Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

08 mar 2009, 22:40

wiola85, dziękuje za wiadomość..ALe tragedia.... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-03-08, 22:44 ]
Poccoyo mój Jas spokojnie miesci sie do wanienki...ale wiesz mozemy miec rózne wymiary tych wanienek. Bo nie wydaje mi sie aby do mojej 3 miesieczny bobas miałby sie nie zmiesci..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

08 mar 2009, 22:47

3 miesieczny bobas
no mój sie jakos słabo mieści... musze ja zmierzyc... to wam napisze
a poza tym to chciałam wam sie pochwalic, ze David zasypia o 19 i spi do 4 rano , karmienie i spimy do 7... a w dzien ma juz dluzsza drzemka ok 3 h,
ale to roznie bywa... dzien mu sie juz układa... dobrze że znosi podróże do przedszkola...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 22:48 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 mar 2009, 23:03

poccoyo, moj sie jeszcze miesci, bo ma najwieksza wanienke kupiona, ale za miesiac tak sobie mysle, ze bede go kompac normalnie w wannie w łązience :-)
Super, ze tak fajnie spi i daje sie Tobie wyspac :-)

asiula_o, nie ma za co :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

08 mar 2009, 23:11

Mela miesci się w wanience, chociaz często kąpie ją w duzej wannie jak jestem sama. Wtedy myję ją szybciutko jak jest mało wody, potem dolewam więcej i wkładam chłopaków, oni się pluskają a Mela fika na przewijaku :-D

Moja laleczka roznie spi, czasem całkiem fajnie, czasem budzi się co chwila, ale mam nadzieję ze będzie lepiej :-D

[ Dodano: 2009-03-08, 22:12 ]
aaaa i wszystkiego najlepszego w dniu naszego swięta :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 mar 2009, 10:26

Witam sie z rana dzisiaj jako pierwsza :-D

Musze sie pochwalic, ze moj maluch wspaniale dzisiaj spał :ico_brawa_01: obudził sie dopiero o 7 rano :-D tylko ze poszedł spac przed 22 dopiero, bo jak go okompalam i nakarmiłąm to dostal czkawki i pól godziny go trzymała :ico_zly:
Widac bylo ze maly juz zasypia, a tu znowu go czkawka budziła.

Czekam dzis na słonce, ale chyba sie nie doczkekam, bo znowu szaro i buro na dworze.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

09 mar 2009, 10:44

WITAM SIE I JA,
IM MAJA STARSZA, TYM GORSZE NOCKI. ALBO JA MAM JUZ POKARM SLABY, CHOLERCIA A BYLO TAK FAJNIE. JUZ MI CALE NOCKI PRZESYPIALA. A TERAZ POBUDKA CO 2-3H A W KRYTYCZNYCH MOMENTACH CO GODZINA GRRRRRR, JUZ NAWET JEJ DO LOZECZKA NIE IDKLADAM TYLKO SPI ZE MNA. NIE MAM SILY LATAC W TĄ I SPOWROTEM :ico_placzek: PO KĄPANIU DAJĘ JEJ FLASZKĘ Z BEBILON NA DOBRY SEN, JUZ NAWET CZASEM KLEIKEIM ZAGESZCZEM I NIC. MOZE FAKTYCZNIE ZEBY JEJ ROSNĄ.

MI SIE MAJA SPOKOJNIE W WANIENCE MIESCI A MAM TAKĄ MAŁĄ, JA MOWIE ZE TO PÓŁWANIENKA :) ALE JUZ MAM KOLEZANKE KTORA ODE MNIE JĄ ODKUPI A JA ZMONTUJE JEJ WIEKSZA. CO DO NORAMLANEJ WANNY, ZANIM SIE ONA OGRZEJE OD WODY TO WODA MI 100 RAZY WYSTYGNIE :(

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

09 mar 2009, 10:46

A u nas słonczeko zaczyna przebijac sie za chmurek:):)Oby tak juz zostało i zima juz nie wracała...

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

09 mar 2009, 10:49

hejka jestem i ja....
u nas noc koszmarna...
położyłam się późno no bo film.... a mały obudził się o 3 :ico_szoking: i nie miał ochoty na spanie :ico_zly:
jestem padnięta a jeszcze mała musiałam odstawić do przedszkola

Wiola mnie nie ma w weekendy bo wyjeżdżam przeważnie pod warszawę a tam nie chcę zakładać internetu...

w srodę idę z małym do kina na kochaj i tańcz....

[ Dodano: 2009-03-09, 09:54 ]
ALBO JA MAM JUZ POKARM SLABY
nie ma słabego pokarmu.... widocznie coś jest i maluchy gorzej śpią...!!!!!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 mar 2009, 11:06

blumek, no nie wiem co ci poradzic, bo jak dajesz mleczko normalne na noc i dalej tak jest,l to ja nie wiem :ico_noniewiem:

A w wannie nie obawiam sie zimnej podstawy, bo mam te poduszke gabke co w wanience na niej lezał, wiec jak sie namoczy to jest ciepła. Tyko ze wiecej wody idzie do wanny, wiadomo...

JustynaiGabi, hejo :-D zdaj potem relacje z filmu, bo tez chce na niego sie wyrbarc :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

09 mar 2009, 16:44

blumek JustynaiGabi ma rację, nie ma czegos takiego jak słaby czy chudy pokarm. To przesądy sprzed 30 lat. Moze małej dokuczają ząbki, a moze po prostu ma skok rozwojowy i więcej potrzebuje pokarmu, a wtedy często dzieci budzą się własnie w nocy bo nocne mleczko bardziej kaloryczne i ma inny skład niz dzienne.
A moze po prostu tak będzie przez kilka dni i minie :-D :-D Nigdy nic nie wiadomo.

U nas tez słoneczko swieci i jest w miarę ciepło, tylko wiatr dosc silny. Smiac mi się chciało bo rano wysłuchałam w radio ze cały dzien ma byc deszczowy i pochmurny ...Cos im sie nie sprawdziło, ale bardzo się z tego cieszę.
Obskoczylismy spacerek, zjedlismy obiadek, dzieciaczki rozrabiają a ja jezdze na meblach - przemeblowanka to mój żywioł hihihihihihihi

[ Dodano: 2009-03-09, 15:48 ]
aaaa z kłopotków małych to mój sredniak się cofnął w rozwoju i sika w majtki :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Nie wiem o co chodzi, raczej go to bawi, bo wygląda na zadowolonego dupeczek. Mnie doprowadza do szału bo mielismy to juz dawno za sobą i zapomniałam juz jak to jest wypierwac ciągle siuski ze spodni i majtek. Masakra :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości