Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 mar 2009, 12:08

Witam!!!
U nas noc moze nie bylaby najgorsza gdyby nie to ,ze wtawalam sprawdzac czy oddycha jeszcze czesciej niz zwykle.Nawet mojemu Arturowi sie udzielilo i nie mogl spac.A,bo ten wczorajszy dzien to jakis koszmar byl,wiadomosc o Hanusi,do tego wszyscy dzwonili i mowili :"dzis urodziny Mateuszka",a my z godziny na godzine coraz bardziej sie dolowalismy,w koncu ucieklismy z domu.Pojechalismy nad morze na pol dnia.
Natalka w ciagu dnia grzeczniutka,wieczorem tylko marudzi.
A jezeli chodzi o lezenie na brzuszku,to tez nie cierpiala,ale lekarz mi powiedzial,ze jak bede ja codziennie kladla na chwilke i nosila w pozycji na brzuszku,to zacznie lezec.Mial racje teraz polezy duuuuzo dluzej.
adia moj od lat powtarza ze nie obchodzi dnia kobiet i w zyciu mi nic nie dal :ico_noniewiem: A niech sie w D pocaluje.Nic od niego nie potrzebuje,chociaz musze powiedziec ze ostatnio taki sie zrobil kochajacy maz,ze nie wiem czy to na pewno ten sam chlop.Ale pewnie niedlugo mu minie....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 mar 2009, 12:13

adia moj od lat powtarza ze nie obchodzi dnia kobiet i w zyciu mi nic nie dal :ico_noniewiem: A niech sie w D pocaluje.Nic od niego nie potrzebuje,chociaz musze powiedziec ze ostatnio taki sie zrobil kochajacy maz,ze nie wiem czy to na pewno ten sam chlop.Ale pewnie niedlugo mu minie....
no ja dostałm kwiatka, tylko dlatego, ze mu przypomnialam iz musi dla swojej mamy kupic kwiatka to pojechal i mnie tez przywiozł :-)
Te chlopy sa jakies takie dziwne, nie wiem kiedys taki nie był, ale jak to mowia " jak sie chce jaskołke zwabic do gniazdka... itd" no a teraz nie wiem kiedy ostatnio gdzies razem bylismy tylko we dwoje, no wiadomo dziecko obowiazki, ale przeciez mieszkamy z tesciowa i zawsze mozna małego z nia zostawic.
Ach poszła bym sobie tak do kina... :-)

[ Dodano: 2009-03-09, 11:14 ]
A od tescia dostalam wino, a od szwagra czekoladki na dzien kobiet :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 mar 2009, 13:07

Witam

u nas nocka taka sobie, maly sie budzil ,plakal i jakos sie nie wyspalam
Bylismy dzis u lekarza, malutki dostal ostatnie szczepienie i juz mamy z glowy, ale jak sie splakal, moj biedulek kochany, noi wiem w koncu ile wazy, uwaga 8815 kg i wzrost 68 cm, obwod glowki 45 cm moj maly grubasek.Lekarka powiedziala, ze jest wszystkow porzadku i sprawdzala co umie moj maluch noi nie kazala na sile go ciagac za raczki i nie sadzac jesli nie siedzi, bo obciaza sie jego miesnie i kregoslup wiec na chama nie bede tak robila, jesli nie chce to nie , przyjdzie czas kiedy sie podniesie i usiadzie

miszka kochana spytalam lekarki o te mleko nastepne i mowila, zeby nie spieszyc sie z tym, bo ono ma wiecej zelaza i bialka a jesli dziecko dostaje obiadki i jest tam miesko to wystarczy i mowila, ze na 1 mozna dlugo jechac jesli dzeicko sie najada, a np 2, 3 razy na dzien butla wystarcza bo dostaje inne posilki Wiec jak sie jeszcze troche wstrzymam

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 mar 2009, 13:32

miszka kochana spytalam lekarki o te mleko nastepne i mowila, zeby nie spieszyc sie z tym, bo ono ma wiecej zelaza i bialka a jesli dziecko dostaje obiadki i jest tam miesko to wystarczy i mowila, ze na 1 mozna dlugo jechac jesli dzeicko sie najada, a np 2, 3 razy na dzien butla wystarcza bo dostaje inne posilki Wiec jak sie jeszcze troche wstrzymam
DZIEKI PATI!To tez poczekam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

09 mar 2009, 13:37

uwaga 8815 kg i wzrost 68 cm, obwod glowki 45 cm
Duży chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Wogóle śliczny jest i te włoski, nie mogę sie nadziwić bo ja mam łysolka w domku. Madzia też łysolkiem była. Zuziak waży 1kg mniej a jest niewiele młodsza.

Ja myślałam wprowadzić jej mleko następne po skończeniu 6mies. Myślicie że to za wcześnie?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 mar 2009, 13:52

ja z tym mleczkiem poczekam nie chce mu ukladu pokarmowego przemeczac przeciez dopiero uczy sie jesc i nowe pokarmy i wogle pewnie tak dopiero od 8 zaczne mu podwac to mleko :ico_noniewiem:
pati pieknie ci wazy maly :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 mar 2009, 14:54

Ja myślałam wprowadzić jej mleko następne po skończeniu 6mies. Myślicie że to za wcześnie?
tez tak chcialam, ale jednak jeszcze troche poczekam, jesli moj maly bedzei sie najadal to sie wstrzymam, na moim mleku 1 jest napisanie ,ze do 7 miesica mozna je podawac
pati pieknie ci wazy maly :ico_brawa_01:
no dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

09 mar 2009, 14:57

witam!
uwaga 8815 kg i wzrost 68 cm
no kochana to faktycznie malutki grubasek-ale fajnie ,chcialabym żeby mój taki był,zobaczymy jutro mamy szczepienie więc się dowiem :-)
miszka super zdjęcie Natalki-śliczniutka dziewczyneczka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas noc wspaniala :ico_brawa_01: wiecie co dalam mu wczoraj o 19 kaszke-smaczny sen-bananowa,zjadł całą miseczke potem piciu i po 2godzinkach kąpeli cycuś -dziewczyny spał do 6!!!! :ico_brawa_01: ja nie wiem ale mi sie wydaje ze on sie tym moim cycem nie najada,kurcze je po troszeczku zaledwie 10 minut i co niby tym ma sie najeść :ico_noniewiem: nie wim już sama,ale postanowiłam raz dziennie dawać mu kaszke,właśnie przed snem na wieczór,z cycusia oczywiście nie rezygnujemy :ico_haha_01: ale zaczynam go troszke dokarmiać,bo on taki chudzieńki mi sie zdaje
ta wczorajsza tragiczna wieść o malutkiej Hanusi -cały czas o tym myśle,i też częściej niż zwykle zaglądam do mojego małego-po prostu nie wyobrażam sobie takiej tragedii!!! :ico_placzek: :ico_placzek:
to straszne jakie ludzie przeżywają tragedie,kiedy ja poproniłam a przez 3 miesiące myślalam że nosze serduszko pod swoim,to myślałam że umre,ciężko to przezyłam ale taka tragedia........ koszmar!!! :ico_placzek: :ico_placzek:
dobra przestaje juz o tym pisać bo nigdy nie zapomne i na serio popadne w jakąś depresje
ŻYCIE JEST TAKIE NIESPRAWIEDLIWE... :-(

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 mar 2009, 14:59

miszka, sliczne zdjecie Natalie :ico_sorki: :ico_sorki:

Ciekawe jak tam mmarta wypoczywa w Polsce, a wlasnie kiedy ona wraca????

Moj maly pospal prawie 2 godzinki i jak sie zdrzemnelam, ale chyba giorzej mi, bo oczy mi sie zamkyja, pospalabym jeszcze, a teraz lezy wbujaczku i sie ladnie bawi gryzaczkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 mar 2009, 17:43

Miszka śliczne zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas nuda maly dzis marudzi strasznie przed snem :ico_olaboga: niedlugo jedziemy oglądac dom i zkupy potem :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość