edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

27 mar 2008, 22:11

Frydzia ale czarnulek moja Wikunia też taka była czarniasta z tym walenim to mnie też rozbawiłyście :-D i dzięki kurka jutro znowu do lekarza mam nadzieję że to tylko jakiś wirus tak jak mówi M bo mnie różne myśli kręcą się po głowie :ico_puknij: sama sie stresuję ale niepotrafię inaczej tak strasznie się boję :ico_placzek: idę nyny bo nie wiem jaka nocka wszystkim życzę przespanej nocki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 mar 2008, 22:45

Agus jaki on słodki i jaki włochaty

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

27 mar 2008, 23:47

dobry wieczór wszystkim!!!

u nas ok po południu było z Alkiem, piękna pogoda była, pospacerowalismy, Alek pospał sobie pieknie - wreszcie na świeżym powietrzu porządnie sie wyspał a nie przy oknie :ico_brawa_01: jak tata wrócil z pracy Alek był w niezłej formie, że az tatuś zaproponował mały wypad na zakupki :-D i nie do sklepu z artykułami dla dzieci :ico_szoking: bo zazwyczaj tam nas zabierał :ico_oczko: i mamusia mogła sobe pobuszowac po sklepach w centrum i nawet upolowałam kilka sztuk :-D w sumie to nie lubie wozic sie z Alkiem po centach bo mam wtedy w nonono motor, wole sama, ale dzis był luz. teraz Aluś ładnie spi sobie, tata usnął przy nim, kolacja czeka na niego :ico_noniewiem: o której on zje to nie wiem, budze i budze i śpi sobie nadal :ico_puknij:

Edyta - daj znac jutro koniecznie co sie okazało z Wiki!!!!może byc jakiś wirusik :ico_noniewiem: biedna musi sie tak męczyć, ale bedzie ok lada dzień, może to po antybiotyku :ico_noniewiem: ja jak brałam ostatnio to póxniej byłam bardzo osłabiona i wymiotowałam, ale to w trakcie brania u mnie było :ico_noniewiem:

Indigo - dobrze ze poszłaś na usg!!!!!ci lekarze :ico_puknij: przeważnie bagatelizują :ico_puknij: fajnie że Twoja Mama Ci pomaga!!!my w poznaniu jestesmy sami, wiec gdyby co odpukac to cieżko by było, jak miałam w styczniu kontuzje palca, to brat mi pomagał przy małym, a teraz i on wyjechał z poznania :ico_olaboga:

Frydza - no uroczy ten Wasz Dominik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula 26 - dobrze że wszystko się dobrze skończyło i że mała już ładnie je

a z tym termometrem - mi chodziło o to zeby miec taki termometr co by szybko mi wskazał ze temp jest albo nie ma, zeby szybko to zdiagnozować, bo z tym do tyłka to tyle zachodu jest..u nas to Alek z trudem daje sobie pampersa założyć :ico_noniewiem: a co dopiero termoemtr utrzymać :ico_noniewiem: no czasem sie udaje bez problemu ale czasami z trudem :ico_sorki:
no własnie czy Wy nie macie tego problemu???przy zakładaniu pampersa??mój dzieciak to normalnie tego nie znosi, ucieka przede mna że hoho, jak na złość a jest bardzo szybki, no naprawde cieżko mi jest go przebrac, musze go czyms bardzo zainteresować, bo jak nie to ucieczka :ico_sorki: juz szukalismy papersów coby szybko je włożyć bez sklejania i sa super takie Papers majtki niby, ale Alek na Pampersy jest uczulony, tyłek mu sie odparza, używamy od maleńkiego huggies, i haggies tez ma takie majteczki ale one sa bardzo drogie bo one są dla dzieci które juz zaczynaja czaić co chodzi z siusaniem i kupką, ale zawsze mamy paczke w domu żeby w sytacji gdy Alek nie da sie złapać i poożyć można było wsunąć na to ruchliwe kochane nasze dupsko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 mar 2008, 10:00

Witam :ico_kawa: ,dziekujemy za pochwalki Dominisia juz nie moge soie doczekac az go przytule :-D moj brat mowi ze taki czarnulek po kim :ico_szoking: i calkiem inny niz Arus hihihi EDYTKO daj znac jak po wizycie u lekarza oby bylo ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ALEKSANDROWICZ gratuluje udanych zakupow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jesli chodzi o zakladanie pampersa to u nas to samo wielka ucieczka,ale zajme czyms Wiki i jest ok :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

28 mar 2008, 10:33

Witam my dopiero na 13-stą do doktora mała pojękuje i ma biegunkę :ico_olaboga: ale wymioty ustały jak narazie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzięki dziewczyny za troske kurka tak bardzo chciałam bym żeby to przeszło na mnie nie mogę patrzeć jak się męczy.
Zzakładaniem szopki s.ą ale jestem konsekwentna i troszeczke po dupci dam a a jaki potem ryk :ico_szoking: jak bym co najmniej pasem dostała i obraza bo mama ośmieliła się w tyłek dać ryczy i kuka czy aby mi jej żal niejest cwaniara a ja nic przewijam ją dalej wyrodna jestem hi hi hi
Aleksandrowicz super żeby mój mnie tak na zakupki zabierał oj mażenia czasami zabiera no znowu niebęde taka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 mar 2008, 11:56

Aleksandrowicz pisze:my w poznaniu jestesmy sami,


Kochana moja mama też nie mieszka w Szczecinie. 200km jechała specjalnie i z pracy musiała sie zwalniać. no ale co począć?

Mój Tomek dołącza do chorowitych. Dzis zaczął mi kaszleć i coś mu na płuckach świszczy. Dałam mu syrop i wit C i na poniedziałek wizyte zamówiłam u lekarza. Przy okazji sama sie zarejestrowałam.

Aleksandrowicz pisze:no własnie czy Wy nie macie tego problemu???przy zakładaniu pampersa??

Nawetnie pytaj. Mój też ucieka. Czasami z 10 minut mu zakładam pampersa. Zwłaszcza wieczorem po kąpieli. Najbardziej mnie wkurza jak narobi wieelkie kupsko i nie da sie wytrzec tylko ucieka. No masakra jakaś! Nogi musze mu trzymać, ale i tak nie raz wdepnął mi w tą kupę bleeee. Szaleniec.

Z tym termometrem to fakt faktem zawsze szybko mogę sprawdzic temperature. Jeśli ma gorączkę w sekunde o tym wiem, także to jest plus. Natomiast mierzona kilka razy wychodzi za każdym razem inaczej i tu już nie jest fajnie.

Frydza pisze: moj brat mowi ze taki czarnulek po kim

Frydza mój też sie czarny urodził a teraz blondyn sie rozjaśnia.

Edyta dobrze, ze chociaż wymioty ustały. Nawadniaj ją dużo. Daj znac co lekarz powie, ale jestem pewna, ze juz najgorsze za wami.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 mar 2008, 12:22

Hej wam

Frydza sliczny Dominiś

Edytko Kamilko oby maluszki wyzdrowiały
Emi ma się już lepiej tylko teraż ma lekką biegunke
klient przyszedło

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 mar 2008, 15:14

czesc dziewczyny
witam z ranka (u nas hihi)
u nas pogoda sie zjebala na maxa
rano szaro ponuro zimno wietrznie i deszczowe bleeee
a mialam plan spotkac sie z kumpela i jej corcia na spacerek i solke.. a tymczasem nie chce lelka narazac a takie anomalia... i tak popoludniu jedziemy na zakupki wiec wtedy na solke wstapie
kolezanka zapraszala nas do siebie ale obie uznalysmy ze to nie najlepszy pomysl
potem mialabym wyrzuty ze jej mala chora przez lelka

a moje dziecko odkad choruje to takie sie zywsze , weselsze zrobilo i co najwazniejsze ladnie sspi w nocy
i zaczyna cos wreszcie gadac... bo mial zastoj maly.. po pierwszych sylabach....
przesypia prawie cale noce :ico_szoking:
dzis obudzil sie dopiero o 6, pocyckal i znow kima do 8, potem przed 9 zasnelismy znow, i ddopiero po 10 lelek dal znak ze wstajemy hehe
spadl z lozka, ale niegroznie , nawet nie plakal tylko jeknal i mnie tym zbudzil
cholera
adas oczywiscie panikuje a ja mysle ze takie wypadki nieuniknione
i dobrze ze nic sie nie stalo
ufff

teraz zamiast spac to swiruje w wozku, ale juz widze ze powoli wymieka i buzka zmeczona hehe
oj odzyl na nowo hehe
a niech mu bedzie

frydza jaki fajny dominis i jaki zarosniety hehe
wiekszosc dzieciakow rodzi sie z czarna czuprynka ktora potem moze sie zmienic na calkiem jasny blond nawet hehe


kamila oby tomkowi przeszlo i nie bylo to nic godnego antybiotyku

aleksandrowicz u nas z zakladaniem pieluszki nie jest tak zle
my nadal uzywamy przewijaka, lelek zawsze czyms sie tam zainteresuje i pozwoli zalozyc pieluche, oczywiscie tez bywa ze fika ale generalnie nie ma z tym problemu

w kapieli tezz ostatnio siedzi taki zmulony i wpatrzony w raka i inne zabawki hehe
taki anioleleczek z niego czasem

to tymczasem laseczki...

[ Dodano: 2008-03-28, 14:16 ]
dla emi i wiki zdrowka kochane!!!

edytko ty dajesz klapsy malej? :ico_szoking: kurcze ja bym nawet na to nie wpadla...
ja ciagle licze ze uda mi sie wychowac lelka bez uzycia sily, nawet najmniejszej... ciekawe czy wypali
a raczej czy moja cierpliwosc nie zawiedzie
mowie o przyszlosci
bo teraz na pewno nie ma na to szans... lelek taki malutki...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 mar 2008, 15:53

Witam u nas piekna pogoda Obrazek ,bylismy na 3 godzinnym spacerku i zakupkach,kupilismy juz prezencik dla Dominisia :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: DUZO ZDROWKA DLA CHORYCH DZIECIACZKOW :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 mar 2008, 16:42

Edytko trzymam kciuki za mala i oby nic groznego i zycze wszystkim maluchom szybkiego powrotu do zdrowia.

Kamilko jednak mamy niezawodne ja na sowja tez zawsze moge liczyc :):
I zycze rowniez tobie szybkiego zrostu żebra :):
Co do zakładania pieluszki to u nas dokladnie to samo co u Kamilki najbardziej po kapieli wywraca sie na boki i zdarza sie wlozyc piete ech :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja mojego malego narazie nie klepie ale czasami tak mnie wnerwi ze w duchu to sobie nagadam hehe :-D :-D

U nasz chyba wiosna na dobre pogoda super spacerujemy przed poludniem i popoludniu ;)
Wczoraj slonce i snieg w parku fotki nizej :):

Stary wozek i lezaczko-bujaczek zanieslismy do komisu za wszystko 500 zl chcemy zobaczymy czy ktos kupi wozek jeszcze na gwarancji nowiutki :):

Troszke zdjec mam nadzieje ze nie za duzo :):

Zdjęcia z serii "mamusiu nie zrobisz mi ładnego zdjęcia bo minki robie hehe :): "
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam piekny usmiech az slina cieknie po brodzie hehe
Obrazek

Zabawa :):
Obrazek

Park
Obrazek

Obrazek

Jem chrupeczka
Obrazek

Pk kapieli Fryc mokra szwedka hehe
Obrazek

A najbardziej smakuje mi pasek od aparatu :):
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość