antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

08 mar 2009, 12:06

poccoyo - moze i bym gdzies zaglądała, ale nie wyrabiam się z czasem przy moich dzieciaczkach :-D

Chociaz z drugiej strony to takich wiadomosci wcale nie chcę czytac.......Dramat wielki dziewczyny i jej rodziny....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 mar 2009, 13:43

antynorma, cos podobonego niby sie stało na sierpniowkach, ze niby dla zartu tak pisala ale sama nie wiem o co chodzilo.

A tak dla polepszenia nastroju:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE MAMUSIE W DNIU NASZEGO SWIETA :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :564: :564:

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

08 mar 2009, 14:00

Ja nie czytam innych watków , takze nie wiem nawet o co chodzi.

Kobietki wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta !!!!

a to moje małe kobietki :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 mar 2009, 14:02

Ja nie czytam innych watków , takze nie wiem nawet o co chodzi.
czasami wolała bym nie wiedziec o takich rzeczach.

Sliczne te Twoje panieniki :-D :-D

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

08 mar 2009, 14:10

Ja nie czytam innych watków , takze nie wiem nawet o co chodzi.
czasami wolała bym nie wiedziec o takich rzeczach.

Sliczne te Twoje panieniki :-D :-D
przeczytałam na aniołkach , strszna tragedia kiedy maluszek tak nagle odchodzi :ico_placzek:

dziękuję za komplement :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 mar 2009, 14:48

http://0803.pl/k,V2lvbGV0YXwy jeszcze raz ode mnie :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

08 mar 2009, 14:57

wszystkiego najl;epszego dla was mamuski i dla wszystkich malych ksiezniczek od nas!!!! Oliwierek przesyla BUZIACZKI!!!

znow jestem u rodzicow wiec cos naskrobie.

wczoraj robilam urodzinki i Olik polozyl sie tylko ok. pol godzinki pozniej niz zwykle ale... ale go nie umylismy :ico_wstydzioch: za to rano porzadnie, baaaardzo porzadnie powycieralam mu wszystkie zgiecia itd...

ASIA - trzymam mocno BRADZO MOCNO kciuki zeby Jas zaczal spac troszke dluzej. A moze jesz malo tresciwie?? i dlatego tak czesto sie budzi... a moze poprostu potrzebuje twojej bliskosci!!! taki maly przytulaniec z niego :-) oby zaczal spac dluzej :ico_sorki: teraz moge sie juz tylko domyslac co przechodzisz. Olik budzil sie tak 2 miesiace i ciezko to znosilam... ale znioslam. Jas juz coraz starszy wiec moze jak zacznie jesc cos po 4 miesiacu to bedzie lepiej. A jesli nie to porozmiawiaj z lekarzem. Bo mysle ze Jasiek nie jest glodny - a bardziej potrzebuje przytulanska do cysia :-) ach te chlopy... :ico_brawa_01:

nie wiem co sie stalo na tym innym watku... ale na sama mysl... :ico_placzek: ze cokolwiek mogloby sie stac jakiemukolwiek dzieciatku to :ico_placzek:

u nas w skrocie - pomalowane pokoje juz prawie wszystkie. A facio z meblami poprostu mnie :ico_zly:
przeciez zawsze moze cos wyskoczyc kazdemu ale po co krecic i mowic bede za tydzien jak sie nie jest swoich slow pewnym... :ico_zly: jakby powiedzial ze bedzie za miesiac to jakos przynajmnije czlowiek by sie nastawil a tak... ciagle przeciaga... wrrrr :ico_zly:

uciekam kochane - i tesknie za wami!!!
kiedy bede miala tego neta :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

08 mar 2009, 18:24

Dziewczyny podajcie linka do opisu tej sytuacji (śmierci tego dzieciątka...)bo nie potrafię tego znalezc......
Boze ale nawet nie wiem czy chce to czytac...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 mar 2009, 21:29

asiula_o, NIE ma takiego lina i opisu tej sytuacji, poprostu dziewczyna ktorej sie to przytrafiło napisała pod swoim opisem w profilu date urodzenia i smierci dziecka, wiec reszta to zauwazyła.
Osobiscie sama nic o tym nie napisała, bo juz wiecej sie nie pojawi na TT

betka, Witaj kochana :-D :-D :-D

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

08 mar 2009, 22:38

dziewczyny mam pytanie, czy wasze bąki mieszczą sie w wanienkach???
no mój maluch to jakoś po skosie i ciężko sie go myje, jutro chyba do dużej wanny go wrzuce...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 22:48 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość