sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

28 mar 2008, 17:06

coras nas więcej, mój maluszek na razie ładnie spi i spokojnie przespał całą noc co ostatnio przez ząbki i szpital nie było mozliwe. A co do tych ząbków to mały pierwsze dwa przeszedł bezboleśnie a teras męczy się od miesiąca i nic choć tak myśle jakby mocniej dziącło przycisną to by wylazły bo są już praktycznie na wieszchu, tylko te ostatnie dolne wkońcu wyszły do połowy, niesamowite bo jedna strona była tylko przebita w dwóch ząbalkach i od 5 mies. tak sobie stały. Jestem ciekawa kiedy wyjdą całe za kolejne 4 miesiące chyba?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 mar 2008, 17:13

Dzien doberek, to ja moze zaczne od aktualizacji spotkania :-D

SPOTKANIE LIPCÓWEK - KRAKÓW

PROPONOWANY TERMIN SPOTKANIA 3 MAJ:

ULA_TOMEK(3 osoby); VIOLA(6 osób); MAŁOLATA(3 osoby); BARBAPUPPA(4 osoby); ABEGANO(3 osoby); MALHYN(3 osoby) (nam pasuje)

w sumie 22 osoby

MONIW; BASIK334;

najnowsza aktualizacja


a do Moniki i Basi chyba trzeba bedzie zadzownic i sie zapytać czy im odpowiada bo cos ich ostatnio nie wiedac :ico_noniewiem:

A co do godziny to wydaje mis ie ze albo gdzie koło południa-12 ale sama nie wiem dawajcie propozycje jak wam pasuje :-D ja sie dostosuje :-D

A wpisałam przewidywana liczne osób, jesli u kogos sie cos nie zgadza to prosze mówic to poprawie :-D

No a teraz co u nas :-D goscie juz z Krkowa pojechali, niestety nie znaja zadnego lokalu, ale jeszcze maja sie rozgladnac i jak cos znajda to napewno dadza mi znac :-D

U nas pogoda dziś śliczna prawdziwa wiosna wiec maluszek oczywiscie na ogródeczku :-D sie wietrzy

a miała nas dzis odwiedzić kuzynka z 7 miesieczna Hanią, ale musiała iśc z nia do lekarza bo cos od trzech dni niechce nic jesc :ico_olaboga: juz jej normanie jadła dwa razy dziennie kaszke, zupke i cycya a od trzech dni tylko czasmi cyca pociagnie a łyzeczka nic niechce i niewiadomo dlaczego :ico_noniewiem: wiec dzis miała isc na usg brzucha bo w sumie wczoraj badania moczu i przesiewowe robiła i w porzadku :ico_noniewiem: bede dzownic wieczorem to moze beda juz cos wiedziec

A ja wczoraj @ dostałam i tak mnie wszystkie kosci bola, szczególnie ogonowa ze juz nie mam jak siedzieć chyba zaraz powiesze sie do góry nogami do sufitu :-D

[ Dodano: 2008-03-28, 16:17 ]
u nas narazie dwa żebolki, ale słyszałam ze podobno przy górnych sa przeboje wiec jeszcze pewnie wszytsko przed nami :-D

a madziorka mam pytanko o której leos chodzi spać, ze tak póżno wstaje, bo mój to tez ranny ptaszek po 6 pobudka i juz koniec wylegiwania :-D nawet drzemki sie nie da zaliczyć bo od rana śpiewa :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 mar 2008, 21:12

my dziś cały dzionek na podwórku, bo taka śliczna pogoda była i nawet Tadzik uciął sobie 2 razy drzemkę :ico_szoking:
a mnie coś wieczorem strasznie głowa rozbolała, nie wiem od czego, godzinę mnie bolała i jak się zaczęło, tak się skończyło, chyba przez tą zwariowaną pogodę
uleńko no to nasze dzieciaki ranne ptaszki, bo Tadzik wstaje przed 6, a dziś nawet 5:30 i nie ma mowy o spaniu żadnym, nie wiem co my zrobimy po zmianie czasu w ten weekend, toż to będzie w okolicach 5 rano :ico_szoking:
a co do górnych jedynek, to masz rację, dzieci jakość gorzej znoszą ich wychodzenie
i trzymaj się jakoś, może ciepły termoforek sobie przyłóż
madziorka ty to masz wczasy z tym wstawaniem, co ty dajesz Leosiowi na noc żeby dobrze spał, mak? :ico_oczko:
i fajnie, że choróbsko go nie powala, tylko jest w formie, to znak, że zdrowieje
a co do spadania z łóżka, to chyba wszystkie znane mi dzieci zaliczyły taki upadek, więc powiedziałabym, że to raczej norma
a 10 maja zupełnie mi nie przeszkadza, możemy umówić się np. na ciacho
sandra u Tadzia na dole są dziąsła tak rozpulchnione na 2 i 3, że wszyscy od dłuższego czasu mówią, że lada chwila wyjdą, a one nie wychodzą i niespodzianką były górne jedynki, których nikt nie podejrzewał

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

28 mar 2008, 21:44

Hej hej ale sie naczytalam :ico_olaboga:
U nas dzis jak zwykle sprzatanko potem spacerek bo pogoda w koncu dopisala i dopiero teraz mam troche czasu.
Kinga duzo zdrowka dla Was
Damianek juz duzy chlopak naprawde
Basiu no to Tadziu poznaje smaki i cycus mamy sie juz znudzil :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 mar 2008, 21:54

właśnie Joasiu chyba chłopak chciałby jeść to co wszyscy i jaki paradoks, Wiki, która nie jest uczulona jest niejadkiem, a uczulony Tadzik - łakomczuchem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 mar 2008, 21:59

no w koncu tu ktos zawitał :-D pogoda dopisała i pustki na forum :-D

Basiu brawa dla Tadzika :-D widac ze świeze powietrze mu służy byle tak dalej :-D
no ja tez sie boje co bedzie po zmianie czasu :ico_olaboga: ale licze na to ze moze Madzia nam da jakis przepsik na dłuzsze spanko :-D

Joasiu super ze u was tez wiosna powróciła :-D tylko nie zpomnij tu do nas wpadac :-D

[ Dodano: 2008-03-28, 21:01 ]
barbapuppa pisze:jaki paradoks, Wiki, która nie jest uczulona jest niejadkiem, a uczulony Tadzik - łakomczuchem


wiesz Basiu zakazany owoc zawsze smakuje najlepiej :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 mar 2008, 22:02

tak to bywa z tą pogodą, jak ładna to szkoda siedzieć w domku, już niedługo chyba bardzo rzadko będzie tu ktoś zaglądał jak lato nadejdzie

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

28 mar 2008, 22:03

Basiu no to rzeczywiscie paradoks.Ale jak na chlopaka przystalo bedzie przynajmniej "jadek" :-D No to fajnie :ico_brawa_01: Zdrow chlopak niech je :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula nie nie mnie sie nie pozbedziesz na TT. :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-03-28, 21:05 ]
To prawda ale choc wieczorkiem jak dzieci pojda spac wpadniemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 mar 2008, 22:22

joanna1111 pisze:Ula nie nie mnie sie nie pozbedziesz na TT.

mnie też nie... ha ha ha :-D :-D :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 mar 2008, 22:23

no chyba, że jakieś bara-bara wypadnie w celu powiększania rodzinki :ico_oczko: (to oczywiście do was panienki)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość