoł oczka i nyny :) wiec my jeszcze wykorzystalismy babcie i pojechaliśmy na kebaba ( pisałam wam ze mam głoda :ico_oczko: ) a babcia sobie lezała i pilnowała małego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [ Antek dziś rano był na godzinke u teściowej i biedak płakał za mama Jarek wymyślił ze go tam damy zeby babcia się cieszyła no i babcia się cieszyła a ja nioe bardzo :ico_zly: :ico_zly: myslałm ze go zjem ale co wkoncu to jego mama i tez ma prawo pobyć z małym Antek jak nas zonbaczył to sie tak pieknie usmiechnoł i odrazu na ręce do mamy :-D :-D a jak do domku wszedł to był taki szczęśliwy niby mały jeszcze a jak juz poznaje :-D :-D
quote="yoanna"]A u mnie mala jest coraz fajniejsza - co prawda nauczyla sie krzyczec :D no i te stopy w buzi mnie rozwalaja ale dzisiaj pracowalam 3h, a ona grzecznie lezy, oglada zabawki, gryzie, troche pokrzyczy czasem :D ale to takie smieszne krzyki! Dzis powinnam miec kabelek to pokaze Wam filmiki :) [/quote] super masz mała to Aniołek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tu czekam na film :ico_noniewiem: chętnie popatrze na naszą Nine

[ Dodano: 2009-02-26, 21:31 ]
cos dziwnie napisałam :ico_noniewiem: moze to przez te cukierki z rumem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
dobranoc dziewczyny mam nadzieje ze jutro będe miała prąd i duzo do czytania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 lut 2009, 22:40

A to co powiedzial, to moze w zlosci, mezczyzni naprawde nie mysla nad tym co mowia!! ZUPELNIE!!
Zgadzam sie faceci to kretynskie stworzenia najpierw walna tekstem a puzniej przepraszaja :ico_zly: szkoda ze nie zdaja sobie sprawy ze my dlugo to pamietamy i puzniej kochamy ich a zarazem nienawidzimy za to jak sie zachowuja miszka kochana nie przejmuj sie wszystko sie ulozy nawet to ze bedzie sie zajmowal mala zobaczysz jeszcze milo cie zaskoczy swoja opieka nad malenka :ico_oczko:
Dzis powinnam miec kabelek to pokaze Wam filmiki :)
czekamy czekamy :ico_brawa_01:
slonko2008, SUPERECZEK!!! te fotki śmieszne te minki robi he he he :-D

adia26, ja jestem !!!

[ Dodano: 2009-02-26, 21:46 ]
rano był na godzinke u teściowej i biedak płakał za mama Jarek wymyślił ze go tam damy zeby babcia się cieszyła no i babcia się cieszyła a ja nioe bardzo :ico_zly: :ico_zly: myslałm ze go zjem ale co wkoncu to jego mama i tez ma prawo pobyć z małym Antek jak nas zonbaczył to sie tak pieknie usmiechnoł i odrazu na ręce do mamy :-D :-D a jak do domku wszedł to był taki szczęśliwy niby mały jeszcze a jak juz poznaje
Zapewne jak by tesciowa do was przyszla i zostala z malym to by nie plakunial przynajmniej nie bardzo bo dzieci lepiej czuja sie w swoim domu dlatego ze poznaja zapach domku wiec jak zostal w obcym dla niego domu i obca osoba no bo tak mozna nazwac babcie poniewaz nie jest na codzien z malym wiec wiadome ze bedzie to dla niego niekomfortowa sytulacja i bedzie plakunial :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość