Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

12 mar 2009, 10:15

aga216, :ico_pocieszyciel: ja pamiętam jak powiedziałam gin ze planuje dziecko
no toon że idziemy sprawdzic na USG co zemna
i ta sama sprawa co u Ciebie
patrzy patrzy patrzy i cisza obraca krecii tylko hmmm słychać.....za chwile pada ale pani ma wielkie jajniki, ja takl :ico_szoking: i co w zwiazku z tym....aaa nic nic...za chwile u muiesiaczki ma Pani obfite ja znow :ico_szoking: i mowie mu ze wcale nieeee
za chwile oooooo siodełkooo ma Pani, ja już z krzykiem Co?!!!!!!!! no to on patrzy patrzy i ....nie chyba nie przewidziało mi sie
Wszystko w porzadku... normalnie myslalam ze sie tam zastrzeleeeee wylazłam z takimi myslami ze szok! ja nie wiem albo miał ciężki dzien i 0 checi do pracy ze tak gadał głupoty czy cos mu sprzet nawalał że takie dziwa widział

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 mar 2009, 10:18

Beata_Tychy, ja cały czas o tym myśle czy wszystko ok,i martwie sie...

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

12 mar 2009, 10:23

aga216, nie dziwie Ci się, ale tydzien to duzo u naszych małych szkrabów , bedzie lepiej widać...na spokojnie dowiesz sie wszystkiego....nie mysl negatywnie bo dzidzi bedzie wystraszone i przy kolejnym badaniu bedzie mu serduszko szalało, jak poczuje jak mamy bije,

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 mar 2009, 10:27

Beata_Tychy, wiem wiem,ale nic na to nie poradze...

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

12 mar 2009, 10:27

je jestem tak zmęczona ze chyba zaraz wracam spać dalej.... naraziee

[ Dodano: 2009-03-12, 09:28 ]
aga216, Kto ma sie martwić jak nie Ty mamunia :)

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

12 mar 2009, 10:55

Czesc dziewczyny. :-) Noc miałam okropna,głowa tak mnie bołala ze myslałam ze mi peknie z bolu az sie popłakalam,moj D pojechał po apap,myslałam ze za wysokie cisnienie a tu miałam bardzo niskie,ale po tabletce przeszło.lalka dzieki za aukcje z kocykami,super moze sie zdecyduje na jakis :ico_haha_02: i gratuluje pierwszego zakupu.Aga nie martw sie,bedzie dobrze a nie chcesz isc na konsultacje do innego gina ? .Beata_Tychy, po szkole rodzenia jestem zadwolona,bylismy na tym oddziale gdzie bede rodzic,i mam bardzo dobre wrazenia z wizyty,konkretna połozna opowiedziała nam w skrocie co i jak,ja jak bede miała cesarke to po 5 dniach wyjde do domciu,ciuszkow nie trzeba swoich tylko na wyjscie,pampersy trzeba miec,chusteczki nawilzajace,linomag,krem bambino,wenflony maja,koszule dwie po porodzie bo do cesarki jest szpitalna ,odwiedziny tylko od 15 do 17 i wtedy dzieci pokazuja najblizszym,a tak dzieci sa dowozone jak mamusia chce i jak mamsia jest zmeczona odwozone, to chyba tyle jak cos mi sie przypomni napisze. :-) A ja zaraz sniadanko zjem z młoda,a mnie kopała wczoraj i z rana tez :-) zawsze to usmiech na mojej twarzy wzbudza. :-) Zurek mam od wczoraj na obiadek,moze pojade do sklepu z ciuszkami poogladac rzeczy,nie chce siedziec w domu ale zobacze bo narazie snieg z deszczem u mnie pada. A dziewczyny idziemy jednak na USG 3D,podjelismy razem taka decyzje z mezem ,ja bede spokojniejsza ale do innego lekarza,jestesmy umowieni na jutro na 17.40 to trzymajcie kciuki za Nas :-) .Ale elaborat napisałam.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 mar 2009, 11:02

Zuza_00, nie,bo to bardzo dobry ginekolog w naszym miesice,pozatym jeszcze przeciez nic nie stwierdził,za tydzien sie dowiem,ale ufam mu,,,,,

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

12 mar 2009, 11:04

aga216, jak mu ufasz to oki ,to zostało tylko poczekac i nie denerwuj sie bo to bablowi dobrze nie zrobi :-) i głowa do gory ,zajmi sie czyms to szybciej czas leci ja tak robie jak mam jakis problem.

[ Dodano: 2009-03-12, 10:48 ]
Pojadałam sobie,teraz zmykam,posprzatam troszke i przejde sie na miasto.Zajrze pozniej.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

12 mar 2009, 11:53

aga216, nie stresuj sie na zapas, przeciez nic nie powiedzial ze cos jest nie tak, a jak jest czegos niepewny to pewnie na kolejnej wizycie znow obejrzy i napewno wszystko bedzie ok.

Zuza_00, zmien suwaczek na różowy :ico_haha_01: ja juz kocyk kupilam taki sliczny rózowy, mieciutki :-D

jak Szymcio wstanie idziemy do parku zeby sie wyszalal
a pozniej do sklepu po miesko na obiadek
mama zrobi jakis sosik...mniam :ico_haha_02:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

12 mar 2009, 11:58

aga216, bedzie wszystko w porzadku zobaczysz :ico_pocieszyciel:
lalka trzymam kciuki za egzamin &&&
Zuza_00, to fajnie ze masz dobre wrażenia po wizycie na porodówce :ico_oczko:
beata ja ostatnio tez mam problemy ze snem i czasemw nocy kluje mnie w boku glownie jak sie przekrecam z boku na bok :/

a tak wogóle to HEJKA
ja z rana pojechalam oddalam krew na badanka i siuski heh pierwszys raz mialam tak ze po wbiciu igly nie dalo sie pobrac krwi do strzykawki :ico_szoking: myślalam ze jeszcze raz bedzie mnie kluc ale na szczescie zaczela leciec po minutce z tym ze bezpośrednio do probowki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość