Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 lut 2009, 15:03

ejustysia, a jaki powod podal ze nie pojdzie faktycznie sie nie wyrobi czy mu sie nie chce poprostu

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 15:11

powód podal, że sie nie wyrobi, ale problem w tym, że on nie ma sie z czego wyrabiac, wiec mu si zwyczajnie nie chce

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 lut 2009, 15:18

no tak a z drugiej strony to wiedzial o tym juz od jakiegos czasu ale wiesz faceci z reguly nie lubia takich sytuacji isc do obcego i gadac o swoim zyciu unikaja takich sytuacji

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 15:28

sabcia, ja też wielu rzeczy nie luie, i też jestem zmęczona jego zachowaniem, ale jeśli ktoś sobie nie radzi ze swoimi emocjami to nie ma prawa obarczać tym innych szczególnie mnie w takim stanie, ja mu i tak nie jestem w stanie sama pomóc. Mialam dużo psychologii na studiach, nawet mialam 5 i byam z sesji wolniona, ale to wiedza czysto teoretyczna a nawet jeśli byloby inaczej to szewc bez butów chodzi jak to sie mówi. Ja już nie mam sil i on musi sie z tym liczyć, że jego proble poważnie wplywa na moje zdrowie psychiczne i niestety nie tylko. Ten czlowiek ma ogromny prolem, ale nie zdaje sobie z tego sprawy moze kogos obcego poslucha, wiesz, że on mając 26 lat obwinia mnie, że go ząb boli bo nie zapisalam go do dentysty - ja sie nie śmieje, bo on to poważnie mówi i tak myśli. Nie mówiąc, że do dentysty go zapisalam, ale stwierdzil, ż mu ta godzina nie odpowiada. Wydaje mi sie, że nie tak zachowuje sie normalny czlowiek w tym wieku, nie wspominając o poważniejszych problemach

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 lut 2009, 15:33

ejustysia, no to ja widze ze ty masz duze dziecko w domu w postaci meza ahhhh nie zazdroszcze ci .... ja tez wczesniej mialam takiego faceta ze co kolwiek sie dzialo to to moja wina byla ale teraz mam spokoj jak nigdy

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 15:39

sabcia ja to już nie zwracam na niego uwagi jest niech soie bedzie, byle mnie nie denerwowal, a robic niech sobie robi co chce bo ja nie mam glowy do jego problemów- jak tak to mówi, że co go obchodza moje problemy on ma swoje, ale jego problemami to trzeba sie interesowac, a ja mam to gdzies, obiadów tez juz mu nie robie - ma wystarczająco czasu by sobie gotowac, tak jak juz pisalam chc tylko swiętego spokoju i nic więcej, czeka mnie i tak ciężki czas bo ja nawet nie zakladam, że on móglby mi przy malym pomóc.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 lut 2009, 15:47

ejustysia, no ja ci powiem ze ciekawa jestem czy sie zmieni jak maly bedzie juz z wami moze sie obudzi

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 16:08

wiesz co sabcia - przestalo mnie to interesować, mówie, że zmęczona jestem zamartwianiem sie i denerwowaniem, jak sie nie zmieni to plakac nie bede, ja sie nie wyprowadz bo tez i nie mam gdzie, ale bede spac u malego w pokoju i ede go unikac aby mi na nerwach nie gral, bo szczerze mówiąc to ja w te cudowna przemiane nie wierze - wczoraj mi znowu cudowna nowinę przyniósl, że jego kolega do nas wpadnie hahahah no tyle, że nie pomyslal, że ja nie mam ochoty na gosci, sprzatanie i siedzenie jego do 4 nad ranem. kiedys sie otrzasnie, bo koledzy jacy by nie yli to tez pozakladaja rodziny i wtedy beda jego mieli gdzies, zreszta wiekszosc juz to zrobilo i widze, że juz sie z tym maxem tez zaczyna psztykac, bo max zazdrosny jest o pieniądze tak jak i kazdy jego kolega wczesniejszy, ale ja mam to gdzies, już nie chce mi sie tym wszystkim zajmowac, bede miec synka i dla niego przeznacze caly swój czas i sily, a mą z jest dorosly, choć po zachowaniu tego nie widac, ale pretensje tu niech ma do kogo innego jak sie obudzi a nie do mnie.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 lut 2009, 16:17

widze ze to temat rzeka

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 16:23

sabcia hahahha no tak i to jeszcze dluga i glęboka - dochodzę wiec do wniosku, że na facetów szkoda życia, no mże nie na każdego , znam jednego dla którego oddam cale życie i wszystko co mam - nazywa sie Wiktor i jest cudowny - mówie Ci hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość