Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

11 mar 2009, 10:07

Dana ja dopiero kompletuje papierzyska. Oni sami w urzędzie MiG oblicza czy mi się nalezy. Trzeba przynieś zaświadczenie o dochodzch za rok 2007 z US i nie może przekraczac dochód na osobe nie wiem dokładnie ile. do niedawna to było ponad 500zł. Mój mąż rozpoczął w styczniu 2008r działalność gospodarcza i z tego 2008r potrzeba tylko dochód za pierwszy mies. więc może się załapiemy, chociaż w tym roku bo na przyszły to juz raczej nie.
Najlepiej podejdz sobie do urzędu i oni ci powiedza co masz donieść. U nas jest taka mila babka że namawiała mnie żebym złozyła ten wniosek, oni sprawdzą bo szkoda tych pieniędzy.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 mar 2009, 11:35

Dzien dobry, wpadam powiedziec o wymiarach mojego Filipka :ico_haha_01:

Wyobrazcie sobie ze wazy 8800kg :ico_szoking: kurcze juz sie boje za duzo :ico_olaboga: ale lekarka mnie uspokoiła ze potem nie bedzie juz tak przybierac kolo pól roczku, bedzie bardziej ruchliwy i wogle mniej dzieci potem przybieraja.
Jeszcze była zaskoczona, ze dosc sporo ulewa i tak przybiera.

Badanie wiazało sie ze szczepieniem, malutki plakal, no bo jak nei plakac, ale teraz narazie spokojnie lezy.

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 mar 2009, 14:44

Wyobrazcie sobie ze wazy 8800kg
no to super,tylko sie cieszyć :ico_brawa_01:
, to tylko mój taki chudzina!!! :ico_placzek: :ico_placzek: o ludzie jest starszy i waży tylko 6680,kurde mam nadzieje ze jak zacznie teraz już jadac kaszki to nabierze masy :ico_olaboga:
Jeszcze była zaskoczona, ze dosc sporo ulewa i tak przybiera.
no widzisz a mój nie ulewa i w dodatku mało się wyprużniał,a waga niska :ico_noniewiem: nie wiem mam nadzieje ze zacznie tyć :-)
ah to wszystko do d....
boli mnie dziś łeb!!! na szczęście obiadek mam juz zrobiony bo nic mi sie nie chce!! :-(

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 mar 2009, 15:47

dana przepiekne zdjatka naszej ksiezniczki :ico_brawa_01: Jest przeslodka :ico_brawa_01:
slonko ale Wam zazdroszcze tega zabka,tylko pogratulowac :ico_brawa_01: Dzielny chlopczyk :ico_brawa_01: U nas cholera wie z jakiego powodu Natalka obudzila sie juz 2 noc z rzedu o 11.30 w nocy i nie spala do 4.40 rano :ico_placzek: Mam tego dosc,juz chodze do tylu,tym bardziej ze ona do tego nie spi w dzien :ico_placzek: W sumie w ciagu doby przesypia jakies 5-6 godzin.Boze to chyba jakas choroba,bo nawet dorosly potzrebuje wiecej snu,jutro ide z tym do lekarza,bo juz nie wiem co robic :ico_placzek:
Wyobrazcie sobie ze wazy 8800kg
No to super,ja sie dowiem jutro ile ten moj chudzielec wazy :ico_sorki:
Dzis mialam spotkanie z moim managerem i nie jestem pewna czy uda mi sie zaczac od polowy etatu,jezeli juz to tylko 3 miesiace a pozniej ,pelny.Ja tego zupelnie nie widze,jezeli sobie Artur nie bedzie radzil z Natalka ,bede musiala zrezygnowac z pracy i zawalczyc o benefity :ico_noniewiem: Bardzo chcialabym tego uniknac,bo strasznie szkoda mi tej pracy :ico_placzek: Mam nadzieje,ze podola :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 mar 2009, 18:53

witam stawiam :ico_tort: na drugiego zęba przebił sie dzis w nocy :-D .powiem wam ze poszło to bez wiekszych kłopotów i płaczu , tylko jeden dzien był z płaczem a zaraz potem pojawił sie pierwszy kieł. na noc mały dostawał czopka przeciwbólowego i spał spokojnie choc wstawał na mleczko .
wiola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipa za taką wage

boli mnie dziś łeb!!! na szczęście obiadek mam juz zrobiony bo nic mi sie nie chce!! :-(
przesilenie wiosenne + dzieci = ból głowy :ico_placzek: byle do wiosny :ico_oczko: mnie tez cos len chwyta a sprzatanie to ostatnia rzecz na która mam ochote :ico_szoking:
W sumie w ciagu doby przesypia jakies 5-6 godzin.Boze to chyba jakas choroba,bo nawet dorosly potzrebuje wiecej snu,jutro ide z tym do lekarza,bo juz nie wiem co robic
to naprawde bardzo mało jejku
takie maluszki maja spac 14 -15 h na dobe a nie 6 jejku jaka ty musisz byc padnieta
i do tego jeszcze praca cię czeka :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 mar 2009, 19:18

slonko2008, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeju za drugi zabek. Ja nie wiedziałam ze one moga wychodzic tak dzien po dniu.

My dzis jestesmy po szczepieniu, ale mały jakis wyjatkowo spokojny wiec czopka mu nie dałąm, bo ostatnio to wytrzymac sie nie dało, taki płacz cały dzien po szczepieniu byl.

miszka, oj bidulko, ty sie nam przewrocisz za niegługo, maltuka jakos nie daje ci odpoczac :ico_olaboga:
Pewnie nie macie tam nikogo do pomocy, jak pisałas tez o pracy, to bedziecie musieli z mezem sie zmieniac.
Ja to jednak mam tych tesciow na miejscu i rodzicow w tej samej miejscowosci, wiec zawsze mam gdzie małego zostwic w razie potrzeby.

Tylko ze akurat wszyscy pracuja i nie mam mozliwosci w porannych godzinach go odstawic do mamy czy tesciowej, wiec do pracy nie moge wrocic. Jedynie tesciu na emeryturze wiec teoretycznie mogł by sie małym zajac, ale sie boi :-) a jeszcze moj szwagier dom buduje wiec pewnie i tescia nie bedzie po całych dniach w domu tylko na budowie.

Zlozyłam juz wniosek o urlop wychowawczy, narazie na rok, a potem zobaczymy.
Potem to by trzeba było o kolejnym maluszku pomyslec :-D

Wiec niby wszyscy sa blisko, a i tak wyglada to jak wyglada :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-11, 18:19 ]
to tylko mój taki chudzina!!! :ico_placzek: :ico_placzek: o ludzie jest starszy i waży tylko 6680,kurde mam nadzieje ze jak zacznie teraz już jadac kaszki to nabierze masy :ico_olaboga:
no ja nie wiem od czego to zalezy, niby kazde dziecko prawie tak samo karmione, jezeli flacha to wiemy ile wypiło i kazde innaczej rosnie :-) no widocznie taki urok maluchow, ze kazde jest inne :-D :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

12 mar 2009, 11:39

witam a co takie pustki tutaj?? :-)
slonko2008 super brawa za ząbki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja nie wiedziałam ze one moga wychodzic tak dzien po dniu.
mojej córci wyszły dwa na raz ,i nawet o tym nie wiedzialam,no teraz jest inaczej,bo myślałam że sie wybija bo były białe kropki,a tym czasem kropki zniknęły i nie ma śladu ząbków :-)
miszka kochana współczuje,ale równiez malutkiej Natali bo nie sądze żeby sie z tym nie męczyła,6 godzin snu to nawet dorosły chodzi do tyłu a co dopiero taki maluszek,koniecznie skonsultuj to z lekarzem,i daj nam tu szybciutko znać! mam nadzieje ze nic to nie znaczy!!!! buziaki kochana trzymaj się
:-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 mar 2009, 12:06

mojej córci wyszły dwa na raz ,i nawet o tym nie wiedzialam,no teraz jest inaczej,bo myślałam że sie wybija bo były białe kropki,a tym czasem kropki zniknęły i nie ma śladu ząbków :-)
u nas jakos nic nie widac, małay ma wszystkie oznaki, no pojawienie sie zabkow, ale to dopiero 4 miesiac wiec spokojnie ma jeszcze czas.

http://siatkicentylowe.pl/
Zobaczcie sobie jak dzieci rosna, moj jest na 97 centylu, czyli ponad norma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 mar 2009, 14:05

hej ale padam na ryj, miszka nasze dzieci po jednej wodzie pisane maskar moj ma po dwie drzemiki w dzien ok. 40 minut lub godzinka i koniec w nocy pobudka co 1 ostatnio i to z rykiem nie da sie go uspokoic tak samao w dzien z rykiem go usypiam no masakra więc wychodzi ze moj tez spi jak twoja mala :ico_olaboga: :ico_olaboga: a do tego ja jeszcze chora jestem mam dość te cholerne zeby rano jakos jeszcze da sie z nim wytrzymać ale poludniem masakra :ico_placzek:

Słonko brawa za drugiego zębaczka zazdroszcz bo u mnie wyglada jakby mialy wyjsc od juz sama nie wiem kiedy i dalej nic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

12 mar 2009, 17:44

bo u mnie wyglada jakby mialy wyjsc od juz sama nie wiem kiedy i dalej nic
jejku biedaczek mały , pewnie nie wie co ma z sobą zrobić jak go boli :ico_placzek:
bo myślałam że sie wybija bo były białe kropki,a tym czasem kropki zniknęły i nie ma śladu ząbków
:-D :-D

[ Dodano: 2009-03-12, 17:27 ]
pisze dalej Jarek zjadł obiad i pojechał dalej do pracy :ico_noniewiem:
Antek był dzisiaj u lekarza ma 8200 troche stracił na wadze , nie szczepili go bo ma katarek i dopiero umówiłam się na 24 -go . Ja dziewczyny zostane łysa tak mi włosy wychodza :ico_olaboga: :ico_olaboga: biore witaminy i mam szampon na wypadanie i dalej :ico_olaboga: :ico_olaboga: Wziołam się za porzadek , zaniosłam małe ubranka siostrze :-D Emilka będzie chodzić w niebieskich ciuszkach :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość