Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

28 mar 2008, 16:58

Mi też ostatnio już tak nie skacze jak na początku, wczoraj miałąm jak ty 130/80 na wizycie :ico_brawa_01: , przyzwycziłąm się już do tego gina (na poczatku go nie trawiłam :ico_oczko: ), nawet jest sympatyczny a jak wczoraj zaprosił do gabinetu mojego synka i wszystko mu pokazywał, słuchaliśmy wspólnie serduszka itp. to już w ogóle mi humor poprawił i wrażenie dobre zrobił :ico_oczko:
dobra czas wracać do lezenia :ico_zly:
pozdr. wszystkie lipcóweczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

28 mar 2008, 20:31

czesc :ico_ciezarowka:
laupina dzieki za stronke fajny wozek :ico_brawa_01: , ja myslalam o pompowanych kolach ale na paskach.
Beata w JA MIESZKAM W MIESCIE NA 2 PIETRZE, WIEC LEPIEJ LZEJSZY, MASZ RACJE :ico_oczko:
pOZDRAWIAM

[ Dodano: 2008-03-28, 19:34 ]
JASMA..WSPOLCZUJE :ico_chory: , moja siora tez wiekszosc ciazy przelezala, wazne ze sie wkoncu konczy Twoja meczarnia luzkowa :ico_szoking: , ale co nie zabije wzmocni nas:), pozdro, głowa do góry

[ Dodano: 2008-03-28, 19:42 ]
:) :ico_haha_01: :ico_szoking: :-D :-) :ico_haha_02: normalnie ginekolog dzis pozbawila mnie tego paskudnego ropienia, mam przez 5 dni antybiotyk i przemywac tantum rose..., takze nie jest az tak zle jak sadzilam :ico_oczko:
Co do prawka w ciazy ja sobie odpuscialam, bo ja zbyt sie stresuje i nawet egzaminator mowil ze po urodzeniu lepiej odnowic..bo po co maluch ma sie stresowac..ja oblalam na placu na lubu..w sumie po skonczeniu manewru :ico_olaboga: , ....pozdrawiam milego weekendu :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

28 mar 2008, 20:48

jasma pisze:BeatkoW pocieszyłąś mniez tymi problemami z myciem itp z powodu brzucha. Mi to się wydaje, że taki brzuch to ja miałąm w 8 mies. z pierwszym synkiem i aż się boję pomyśleć co to będzie za 3 miesiące już w sumie 9 kg do przodu

Ja też teraz mam większy brzuch niż w ciąży z Izą,jak porównuję fotki,to wielka róznica...taki brzuch jak teraz z Izą miałam pod koniec 8 m-ca
Ogólnie, o ile na poczatku ciąży z Izą bardziej tyłam,potem tempo zwolniło,tym razem było dokładnie na odwrót- przez pierwsze 3 m-ce niewiele utyłam,a za to teraz przybywa dokładnie 1 kg na tydzień...jak tak będzie do końca,to przytyję ze 20 kg :ico_placzek:
delfi1 pisze:normalnie ginekolog dzis pozbawila mnie tego paskudnego ropienia, mam przez 5 dni antybiotyk i przemywac tantum rose..., takze nie jest az tak zle jak sadzilam

No to super,masz stres z głowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

28 mar 2008, 21:05

mam pytanie do was jak mam zrobic ten pasek co pokazuje w ktorym tyg ciazy jestem i ile pozostalo do konca oraz jak mam to potem wkleic.z gory dziekuje.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

28 mar 2008, 22:17

delfi1, kliknij sobie na mój pasek lub tej dziewczyny,który Ci sie podoba i tam krok po kroku są instrukcje jak stworzyć taki pasek (wpisujesz m.in datę ostatniej miesiączki,wybierasz tło,podpis itp)...na końcu wyświetli Ci się kod do wklejenia na forum. Wtedy wchodzisz na TIK-Taku w menu w swój profil i wklejasz ten kod w podpisie :ico_haha_02: Powodzenia i pytaj w razie jakiś problemów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

29 mar 2008, 12:37

No ja też ostatnio 1kg na tydzień :ico_szoking: :ico_szoking: a że ciążę zaczynałąm od wagi niestety dużo wyższej niż 5 lat temu to wcale mnie to nie cieszy, bo źle się czuję z taką nadwagą.....ale cóż głodzić się teraz nie można, ja nie mogę się za bardzo ruszać i niestety jest mnie coraz więcej :ico_placzek: . Mam nadzieję, że po porodzie maluszek i jego starszy braciszek wycisną ze mnie nie tylko wszystkie siły ale i tłuszczyk :ico_oczko:
Miłego weekendu życzę wszystkim i w końcu nadejścia upragnionej wiosny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 mar 2008, 13:34

Witajcie!!!!!!!!!!!!

Zajrzalam do was po raz pierwszy...wedlug OM termin mam na 2 sierpnia,wedlug pierwszego USG w 10 tc. na 26 lipca.Ciekawa jestem jak to bedzie naprawde,dodam ze dwoje moich dzieci przyszlo na swiat po terminie w 42tc. :ico_szoking: Porody mialam wywolywane...Ale przeciez najwazniejsze jest to,aby nasze dzieci urodzily sie zdrowe.

Mam dwoch synkow w wieku 10 i 8 lat...teraz prawdopodobnie spodziewam sie corci,wiec nie musze pisac jaka jestem szczesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Bede do was zagladac...a tymczasem pozdrawiam :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

29 mar 2008, 21:30

ciekawe czy mi sie udało

[ Dodano: 2008-03-29, 20:34 ]
dzieki Beatko :)

[ Dodano: 2008-03-29, 20:39 ]
milego weekendu :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 mar 2008, 22:23

jasma pisze: że ciążę zaczynałąm od wagi niestety dużo wyższej niż 5 lat temu to wcale mnie to nie cieszy, bo źle się czuję z taką nadwagą.....

Ja też I ciążę zaczynalam z 54 kg,teraz z 58 kg :ico_noniewiem:
jasma pisze:Mam nadzieję, że po porodzie maluszek i jego starszy braciszek wycisną ze mnie nie tylko wszystkie siły ale i tłuszczyk

Tez na to liczę :ico_sorki:
Jagna30, witaj,zaglądaj do nas!!!
delfi1, super suwaczek :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 mar 2008, 10:26

Jagna30, witaj :)

[ Dodano: 2008-03-30, 13:17 ]
BeataW pisze:Ja też teraz mam większy brzuch niż w ciąży z Izą

a ja teraz w ciąży mam dużo mniejszy brzuch niż w ciąży z Majką :)
My już z Majką zaliczyłyśmy spacerek-dziś jest piękna pogoda-więc trzeba korzystać :) Teraz Majcia spi, ja ugotowałam pyszniutką pomidoróweczkę i sobie odpoczywam. Te moje bóle plecow i brzucha, chyba mnie nie opuszczą. Do tego jeszcze wczoraj cały dzień krocze mnie bolało :( tabletki za bardzo nie pomagają. Ale wezme dzis na noc to może choc troszeczkę pospię, bo najgorzej jest w nocy jak chcę się przekrecic :(
Pozdrawiam i milej niedzieli Wam życze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość