antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

10 mar 2009, 10:44

Hej dziewczynki,
przygnębiłam się z samego rana...Syf za oknem znowu, chciałam gdzies ruszyć z dzieciakami, bo już się wysmarkały do konca, a tu taka masakra. Od rana leje, wieje....fuuuuuu.
Jutro już zaprowadze najstarszego do szkoły, więc z lekka wrócimy do normalności.
CHCE SŁONECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 mar 2009, 10:48

ALE SIE WCZORAJ ROZPISALYSCIE :ico_brawa_01: DOBRZE ZE MAJA MA DRZEMKE TO PRZECZYTALAM WAS.
U NAS DZIS TRAGICZNA POGODA, ZE SPACERKU CHYBA NICI :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: LEJA TRAGICZNIE.
NOCKA JAK NOCKA, CHYBA SIE JUZ PRZYZWYCZAJAM. KARMIENIE O 24, 3 I, 6, POBUDKA O 7.10. OSTATNIO STANDARD, ALE JUZ MI TO NIE PRZESZKADZA. PRZYNAMNIEJ NIEBRADZO.

MÓJ M JUZ W KONCU WROCIL I OSIADL NA KILKA DNI. PRZYNAJMNIEJ TEORETYCZNIEBO JUZ GO WYWIALO :ico_haha_01:

#ania#, TROSZKE CI ZAZDROSZCZE TYCH PRZESPANYCH NOCEK :) CHOCIAZ JA WCZORAJ DALAM MALEJ MLECZKO SZTUCZNE Z DODATKIEM KASZKI MALINOWEJ, ALE JEJ SIE ODBILO MALINAMI :ico_brawa_01: NO I JAK ZASNELA O 20 TO DOPIERO NA CYCUSIA O 24. A ZJADLA TYLKO 60ML.

JustynaiGabi, JA TEZ P NALESNIKACH OCIEZALA JESTEM , A ZAZWYCZAJ ZJEM MAX 3, A NAJCZESCIE PO 2 MAM DOSC :-D

wiola85, MASZ SLICZNE ZDJECIA NA NK, BRAWO

A MY ZMIENIAMY LEKKAZA RODZINNEGO DLA MAI, BO TEN TERAZ JES DO D....., NIE WIEM CZY MAJA MA NIEDOWAGE, CZY NADWAGE. ILE MA CM ( BO NIE MIELI CZYM ZMIERZYC), CIEMIACZKO NIGDY NIE BYLO SPRAWDZANE, JEDYNIE WSZPITALU RAZ NA WIZYCIE PRYWATNEJ. WIEC ZAPISUJEMY JA DO FAJNEJ PRZYCHODNI W NIEDELEKIM MIESCIE.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

10 mar 2009, 10:56

Hej:)
My nareszcie po pierwszej dawce szczepionki 5 w 1~!!!:)Mówie nareszcie bo miał ją dostac w 6 tygodniu a mamy 3,5 miesiąca...ale wczesniej zóltackza była i nie mozna było zaszczepic. Janeczek nawet łezki nie uronił przy szczepiniu:)Jestem z niego dumna:)
Ile u was kosztuje ta 5 w 1 , bo ja dałam 120 zł...chyba standarowdeo co?>

[ Dodano: 2009-03-10, 10:57 ]
blumek, co do lekarza to tez nie jestem zbytnio zachywocna moim,,,,wyobrazice sobie ze przy isch mierzneiu mój JAs miałby urosnąc w 2 tygodnie 4 cm....głupota,,,

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

10 mar 2009, 11:10

Nie da się dobrze zmierzyc maluszka, zwłaszcza ze te pierwsze pomiary są tylko orientacyjne, bo dopóki dziecko nie trafi do ortopedy to nie chcą prostowac całkiem nózek. Moj najstarszy przez kilka pierwszych miesięcy w ogóle nie był mierzony, bo miał dysplazje, więc go nie mierzyli.

blumek - sprawdz sobie wage małej na siatce centylowej (na koncu ksiązeczki) i wszystko co się tam miesci, to szeroko pojęta norma.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 mar 2009, 11:17

A u nas dzisiaj słoneczko :-D oj dziewczynki musiałyscie chyba byc niegrzeczne ze taka pogoda u was :ico_oczko:

MAluch obudził sie dzis o 5 dostał flache i dalej spał. Potem rano go slyszałam o 7 rak robil kupke,bo zawsze tak głosno cisnie :-D ale nie wstawałam bo mi sie nie chciało i dalej spał do 8.30 :ico_brawa_01:

asiula_o, ja jutro ide na druga dawke szczepienia, bo maluch tez fest chorował na poczatku i te szczepienia sie przeciagneły.

blumek, ja narazie nie narzekam na lekarza, ale jak mowisz ze twoj jest jakis przyciemny to go zmien :-D dzieki za nk.

antynorma, zajełąs sie Duzym Misiem? :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-10, 10:18 ]
antynorma, jezeli jestes to znowu cie nie widac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 mar 2009, 11:23

blumek, my już jakiś czas temu zmieniliśmy lekarza rodzinnego, bo ten u nas na miejscu to po prostu tragedia.. nie bada, tylko wszystko na oko.. Ta nowa przychodnia nie jest jakaś rewelacyjna, ale przynajmniej dziecko mi zbadają tak jak trzeba, jest dobra pediatra, co prawda 2 razy w tygodniu, ale zawsze to coś.. Mały jest zawsze warzony, ma sprawdzane ciemiączko no i mierzą go :-) wiec nie jest najgorzej.

My za szczepienie 3w1 płacimmy 120zł więc jak na 5w1 to bardzo bardzo tanio!!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 mar 2009, 11:33

#ania#, dajesz małemu moze juz kaszki?

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

10 mar 2009, 11:41

wiola oczywiscie ze się nim zajęłam :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Utuliłam do snu hihihihihihi

I nie wiem czemu mnie znowu nie widac, ciągle mi się to przestawia

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 mar 2009, 11:52

antynorma, WIESZ JA AKAS MELEPETA JESTEM BO NI JAK NIE UMIEM CZYTAC TEJ SIATKI CENTYLOWEJ :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 mar 2009, 12:03

wiola85, Jasiek mniej wiecej od 1,5 miesiąca wciąga kaszki ryżowe i bardzo mu smakują, wcześniej zagęszczałam mu kleikiem, a teraz dostaje mleko 4 razy w ciągu dnia, bo 1x jest słoiczek z deserkiem, albo obiadkiem i to mleczko jest na zmiane, albo z kleikiem, albo z kaszką.

Ja chwilowo moge zapomnieć o utulaniu P do snu :-) bo @ wczoraj przyszła, normalnie jak w zegarku co 30 dni, teraz mi to troche przeszkadza, a jeszcze z półtora roku temu wiele bym dała za takie rególarne @, Kurcze, babbie nie dogodzisz :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość