Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 mar 2008, 07:38

Witajcie z rana
Dziś mój Antoś przeszedł samego siebie, budził się co chwilę i domagał się butelki, za pierwszym razem mu uwierzyłam, że jest głodny. Ale gdy po 15 minutach znowu się ocknął bo ciężko nazwać to snem i zaczął znowu wołać mleko to się zastanowiłam i tylko go przytuliłam i jakoś zasnął. Trzy godziny później znowu to samo, ręce mi opadły ale wzięłam się na sposób zrobiłam mu kaszkę ale bardzo rozwodnioną, spróbował i oddał mówiąc, że niedobre, za każdym razem jak jeszcze chciał mleko to mu podawałam tę butelkę aż w końcu zrezygnował i zasnął i śpi do tej pory. :-D
może to jest sposób na odstawienie od jedzenia nocnego, do tej pory nie dał się w żaden sposób przekonać.

Magda Sz. pisze:bozenka74, super zdjecie :ico_brawa_01: my to mamy armie w domu co?hihi
Madziu dziękuję, armia hihi nigdy o nich w ten sposób nie myślałam ale coś w tym jest :-D

matikasia, Mateuszek jest już bardzo samodzielnym chłopcem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasiekk, Kacperek jest bombowy to zdjęcie jest rewelacyjne

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 mar 2008, 11:10

Witajcie!W Irlandii wieje dzisiaj i leje :ico_zly: kiedy ta wiosna bedzie :ico_placzek:
bozenka74 pisze:może to jest sposób na odstawienie od jedzenia nocnego

mysle ze to dobry sposob ja robilam podobnie tylko podawalam im wode do picia bo gdzies tak wyczytalam i sie odzwyczaili :-) powodzenia bo na pewno ciezej jest gdy dwoje dzieci budzi sie do jedzenia w nocy :ico_oczko: nawet nie wiesz jak ja cie rozumiem bo mialam dokladnie to samo :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 mar 2008, 11:33

U nas tez mokro. mati wstał 5.55 i wszyscy od rana podenerwowani;) powoli się uspokajamy i dalej pakujemy kartony. dzis przychodza do nas znajomi na małe pożegnanie.skubaniec już się piecze:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 mar 2008, 13:53

Magda Sz. pisze:Kacperek swietnie wyglada na tym zdjeciu :ico_brawa_01: widac diabelki w jego oczkach :-D a moze sie myle?

dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nie mylisz sie Magda ja mówie cały czas że to aniołek w diabelskiej skórze :ico_oczko: wygląd aniołka,ale charakterek to ma :ico_olaboga:

Dziękuję Bożenko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a co do Waszych "armii" :ico_oczko: to fajne macie te armie :ico_brawa_01: ,też bym chciała,ale to teraz niemożliwe,ale kiedys napewno

mamy juz wszystkie piąteczki,ufff nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj wymacałam ostatnią tzn przebita ale jesczze mała jest :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-29, 12:57 ]
i powodzenia Bożenko w odstawianiu Antosia od nocnego jedzenia :-)

a gdzie jest Maggie???

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 mar 2008, 16:19

Prawda Kasiekk? fajnie by było juz mieć taką armię ot tak po prosty nie? a ile to jeszcze zachodu:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 mar 2008, 16:24

a ile to jeszcze zachodu:)
zachodu przy produkcji to nie wiele ale potem już jest co robić :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 mar 2008, 16:24

właśnie i cała ciąża:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 mar 2008, 16:37

Mam problem co kupić Antkowi na urodziny, nie mam koncepcji, przewalam allegro i nic ciekawego znaleźć nie mogę.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 mar 2008, 22:30

w sumie to moge chodzic w ciaży ,dobrze sie czułam (pomijając początek bo zagrożona była) a tak żadnych wstrętów,mdłości nic z tych rzeczy ,tylko spać mi ise chciało przez pierwsze 3 - 4 miesiące non stop,minus to duuża waga,bo bardzo przytyłam,jadłam jak słoń hehe
fakt potem to juz kupa roboty,ale jakże kochanej :ico_brawa_01:

Bożenko nie mam pojęcia ,my tez zawsze mamy problem co kupić,tyle tego ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 mar 2008, 22:36

No ja też miałam z początku zagrożoną. 3 razy leżałam w szpitalu.ogólnie fajnie,dużo odpoczywałam ale też i robiłam 2 kierunki na raz więc nie do końca. ogólnie chyba jak dla każdej najgorszy jest koniec bo czlowiek czuje się jakiś wielki, opuchnięty i ociężąły... teraz będzie ta różnica, że już się nie walniemy i nie poleżymy bo jeden szkrab jest, a wtedy był luzik:)

Z prezentami to masakra. Pokój wygląda jak sklep z zabawkami, a my niewiele z tego kupiliśmy bo ja to raczej zawsze nastawiam się na książki, puzzle i plansze edukacyjne. na urodzinki teraz zamówilismy mu piłę z playskoola bo ma już do kompletu wiertarke. te zabawki naprawdę polecam jeśli chodzi o solidność wykonania...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości