Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 mar 2009, 11:48

Witam z rana. Wczoraj wieczorem napisałam długaśnego posta, ale jakimś cudem go skasowałam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i nie miałam nerwa żeby od nowa pisać.

Doczytałam Was wczoraj, ale już zapomniałam co komu miałam napisać.

ananke a czy z rodziny Krzyśka jest ktoś normalny :-D

milutka mam nadzieję, że nic złego Ci się nie dzieje

Bartek wczoraj wścieku jakiegoś dostał, najpierw wkurzył się zatkanym nosem, ale mu go oczyściłam. Potem od 17.30 do 19.30 marudził, rzucał się i w końcu zaczął płakac - pierwszy raz w domu. Już myślałam, że może jednak coś go boli, może ma gorączkę itp. Ale nic z tego - noszony na rękach i to w pozycji pionowej uspokajał się natychmiast. Tak się zgrzał, że termometr do ucha zgłupiał, a na mierzenie zwykłym rtęciowym w tyłku zareagował wrzaskiem. W końcu dałam mu cycka, po raz któryś z rzędu i władowałam go wanny. Po kąpieli umęczony tymi ekscesami zasnął od razu, obudził się o 23 na karmienie i znowu zasnął.
O trzeciej w nocy po jedzeniu i zmianie pieluchy uznał, że jest świetna pora na rozmowy z mamą i pół godziny śmiał się i gadał po swojemu, a potem kolejne pół godziny kaszel go męczył :ico_zly: W końcu zasnął i spał do rana.

Dziś znowu ma focha - nie chce zasypiać na leżaczku - bo dostaliśmy zalecenie, że ma leżeć w pozycji uniesionej - tylko u mnie na rękach. Przed chwilą go uspałam i odłożyłam do leżaczka.

Przez te ciągle przenosiny szpital - dom dziecko mi zgłupiało i zrobiło się marudne, by to cholera :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-09, 10:52 ]
Ragazza555 pisze:z okazji skończonych 3 tygodni :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni z okazji 3 tygodni

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 mar 2009, 12:20

Ragazza wszystkiego najlepszego dla malenstwa :-D :-D

a moja spi dzis tylko na rekach..jak odkładam to sie budzi.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

09 mar 2009, 12:27

Hej.U nas bez zmian,jutro jedziemy się szczepić,bo dopiero dostaliśmy pesel :ico_zly:
milutka mam nadzieję,że z Tobą i Klaudią będzie wszystko w porządku :ico_sorki:
a moja spi dzis tylko na rekach..jak odkładam to sie budzi.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Moja ma tak ciągle :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 mar 2009, 12:27

tp dla was z okazj 2 miesiecy mojej nuni

Obrazek

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 mar 2009, 12:32

gaga22 pisze:Bartek wczoraj wścieku jakiegoś dostał

Marcia77 pisze:a moja spi dzis tylko na rekach..jak odkładam to sie budzi..

no to widze że to jakoś ostatnio wszystkie maluchy coś marudne, może to przez tą zmienną pogodę i skoki ciśnienia :ico_olaboga:

Marcia77, mniam mniam :-D STO LAT dla Niuni i dużo zdrówka :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2009-03-09, 12:32 ]
secret25 pisze:jutro jedziemy się szczepić,bo dopiero dostaliśmy pesel
w którym tygodniu są pierwsze szczepienia?

[ Dodano: 2009-03-09, 12:37 ]
już wiem, znalazłam
http://www.szczepienia.pl/mmw/img/kal_normal.gif

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 mar 2009, 12:55

secret25 pisze:Hej.U nas bez zmian,jutro jedziemy się szczepić,bo dopiero dostaliśmy pesel :ico_zly:
a mi niunie bez peselu zaszczepili..ja jeszcze nie odebrałam

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

09 mar 2009, 13:17

a mi niunie bez peselu zaszczepili..ja jeszcze nie odebrałam

O kurcze myślałam,że trzeba mieć :ico_olaboga: ,ale myśle,że nic się nie stało-Maja dopiero jutro 7 tyg kończy :ico_noniewiem:
Marcia77 pisze:tp dla was z okazj 2 miesiecy mojej nuni

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszystkiego najpiękniejszego dla Maleńkiej :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 mar 2009, 13:25

Ragazza555 pisze:z okazji skończonych 3 tygodni :-D
:


Marcia77 pisze:tp dla was z okazj 2 miesiecy mojej nuni

wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-09, 12:28 ]
u mnie była siostra meża, czyli matka chrzestna Szmonka, także ja skoczyłam do miasta na zakupy, ogarnęłąm pokój, zamiotłam kuchnię i usmażyłam pieczarki, bo mam w planach robić zapiekanki :-D

[ Dodano: 2009-03-09, 12:29 ]
Ragazza555 pisze:już wiem, znalazłam
http://www.szczepienia.pl/mmw/img/kal_normal.gif

ja identyczną kartę dostałam na pierwszym szczepieniu :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 mar 2009, 13:34

plum :-)

my zaliczyliśmy ponad godzinny spacer :ico_sorki: prawie 3km przeszłam zdrowym tempem :ico_sorki:
no i dobrze, że się zebrałam, bo jak tylko wróciliśmy pod dom to zaczęło lać :-D :ico_sorki: a teraz to, co się dzieje za oknem to nie wiem :ico_olaboga:
ale chyba nawet majtek nie miałabym suchych, bo jakaś nawałnica przechodzi :ico_olaboga:

:588: buziaczki dla Milenki :-D
:588: buziaczki dla Emilki :-)

gaga22 pisze:ananke a czy z rodziny Krzyśka jest ktoś normalny :-D
wiesz.. ostatnio, jak na niego patrzę troszkę innym okiem to się zastanawiam, czy i on jest normalny :ico_olaboga: :ico_oczko: bo ostatnio tam mi na nerwy działa, że jak nie zostanę samotna matką z dwójką dzieci to będzie cud jakiś :ico_sorki:
wczoraj byliśmy popołudniu u znajomych, zeszło na śluby, bo oni też w Polsce będą brali i mój Pan i Władca nie potrafił powiedzieć na kiedy mamy ślub ustalony... znaczy daty nie pamięta... dobił mnie tym całkowicie, więc mu powiedziałam, jak wracaliśmy do domu, żeby poszukał takiej kobiety, która będzie szanował choćby, uważał za kobietę i będzie mu zależało, bo ja wysiadam... heh.. z chłopami :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 mar 2009, 13:50

witam
Oskarek ma straszny katar i nie wiem czy z takim maleństwem to powinnam przy katarze do lekarza jechać? żeby mu dalej nie poszło...oczywiście lekarki moje prywatnie nie odbierają a w przychodni na zmiane to zajęte to nikt nie odbiera...

posprzątałam już po weekendzie, odkurzyłam, pomyłam podłogi i ogólnie poogarniałam.

Ragazza, Marcia, dla Waszych maluszków wszystkiego najlepszego!!! :ico_tort:

Ananke, chyba chłopy takie są, mój sie zawsze zastanawia nad datami jak ma przypomniec sobie moje ur czy cos tego typu, wogóle zaćmienia często są :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość