Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 mar 2008, 20:36

Jeju jeszcze trochę potrwają te choroby to się wściekne i zacznę gryźć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Normalnie Zuzię rozpiera w domu, do tego przez katar czy pieron wie co, niedosłyszy - jutro zabieram obie do laryngologa. Ten niedosłuch objawia się krzykiem i brakiem reakcji na to co się do niej mówi - właśnie powiedziała : "niecierpię tej mamy..." Nina, nie wiem czy przez chorobę, czy z powodu charakteru , płacze a raczej ryczy, co chwila WARIUJĘ!!!

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

27 mar 2008, 22:28

qunick, Bardzo Ci dziękuję kochana że wspomniałaś o mnie na forum , że musiałam odpisać . Zapraszam jutro na torcika-) Rzeczywiście mam jutro urodzinki 23 ;-(

Julka już nie chodzi a raczej biega, ma 16 ząbków, waży ponad 13kg.
Mi udało się schudnąć w ostatnich 2 tygodniach dzięki LULU 6 kg.
Może to i mało ale dla mnie i tak wiele ..
Ja już u siebie to zauważyła, jeszcze 20 kg i będzie ok;-)
Pozatym po raz kolejny zakochałam się w swoim mężu , kurde nie wiem jak to możliwe , ale tak bardzo go kocham..Pozatym wszystko widzę w różowych barwach;-)

Moja przyjaciólka o której wspomniałam co zmarł jej tatuś - 12.03 urodziła zdrowego syncia. Jest cudowny ,ale jak mi się przypomniało to wszystko to nie wiem czy zdecyduję się na dziecko za pół roku jak z mężem uzgodniłam. Boję się że nie dam rady ..

Codziennie Was podczytuję ale nie mam nic sensownego do powiedzenia więc się nie udzielam ..
trzymajcie się Kochane , pozdrowionka ,

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 mar 2008, 22:53

kelly pisze:czy ktos jeszcze dopisze sie do listy??


No ja tez wcześnie wstaj e... czasasmi to juz lekko po 6 jestem na nogach...a jak trzeba coś zrobić to i o 5 się zrywam!

qunick Buzikule ..trzrmaj się...i nie daj swoim pannnicom!

mamaJulci WSZYSTKIEGO DOBREGO!
Widze, że tylko rok starsza jesteś ode mnie ... !

Lece spac, dobranoc!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 mar 2008, 23:01

mamaJulci, gratuluje, ale sporo schudzlas
i to nie jest malo w tak krotkim czasie, odradzalabym szybko chudnac, z obawy na efekt jojo. najlepiej 0,5-1 kg w tygodniu.
trzymam kciuki kochana.
fajnie ze z mezulkiem tak fajnie, od takiego zakochania sie bedzie owoc :ico_oczko:
Nio pamietam o torciku jutro :-D

qunick, :ico_olaboga: co to sie stalo Zuzie ze taka niegrzeczna , przez ta chporobe? jejkus, niech juz wkoncu sie odczepia te choroby
Filipkowi bardzo sie spodobal to nagranie, gdzie Ninusia gwizda, i co chwila musialam mu wlaczac, pokazywal na kompa i mowil "Ninia" :ico_haha_01:

Czuje ze bawilby sie z malymi dziecmi, ciagnie go do nich,m ale nie mam nikogo znajomych z takimi malymi dziecmi, kolezanka termin ma na 26 maja, ale to zamale dziecko .

Katelajdka ale Bartus sam sie budzi na jedzonko o polnocyt czy na snie mu dajesz?
Filka je 210ml mleka nan z kleikiem ryz., no i do 8-9 spi bez pobudek, czasami o 6 budzi sie to daje mu mleko, zalezy jak w ciagu dnia zje duzo to sie nie budzi,
pozniej po calkowitym przebudzeniu - danonka, no i za jakis czas kaszke, ale tak okolo 11-12. dopiero.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

27 mar 2008, 23:18

Qunick biedactwo, zycze Ci zeby juz sie od was wszystkie chorobska odczepily i dziewczynki mogly sie cieszyc zdrowkiem, bo pewnie one z tego powodu tez umeczone. trzymaj sie
no i z Ninusi zdolna bestia

mamaJulci 6kg w 2 tyg. to bardzo duzo. gratuluje. no i wszystkiego naj naj na jurzejszy dzionek. a z Julci to niezly klopsik

Malgorzatka witaj w gronie. ja to worek zlota bym dala zeby tylko sobie pospac

lulu Tymcio tez towarzyski jest jak Filipek ale niestety tez nie ma za bardzo sie z kim bawic

kolorowych snow

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 mar 2008, 23:48

qunick trzymaj się!!!1 Oby szybko minęły choroby i trzynmam kciuki żebyś miałą siłe wszystko przezwycieżyć!!
Dzięki, no jakoś tak pięknie udało sie bartusia odstawic. Piszesz że złożyłaś łóżeczko, to gdzie teraz Ninka śpi??
kelly, magdzinka, lulu ja właśnie mam wątpliwości czy nie za mało mleka bartek pije bo on żadnych jogurtów czy danonków nie je. Czasem jakiś słoiczek z owoców i twarożku, ale rzadko. Któraś z was pisała ze danonki sa dla starszych dzieci i to mi tak utkwiło w pamięci. Jakoś nie myślaąlm zeby podawać, a moze powinnam... :ico_noniewiem:
lulu Bartuś sam się budzi na tą butlę. On zasypia koło 21:30 i budzi sie różnie-0:00 - 1:30. Wypija 220ml z kleikiem i dosypia do 6:00-7:00 żebym go zabrała do siebie do łożka na dosypianko. A ze mna jak go głaskam po pupce, uwielbia to mój pieszczoszek ( ma to po mnie, od dzieciństwa tak mam!!) dosypiamy tak do 9:00 plus minus pół godziny, zależy jak pójdzie spać. Czasem chodzi o 22:00. Teraz jak ma jedna drzemke dziennie to śpi tylko 1,20 min i to mu wystarczas do położenia go juz na noc do spania. :ico_brawa_01: Wolę tak bo najcześciej właśnie zasypia po 21:00.
magdzinka no popatrz, ajka Joasia mądralka!! Sama postanowiła zadecydować kiedy i gdzie pozwoli na odstawienie piersi!!! Ale jaja!! :ico_brawa_01: Ale dobrze ze już skończyłaś, ja bardzo doceniam ze juz mam spokój, momo że barzdo to lubiłam jak ciagle był bartek na cycku.
Gratuluję samochodu!! Mam nadzieje że my tez kiedyś sobie kupimy.. Na spotkanie to jeśli nam sie uda jechać to bedziemy musieli pożyczyć od siostry lub taty.
Joasia mało tego mleczkapije jak tylko po 100ml. Bartuś 220ml. A na wieczór na gęsto kaszkę mleczną z wodą. Rano to zaczyna dzień od kanapeczek, potem troszke herbatki, po godzinie deserek( jabłuszko z banankiem lub gotowy słoik) a potem to obiadek, ostatnio był protest moich przygotowanych obiadów wiec jadł słoiczki. Ale teraz robię w parowniku do potraw lub gotuje dla nas zupe i zjada ze smakiem więc może teraz mniej słoiczkw bede kupować. :ico_sorki:
mamaJulci gratuluję Ci wiosny w małżeństwie!!! Cudownie jest sie na nowo zakochiwać, uwielbiam to!!! :-D :ico_brawa_01: Ale mnie to teraz nie dotyczy!! :ico_brawa_01: :ico_puknij:
Fajnie że Julka juznie chodzi tylko biega!!! Bartek też już tak szybko leci że szok, nie nadążam za nim!! Struś pędziwiatr!!! :ico_haha_01:
Uwielbiam patrzeć jak tak biega!!
Gratulacje dla przyjaciółki!! Popatrz,, nasze przyjaciółki dokładnie w takim samym momencie życia straciły ojców. Moja przyjaciółka straciła tatę jak pisalam Wam podczas pobytu w Egipcie, miał zawał śmiertelny. A ona ma rodzic tak do 3 tyg. Tyle że dziewczynkę!

[ Dodano: 2008-03-27, 22:53 ]
spanie ojej jak mi przykro ze Wasze dzieciaki takie ranne ptaszki są... O boże nie wyobrażam sobie wstawać o 5-6 rano.... A o której w takim razie chodzą spac skoro tak wcześnie są wyspane?????

[ Dodano: 2008-03-27, 22:56 ]
jakby któraś z Was jeszcze nie głosowała dzis na pampersie to możecie na Bartolinka zagłosować!! :-D

[ Dodano: 2008-03-27, 23:02 ]
Wkleje Wam też linka, bardzo ciekawe to jest!! Ale jutro doczytam dokłądnie bo dzis to juz pomału sie kłade!!Dobranoc wszystkim!!
http://niemowle.onet.pl/pl_PL/read_article.php?id=1044

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 mar 2008, 09:07

mamaJulci, sto lat sto lat sto lat!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A ile ty teraz ważysz ze chcesz schudnąć jeszcze 20kg mimo ze 6 już schudłas?
A Julcia jak dużo ma ząbków. No i waga też konkretne. Zapewne i wysoka też jest.

mamaJulci, Małgorzatka, jejku, jakie wy młodziutkie jesteście! Zazdroszcze tych dwudziestych lat.

katelajdka, Asia chodzi spać najczęściej o 20, ale czasem już o 19 śpi, a czasem o 21, ale to nie ma wpływu na godzine pobudki. Tez wiele bym dała za możliwość pospania do 8.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

28 mar 2008, 09:07

katelajdka, weszlam na ta stronke zeby zaglosowac na Bartolinka ale tylko glowna strona mi sie wlaczyla :ico_noniewiem: nie wiem nawet gdzie tam znalaezc to to tym konkursie, chyba zly lineczek wkleilas.
Co do spanka Julka idzie spac o 20.00 ( 20.30 ) a budzi sie 6.30 - 7.30. Je swoje najpozniejsze jedzonko czyli obiadek o 18, a potem jak zglodnieje przed spankiem to jej troszke mleczka, ogoreczka lub owocek daje, nic ciezkiego, i jest najedzona az do rana.

Julka teraz warzy 10000 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i mierzy 81 cm przytyla w ciagu ostatnich dwoch i pol tygodnia prawie kilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale duzo je, ttylko jak jest chora to wybrzydza okropnie, teraz je dosc duzo, ale to tez dlatego ze pozwalam jej jesc co chce, juz sie nie martwie tym durnym chlebem, a wogole ona chyba po moim mezu padla uwielbia te lakridsy ( czarne cukierki ) co sa obrzydliwe, maz je ciagle wjada, Julka raz podeszla do niego i kawalek chciala, a ja juz z rozga do meza bo przeciez dzieciaki cukru, cukierkow absolutnie nie moga! :ico_zly: hihihi ale po cichaczu to wiem ze czasem jej daje, jak ona moze to lubic?? No a sera np nie ruszy :ico_noniewiem: jeszcze nie slyszalalm o takim co by sera nie ruszyl, probowalam taki mieciutki, na kanpeczki, probopwalam i taki w batoniku jakby topiony, ale dosc sztywny by trzymac w raczce, nieee, nie lubi :ico_noniewiem: ani chleba razowego, a jak sie go pogniecie, doda wody i maselka to zje az jej sie uszy trzesa :ico_noniewiem: dziwna kobieta, no coz, ale tak je. No i uwielbia jogurcik z platkami owsianymi na sucho. Po za tym to je obiadki ze sloiczkow ( zawcze wcina 220-250 gram, zalezy od rozmiaru sloiczka ) i owocki ( np kiwi jej ulubione, bananka, i musy z jabluszek, mango, brzoskwini domowej roboty ) a pomiedzy posilkami to wicna paroweczki, swierzego ogorka, jakis owocek, biszkopta. Bardzo sie ciesze ze przytyla na wadze, po prostu zaczelam miec w tyleczku te wszystkie normy zywieniowe, ona je co lubi, a jak nie lubi to czekam, nie ma co podawac codziennie, bo i tak sie nie przyzwyczaji taki uparciuch, czekam az juz zapomni i sproboje jeszcze raz.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 mar 2008, 10:03

Hejka
U nas dzisiaj ciepluchno i piękne słoneczko :ico_brawa_01:
Ja za to po wielkiej awanturze z moim mężem :ico_olaboga: Tak się już tego nazbierało, że trzeba było znaleźć ujście emocjom, no i pękło.. Ale dzisiaj już jest ok. przeprosiliśmy się nawzajem i znów będzie trochę spokoju hihi

qunick zdróweczka dla dziewczynek życzę a dla ciebie mnóstwo cierpliwości :DD
Mój Wojtuś też ostatnio sobie jakoś pozwala na niegrzeczności, chodzi tylko zaczepia, szczypie, gryzie i próbuje bić :ico_olaboga: I co najgorsze traktuje to jako zabawę, pomimo tego że mówi sie mu że nie wolno :ico_olaboga:

katelajdka Wojtuś pija 200 ml mleczka z kaszką manną rano i wieczorem, a czasem nawet i w południe jak się domaga, bo on uwielbia mleczko. W nocy nie podaję mu mleka bo przesypia od 20.00 do 8.00 rano. Czasem jak się przebudzi może raz na miesiąc to jakąś buteleczkę wydulda ale to sporadycznie. Poza tym je danonki i deserki z twarożkiem, serki topione, almette takze nabiału ma pod dostatkiem :ico_oczko:
On to chyba ma po Radku bo Radek do 6 roku życia wypija 12l mleka w ciągu tygodnia hihi

mamaJulci gratuluję efektów w odchudzaniu :ico_brawa_01:
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 mar 2008, 10:32

Hej!

katelajdka Wojtuś pije też mało już mleczka: przed spaniem na kolacje o 20:00 210 ml zagęszczanego kleikiem ryżowym, potem się budzi w nocy koło 1-2 i też 210 ml wypija i to wszytsko z mleczka. Potem właśnie ja mu w dzień daje na śniadnko kaszkę bardzo gęsta łyżeczką, przed spaniem danonka lub inny jogurcik np. Bakusia ( ja tam podaje juz od chyba 10 miesiąca i nic mu nie jest)- może spróbuj??
katelajdka pisze:A ze mna jak go głaskam po pupce, uwielbia to mój pieszczoszek ( ma to po mnie, od dzieciństwa tak mam!!) dosypiamy tak do 9:00 plus minus pół godziny, zależy jak pójdzie spać.


Ja też tak chce... ja też tak chce.. u nas nie ma szans ..do 9 !!!!!!!!! O raności ...jak ja Ci zazdroszcze ...my dziś wstaliśmy o 6 rano ...hm... :ico_noniewiem: A tak wogóle to ja mam spanie z głowy przez najbliższe 2 lata ..o mamo, jak ja marze, żeby pospać! Wojtuś chodzi spac o 20:00 czasami o 20:30 ale żadko...

olala Mlode czy nie młode... to zależy od punktu widzenia... hiihh ...ostatnio podchodzi do mnie mały chłopczyk i mi mówi..ale pani staro wygląda :-D i ten brzuch ... No to ja mówię, że w brzuszku mieszka dzidziuś a ja mam 22 lata a on mi mówi: coś mi to podejrzanie wygląda :ico_smiechbig: !

MamciaKochana No to slicznie Ci ta Julcia rośnie :ico_brawa_01: Ja musz ekupic baterie do wagi i zobaczymy ile pokaże... Ja Wojtusiowi robie suróweczki z jabuszek, marchewki, bananka i czego tam mam jeszcze, ogóreczka kiszonego od czasu do czasu tez podaje, jejeczniczkę z domowego jajeczka, zupki, obiadku, chrupki, inne takie tam...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość