Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

05 mar 2009, 14:41

Edytko- ja jak Kati narazie nie planuję bobasa i chyba juz nie bedę planować, chcę znależć prace a potem to juz mi się nie bedzie chciało i za stara bedę a właściwie to juz jestem stara nonono :-D

Iwciu- ja tez mam wychowawczy do końca stycznia 2010 ale jak uda mi się wcześniej prace znależć to go nie wykorzystam, zależy czy małego przyjma do przedszkola.

Bylismy na spacerze wieje okropnie, zimno i ponuro, a teraz mały usnął i mam chwile luzu bo pewnie długo nie pospi

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

05 mar 2009, 16:15

Mazia to polej kawke,tylko duzo i mocnej :ico_sorki: Ja w przeciwienstwe do ciebie jestem dzis na wstecznym,nic mi sie nie chce,ale to pewnie przez ta pogode,leje non stop,ciemno,ponuro i jeszcze @ :ico_zly:
Mery31, ja ci powiem ze sa momenty ze bym chciala miec drugie ale jak sobie pomysle ze znowu od poczatku bym mial zaczynac to mi sie odechciewa,ciesze sie ze Olcia juz taka duza i coraz to bardziej samodzielna sie robi.Chociaz nie powiem fajnie bylo miec w domu taka mala kruszynke.No ale jak to bywa ze wszystkim sa plusy i minusy.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 mar 2009, 16:40

No dziewczyny zostało mo okno od dzieci ale zaczęło padać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale to nic jutro umyje a teraz jeszcze porządki :-) Ojjjjj pewnie chciałabym mieć synka ale jak wyjdzie trzecia dziewucha to oszaleje :-) Więc niepróbuje :-D Rano ładnie świeciło słonko a teraz zrobiło się pochmurnie :-D Matyldzia spała 3 godz. wiedziała że mama szaleje to wolała pospać. Oczywiście zupki niechce wzięła butelke z mlekiem i sobie ją pije :ico_olaboga: Ja mam urlop wychowawczy do końca maja, moge wziąść jeszcze rok ale chyba przedłuże go tylko do września. I wtedy ja do pracy Martynka do 1klasy a Matyldzia do przedszkola :-) Takie mam plany ale co z nich wyniknie to niewiem. Chciała bym iść już do pracy bo kaska się przyda, chcemy wkońcu budowe zacząć. No chciała bym go wybudować zanim Matyldzia pójdzie do szkoły, to ile nam czasu zostało??? 3 lata :-) Dobra ide dalej sprzatać, ale bede tu zaglądac więc się postarajcie :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 mar 2009, 22:15

hop,hop,gdzie się podziewacie :ico_placzek:

ja dziś jak Mazia wpadlam w szał sprzątania,[ieczenia,gotowania i padam na twarz :ico_szoking: .Nogi mnie bolą,siły mi gdzieś uciekły,ale za to jutro wszystkie zapraszam na szarlotkę śmietankową i kawkę.Jutro mam zamiar jeszcze krokiety robić, i chyba już starczy :ico_oczko:

Mery ja też może wcześniej będę musiała wrócić do pracy ,ze względów finansowych np,ale na razie nie planuję :-) .Mam na szczęście gdzie wracać ,tylko nie wiem czy akurat tam chcę jeszcze pracować :ico_noniewiem:

Edulitko i jak dziś mdłości,jeszcze męczą czy ustąpiły ???

idę do łóżeczka,bo już nic mi się nie chce.do jutra :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 mar 2009, 10:53

No Iwciu kawke już mam to czekam na twoją szarlotke :-D Jak wczoraj miałam takiego pałera do pracy to dziś mi się nic niechce. A musze jeszcze te jedno okno umyć, łazienkie upiec ciacho, bo jutro mam gości. Do tego musze iść jutro do friziera i do fotografa, ale mi się nazbierało :ico_olaboga: Ojjj Iwciu ja tez mam taki problem ze mam gdzie do pracy wracać ale ja już tam niechce. Już od roku wysłyłam podania po ruzmych firmach ale nic :ico_noniewiem: Ichyba nic mi nie pozostanie jak wrócić na stare śmieci :-)


Dziewczyny wstawać na kawe :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

06 mar 2009, 13:04

a ja wpadam z sernikiem i kawusią :-) więc zapraszam.
u nas pochmurno i pada :ico_noniewiem:

wstaliśmy przed 6 :ico_szoking: :-D

niestety z ta praca krucho.A już kobietom,mamom z małym dzieckiem to szczególnie :< coś o tym wiem bo szukam pracy juz dłuższy czas.Sczególnie trzy zmiany sa w ofertach ale jakos nie uśmiecha mi się taka praca.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 mar 2009, 12:19

Czesc dziewczyny gdzie sie podziewacie?czyzby wiosenne porzadki was pochlonely?U nas nareszcie sie robi wiosna,smigamy zaraz na spacerek tylko kawusie dopije.
Milego dzionka zycze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

07 mar 2009, 12:43

Cześć dziewczyny, po dłuuuuuuuugiej przerwie :-)
wpadłam się przywitać ale widzę,że coś mało nas na forum :ico_placzek:
Nie czytałam za wiele ale jedno wiem.... Edulitko - wielkie gratulacje :ico_brawa_01:

witam Kati, nie miałyśmy się przyjemności poznać :-) Oleńka jak cukiereczek i a mamusi niczego nie brakuje :ico_oczko:

Jak poczytam co u Was to coś skrobnę.

Miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 mar 2009, 00:45

hej, ja też się tylko przywitam, bo po imprezce jestem
skrobnę cosik jutro kolorowych snów

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 mar 2009, 11:35

¸.•’´¯)¸.•’´¯)¸.•’´¯)¸.•’´¯)
.......... .....¤ª“˜¨¨¯¯¨¨˜“ª¤....¤ ª“˜¨

PRZYJMIJ ŻYCZENIA KAŻDA BABO KOCHANA
OD DRUGIEJ BABY Z SAMEGO RANA.
NIECH DZIEŃ CAŁY BĘDZIE RADOSNY,
BĄDŹ ZDROWA BABO ABY DO WIOSNY!
SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ TOBIE, SOBIE
I KOBIETOM NA CAŁYM GLOBIE!
BY MARZENIA SIĘ SPEŁNIŁY,
A NAS CHŁOPY WYRĘCZYLI!
MY DZIŚ DRINKI I KAWECZKI
NASZE ŚWIĘTO DZIŚ BABECZKI!

¸.•’´¯)¸.•’´¯)¸.•’´¯)¸.•’´¯)
.......... .....¤ª“˜¨¨¯¯¨¨˜“ª¤....¤ ª“˜¨
życze miłej niedzieli

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość