Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

28 mar 2008, 15:28

martuchafrost pisze:Mikusia a moze fasolkę masz w brzuszku ?????

fajnie by bylo ale watpie pewnie niedlugo dostane@ :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

no trudno tylko niewiem czemu tak jest fakt tez jakos mi sie zapomni :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ale niewiem napewno niejestem w :ico_ciezarowka: bo bardzo chce i o tym mysle i tak zawsze jest ze to sie niesprawdza :ico_placzek:
a zdrugiej strony co ma byc to bedzie hihi

martuchafrost pisze:a teraz ide po plastry
martuchafrost pisze:a plastry to jest to samo co tabsy tylko przykleja sie raz na tydzień ( o tym mam nadzieje bede pamietac)

a orioentujesz sie ile to kosztuje
a kupujesz w pl czy z uk?
bo ja kupuje z pl piksy

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 mar 2008, 18:07

Mikusia ja nie wiem jak Wy macie ale tabsy i wszystkie inne środki anty sa za darmo wiec spoko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

28 mar 2008, 22:34

martuchafrost pisze:tabsy i wszystkie inne środki anty sa za darmo wiec spoko

chyba tak.
Dzieki dziewczyny za zyczonka dla mojego synusia :-D
Marta juz wyzdrowieliscie calkiem?Bo ostatnio was cos dopadlo pamietam?
Emalia jak dobrze ze juz tylko miesiac tej holernej pracy ci zostal bo sama sie wkurzam jak pomysle jak oni cie tam traktuja :ico_zly: zadnych ulg dla ciezarnej :ico_zly: co jak co dzieci tu makja wszystko co trzeba ale kobiety ciezarne to chyba tylko mnostwo problemow i nie dodogodnosci :ico_puknij:
Ciesze sie ze maluszek rozwija sie prawidlowo juz tak malo zostalo i niedlugo bedziemy zdjecia ogladac :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-29, 10:04 ]
Witajcie w ten wstretny deszczowy dzien :ico_zly: Stawiam :ico_kawa: bo chyba ciezko sie obudzic :ico_spanko:
Czekem czekam i nie moge sie na wiosne doczekac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

29 mar 2008, 13:40

dzien doberek

martuchafrost pisze:Mikusia ja nie wiem jak Wy macie ale tabsy i wszystkie inne środki anty sa za darmo wiec spoko

no niewiem bo sie nieorientuje ale wole lepiej swoje sprawdzone bo niewiadomo jakie ich sa jeszcze mi cos wyrosnie hihi albo przytyje na maksa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magda Sz. pisze:Marta juz wyzdrowieliscie calkiem?Bo ostatnio was cos dopadlo pamietam

np wlasnie co tam u Frania??
jak sie juz czujecie??

Magda Sz. pisze:Witajcie w ten wstretny deszczowy dzien Stawiam bo chyba ciezko sie obudzic
Czekem czekam i nie moge sie na wiosne doczekac

to samo chcialam napisac umnie tez pogoda do bani leje i leje masakra :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

i jeszxcze mam humor do bani bo dowiedzielam sie o strasznej rzeczy i jestem w takim humorze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

och mam nadzieje ze mi przejdzie....

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

29 mar 2008, 17:22

hejka!
u mnie nawet gradem walilo i burze przxeszla z grzmotami.
jestem padnieta. wstalam przed 8 :ico_szoking: o poilnowalam dzis pierszy raz sąsiadki :ico_haha_01: chyba 3-4 lata. w nocy Patryk budzil sie co 2 godziny :ico_noniewiem: ja nie przyzwyczajona nie dosc do tak wczesnego wstawania, to jeszcze do aktywnosci takiego duzego dzieciaka :ico_szoking: jeszcze gadka po angielsku(ona z Lotwy) Musialam sobie przypomniec szybko wiele słów, zeby nie doszlo do katastrofy.no ale na pytania typu dlaczego szuflada jest cięzka, dlaczego wieje i dlaczego woda ugotowana wlasnie w czajniku jest za gorąco zeby ją wypic?nie potrafilabym odpowiedziec w zadnym jezyku :ico_olaboga: To byl chrzest bojowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Patryk bardzo sie zmienia przy innych dzieciach. no i zaczynam sie oswajac z myslą, ze nie wszystko co on bierze do buzi jest czyste, choc do tej pory bardzo sie staralam :-D zeby tak bylo-teraz jest wspolne...

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

29 mar 2008, 19:18

witajcie
ja ost zaprawcowana na nowo ehh
tak mi sie nie chce,ze szok a brzuszek z tyg na tydz wiekszy i nawet sama to zauwazylam :ico_wstydzioch:
wiecie co z tym moim zamowieniem na wozek i fotelik to sa jaja jak berety
od 2 dni dzwonimy z mezem po roznych juz sklepach i okazuje sie,ze nie ma nigdzie X-landera XA i na domiar zlego takze problem z fotelikiem Maxi Cosi Citi do niego i adapterami :ico_zly:

zalezalo mi na niebieskim ale z 2007 roku o taki http://www.mambi.pl/wozek...blue-p-641.html
do tego gondolke i niebieski Maxi Cosi Citi,bo wiem,ze pasuje i mozna podpinac ten fotelik do wozka,ten blue z 2008 roku nie podoba mi sie,jest za jasny no i gdyby sie nie udalo to zostane przy czerwonym z 2008 roku,bo jeszcze sa
kurcze taka zla jestem,bo teraz to pewnie bedzie jakas skladanka po roznych sklepach cos i tysiace paczek ehhh
wiekszosc sklepow ma miec te wozeczki dopiero w polowie maja a dla mnie to juz za pozno,bo zanim on do mnie dojdzie to ja bede juz po (no taka mam nadzieje)
zakupy w aptece mi jeszcze zostaly ,ale nie odp mi na e`maila,wiec czakam cierpliwie,z posciela tez nie jest latwo i tak te moje zakupy sie wydluzaja nieplanowo ehh
policzylam,ze jeszcze mi zostalo 5 i pol tyg w pracy no i wymarzone zwolnienie ,och prosze cie czasie lec jak z bicza strzelil

pogoda u nas miala byc taka super a od 3 dni leje i glowe chce urwac,cala Irlandia :ico_zly:

milego leniuchowania wam zycze,jutro bede miala dopiero zapiernicz jakich malo,2 wycieczki odjezdzaja a byli 3 noce wiec i syf bedzie,zwlaszcza,ze to Amerykanie a to narod brudny tak samo jak Anglicy i Irlandczycy :ico_olaboga: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-29, 22:51 ]
nie zapomnijcie przestawić czasu :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

30 mar 2008, 15:57

dzien doberek
stawiam popoludniowa :ico_kawa: :ico_kawa:

piekna pogoda wrocilismy ze spacerku i z zakupow bo unas sa promocje hihi
wczoraj kupilam sobie bluzeczke taka czarna i ma dodatkowo bialy kołnierzyk hihi
no i dla Wiki oczywiscie upatrzylam bluzeczke w barbie :-D :-D
i taki piekny koszyczek hihih
tak sie cieszyla :ico_brawa_01:

no adzisiaj tez nbylismy na zakupach tylko ze dla kolegi ,bo on jest troszke duzy i mowi ze tutaj niema dla niego ciuchow,a jak oczywiscie sie zalozylam i kupil dzisioja az trzy zajefajne swetry z Nexta i jest bardzo zadowolony
ja zreszta tez hihi :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

31 mar 2008, 11:35

mikusia1 pisze:mi cos wyrosnie hihi albo przytyje na maksa

Mikusia ja biore tabsy ( z przerwami ) ok 10 lat i nigdy nie przytyłam od nich wszystko jest oki ( jeśli juz tyłam to moja zasługa, jak nie umiałam sobie odmówić mcdonaldsów itp, a potem nonono rośnie :ico_oczko: ) a plastry chce bo uważam ze mają tylko ten plus, ze nie musze codziennie o nich pamiętać :ico_oczko:
Emalia śliczny wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do zakupków to jak ja byłam w ciąży to kupowałam juz non stop ( chociaż wiem ze przesąd mówi, zeby sie wstrzymać do 7 mego miesiąca, ale ja nie umiałam sie powstrzymać :ico_wstydzioch: ) i tak po kryjomu układałam ( bo mój Jacy bardzo tez przesądny nie kazał mi kupować dopóki nie bede juz na końcówce :ico_oczko: ) ale potem wszystko sie wydało jak zobaczył i sie śmiał, ze jestem wariatka :ico_oczko: , ale mówił ze przypuszczał, ze kupowałam, bo zna mnie na wylot :ico_oczko:
a kosmetyki mi siora z Polski przywiozła bo chciałam nivea, a tutaj nie mogłam dostać
Ivka niezłe miałaś potyczki językowe :ico_oczko: z maluszkiem :ico_oczko:

a u nas oki :ico_brawa_01: misiek juz wyzdrowiał, ale to był jakiś wirus bo wszystkie dzieci moich koleżanek to miały, a my mieliśmy na świeta kolege z Polski, i wyobraźcie sobie tez to załąpał, a sie męczył biedak ze szok, wiec coś jest w powietrzu ,

a dzis to sie szykuje na spacerek bo jest piękna pogoda ( wczoraj tez sie szykowałam i w jednej sekundzie deszcz jak luchnął to musieliśm w domku siedzieć )
juz kolezanka dzwoiła o której idziemy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-31, 11:38 ]
aha : niedługo jade do Polski ( 17 kwietnia) wiec sie ciesze, ale z drugiej strony mi smutno bo mój Jacy bedzie tylko tydzień, a ja zamierzam zostać dłużej ( strasznie bedziemy za NIm tęsknić :ico_oczko: ) , moze z 4 tyg, chce zeby moja babcia sie nacieszyła Franiem bo sie kiepsko czuje :ico_placzek: i w sumie to jade głównie ze względu na Nią,

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

31 mar 2008, 19:32

witajcie
ost dni sie komp nam wysypal i nie moglam nic zrobic :ico_zly:
dzis mam wolne jak i jutro
wlasnie po obiadku i dzis zrobilam ciacho,bo tak jakos checi nabralam a jutro ma mnie kolezanka odwiedzic,wiec bede miala ja czym poczestwowac :ico_oczko:


ja zlozylam zamowienie dzisiaj na czerwony z 2008 rok i jest w trakcie realizacji
taki o:
http://www.wszystko.dla.d...ny-2008-gondola

do tego dokupuje osobno fotelik maxi cosi citi taki:
http://www.bobowozki.pl/p...products_id=807
w kolorze HORIZON

takie lozeczko:
http://www.bobowozki.pl/p...products_id=766
w kolorze TEAK z koleczkami

jak i ta posciel z baldachimem-5 czesci (baldachimu na zdjeciu nie ma pokazanego)
http://www.bobowozki.pl/p...&products_id=23
Safari Banana

a u nas oki :ico_brawa_01: misiek juz wyzdrowiał
-no to super i niech juz Frani nie choruje :ico_nienie:

aha : niedługo jade do Polski ( 17 kwietnia) wiec sie ciesze, ale z drugiej strony mi smutno bo mój Jacy bedzie tylko tydzień
-to super,ciesz sie a co ja mam powiedziec,moj malzonek nie dostanie pewnie urlopu jak juz w koncu zlapie jakas prace i ja tez jade na 4 tyg i to z dwojka dzieci i chrzciny beda a mojego M niestety nie :ico_placzek:

jutro ma rozmowe w sprawie pracy i tak sie modle,zeby juz cos znalazl :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-31, 23:52 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

01 kwie 2008, 00:34

dobry wieczor

martuchafrost pisze:Mikusia ja biore tabsy ( z przerwami ) ok 10 lat i nigdy nie przytyłam od nich wszystko jest oki

to dobrze tylko sie cieszyc :ico_brawa_01:
tylko ze my wracamy juz w sierpniu i niema sensu brac innych a po drugie ja mam jeszcze zapas tabletek z PL

martuchafrost pisze:a u nas oki misiek juz wyzdrowiał

super wiesci kochana najwazniejse ze wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkoda tylko tego kolegi hihi

martuchafrost pisze:aha : niedługo jade do Polski ( 17 kwietnia) wiec sie ciesze,

super wiadomosc to fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:dzis zrobilam ciacho,bo tak jakos checi nabralam a jutro ma mnie kolezanka odwiedzic,wiec bede miala ja czym poczestwowac

super chociaz sie zrelaksujesz kochana nalezy ci sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:,moj malzonek nie dostanie pewnie urlopu jak juz w koncu zlapie jakas prace i ja tez jade na 4 tyg i to z dwojka dzieci i chrzciny beda a mojego M niestety nie

moze jeszcze nic straconego moze uda sie cos zalatwic??
a moze kiedy indziej te chrzcinki??
trzymam mocno kciukaski
badz dobrej mysli

emalia30 pisze:jutro ma rozmowe w sprawie pracy i tak sie modle,zeby juz cos znalazl

ja tez mocno trzymam mocno kciukaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja nadal niemam @ juz 8 dzien hihi
robilam nawet test ale niewyszedl znaczy sie wykazalo ze niejestem :ico_zly: :ico_zly:
ale zrobie soebie za pare dni zobaczymy hihi

dobranoc kochane :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość