Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

06 mar 2009, 15:38

Jadzia, przeprowadz sie do Holandii, w okolice Rotterdamu to po jakims czasie morza bedziesz miala dosc...My tam jedziemy bo innego wyjscia nie, trzeba sie jakos "rozerwac",ale mi sie marzy np. las...tu takowego nie znajde blisko :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 mar 2009, 15:42

Elzunia Ja poszlam na piatkowa latwizne i nastawilam "szorme" ,mam do tego czosnkowy sos, salate i chlebek specjalny do "szormy".

No ladnie juz mam ochote na pizze turecką, albo kebeba :-D , a co do morze mam 5 km jestem tam prawie codziennie i szczerze też tesknie za lasami.

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

06 mar 2009, 15:43

AsiaNL pisze:No ladnie juz mam ochote na pizze turecką, albo kebeba :-D , a co do morze mam 5 km jestem tam prawie codziennie i szczerze też tesknie za lasami.
w takim razie powiedz kochaniuta gdzie mieszkacie. Bo moze byc tak,ze mieszkamy blisko siebie-fajnie by bylo co :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 mar 2009, 15:46

Ja mieszkam w Den Haag na sporwijku :-D

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

06 mar 2009, 15:51

AsiaNL pisze:Ja mieszkam w Den Haag na sporwijku :-D
no prosze rzut beretem ode mnie. Fajnie macie w tej "Hadze" duzo atrakcji i pewnie na brak polskiej mowy nie narzekasz-sporo Polakow tam mieszka :-D

Juz sie nacieszylam,ze jutro wolne :ico_placzek: Zadzwonila przed chwila do mnie facetka u ktorej pracuje w czwartki. Ten czwartek wzielam u Niej wolne,bo Bzik chory a Ona mi przed chwila placze do sluchawki bym jutro przyszla,bo Ona sobie beze mnie rady nie daje...ludzie a Ja tam tylko lazienke robie i odkurzam cal dom, na dole w salonie podloge mopem przetre i wsio-ot robota. Ona nie daje rady hehhe no ale w sumie jakby nie bylo praca jest i lepiej by nadal sobie rady nie dawala hehe. Ps. ma 1 dziecko w wieku 10 at :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 mar 2009, 15:55

Elzunia a gdzie ty mieszkasz tak mnie wiecej??
Holendrzy to leniwce i straszni bałaganiarze. Kiedys weszlam do domu znajomego to przeżylam szok na sprzatanie salonu miesiac to malo. Są za wygodni poprostu.

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

06 mar 2009, 16:01

AsiaNL pisze:Elzunia a gdzie ty mieszkasz tak mnie wiecej??

Asia w Rozenburg..jest to miedzy Spijkenisse a Maassluis. Takze mamy blisko do siebie :-D
AsiaNL pisze:Holendrzy to leniwce i straszni bałaganiarze. Kiedys weszlam do domu znajomego to przeżylam szok na sprzatanie salonu miesiac to malo. Są za wygodni poprostu.
Oj zebys wiedziala, tyle co sie napatrzylam w tych domach to glowa mala. Mam taka jedna madame co jest sama z mezem, maja 3 pietrowy dom, gdzies w moim wieku albo i mlodsza i Ona w nim nic nie robi-czeka na mnie. Jak nie moge przyjsc to normalnie wlosy z glowy rwie ,bo ma kurze w salonie i plyta gazowa do czyszczenia jest. Gdy zachodze to oczom nie wierze..plyta gazowa nie uzywana,bo Ona nie gotuje-wystarczy z kurzu szmata przetrzec :ico_olaboga: Mam takie domki,ze mowie szczerze nie potrzebuja bym przychodzila,bo moga same raz w tyg odkurzyc ale im sie nie chce...no i ok-Ja sie z tego ciesze :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 mar 2009, 16:06

Elzunia pisze:Asia w Rozenburg..jest to miedzy Spijkenisse a Maassluis. Takze mamy blisko do siebie

a no bo niecałe 50km prawie tyle co ja mam do Amsterdamu :-D
Lece kobitki lepic te nieszczęsne kopytka dopoki mala ucina sobie drzemke :ico_oczko: :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

06 mar 2009, 16:07

Elzunia, AsiaNL, mój tato pracuje w Holandii-mieszka w Hadze :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jaki ten świat mały :-D :ico_oczko:

AsiaNL pisze:nastawilam "szorme"

A co to takiego?

Jejciu..ja jutro do pracy :ico_chory: nie chce mi się ale z drugiej strony ma byc brzydka pogoda to nie bedzie mi tak zal :ico_oczko:

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

06 mar 2009, 16:10

aniulek pisze:AsiaNL napisał/a:
nastawilam "szorme"

A co to takiego?


To tureckie mieso, krojone w paseczki, z dodatkiem warzyw i specyficznej dla "szormy" przyprawa. Je sie je z sosem czosnkowym ,salatka. Do tego sprzedaje sie chlebki-sa to okragle placki, ktore trzeba naciac by zrobic w nich "dziure" podgrzewa i wklada na przemian mieso, salate i sos...no nie wiem czy jasno opisalam hehhehe. Mi to bardzo smakuje :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość