Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 mar 2008, 11:37

Tomek chechła jak stary gruźlik. Temperatura 37,3 więc nie najgorzej, ale dałam mu panadol bo srasznie marudził ipo nim sie uspokoił i poszedł spac.
Moje żebro bez zmian, napierdziela. Ja oklejona pasem usztywniającym ledwo oddycham, nie wspominając o innych czynnościach.

Co do spotkania ja jestem zawsze na tak. Wszystko zależy tylko od urlopu mojego męża. Ale jeśli nie byłoby daleko tozawsze jest weekend.
Zresztą ja robie co mogę.
Frydza z Toba się mam nadzieje spotkac za miesiąc. Jadę bowiem do Tychów na kilka dni to na pewno będę dzwonić. Z Madziorką czekam na czerwiec.
A we wrześniu jade do Paznania na koncert Tiestio więc może nawet Aleksandrowicz wyhacze hehe. Zobaczymy.
Ale spotkanko grupowe byłoby jeszcze lepsze. Latem nad morzem mmmmmm.... juz to czuję.
Lucy już widziałam, ale mam nadzieję, ze wkrótce znów przyjedzie do POlski.
Tylko Magda sie zabarykowała w domu hehe. No ale nic na to nie poradzę.

Acia ale jazda z tą babą. Jaka bezczelna typiara. I jeszcze Cie faktycznie do sądu poda. No chyba, ze nie będzie się chciała babrac w tym gównie. A dużo jesteś jej winna? Bo jak mało to bym olała.

Zmykam na razie.
Musze sie ogarnąć i obiad naszykowac. Później ide z mamą do mojej siostry bo chora.
A o 17 za znajomymi do kina. Tym razem podwójna randka hehe.
Buziaki.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 mar 2008, 11:55

-indigo- pisze:Tylko Magda sie zabarykowała w domu hehe.
Ja ...nie ja nie jestem zabarykowana :D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 mar 2008, 12:06

hej hej

Aciu ja to bym ta babe chyba udusiła :ico_szoking: :ico_szoking:

Jestem w pracy, miałam nadzieje pospac dziś troche to nie, Emi budziła sie w nocy a o 6 rano zabrała sie zabaqwe i marudzenie, no i pospane, także teraz ziewam i próbuje sie dobudzić kawką

Kamilko ja do Tychów mam pół godzinki to może jakby mi termin spasował to też bym sie wybrała, bardzo chętnie bym się spotkała, daj znać kiedy bedziesz dokładnie, to wylkombinuje jakiś wolny dzionek :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 mar 2008, 13:12

czesc
powinnam teraz robic salatki, i domek ogarnac, ale co tam
pije sobie kawke inke jak codzien i zagladam do was hihi

ohh zapachnialo spotkaniem co?
my takie rozrzucone po polsce, ja mam nad morze chyba najdalej... ale i tak bym pojechala hehe
musialaby jakas laska na miejsccu wyczaic jakies ladne miejsce na spotkanie
ja jestem za morzem

no wlasnie madzia ... z toba tez sie chetnie spotkam... tylko wiem ze ty raczej unikasz kamili wiec nie chcialam ci sie narzucac... w razie czego jestes mile widziana w naszym gronie w czerwcu... mam nadzieje ze wypali

acia niezla baba ... wrrrr co ona myslala ze na darmowa wyzerke wpadla i na telewizje???? ale ma tupet kobieta
dobrze ze juz sie jej pozbylac
oby nowa opiekunka byla trafiona
powodzenia

kamila to chyba nie tak zle z tym zebrem skoro wychodzisz , krzatasz sie po domu hehe ale ruch pewnie wskazany bo po dluzszym nicnierobieniu to by dopiero bylo nie?
a nie boisz sie czekac z tym kaszlem tomka do poniedzialku? wiesz lelek nie mial zandych objawow poza kaszlem i katarem, zero goraczki aa jednak okazalo sie ze gardelko zainfekowane... hmmm

u nas nocka juz nie taka rewelacyjna jak osttanie hehe
za bardzo chwalilam
posiedzielismy sobie z adasiem na laptopach do 2 w nocy przy piwku...
i jak sie kladlismy to lelek zaraz sie obudzil
kurcze zaspalismy pore podania antybiotyku i dostal o 6 zamiast o 4 :ico_wstydzioch: budzil dzwonil ale zadne z nas nie slyszalo
lelek wstal rano jakos wczesniej ale nie wiem dokladnie bo chlopaki zajeli sie sobaa
dopiero po 10 wpadli do pokoju gdzie spalam, bo ubierali sie i pojechali na zakupy do polskiego sklpeu i jeszcze jakies tam oplaty porobic
takze mam luz
pusty dom
wiec smigam zzupke ugotowac i te obiecane jedzonko na wieczor przygotowac

bo przyjezdza adama dalsza kuzynka z chlopakiem
ci ktorych oddnalezlismy po latach tuz obok

milego dnia dla was
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 mar 2008, 18:44

mam chwilke,Wiki zasnela ,Arusia zajelam chwilke bajka,szkola zycia z dzieciaczkami,maly biega a Wiki za nim zapieprza raczkuja,zderzaja sie,smiech,krzyk hihi DAJE rady jeszcze ,ale podziwiam tych co maja dzieci rok po roku :-D JUTRO jestesmy zaproszeni do Dominisa hihihi wytarmosze go :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
-indigo- pisze:Frydza z Toba się mam nadzieje spotkac za miesiąc.
:-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: super jestem za!!Z ASIULKA tez sie kiedys musze spiknac i z EDYTKA bo w koncu tak daleko niemamy do siebie!!A za spotkaniem grupowym jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 mar 2008, 20:13

Frydza no pewnie że tak. Ja pamiętam że ty jesteś ze Śląska ale nie pamiętam skąd?? chyba z Siemianowic tak??

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

30 mar 2008, 00:44

Witajcie Dziewczyny!!!

u nas dzień dziś szybko minął, tak to juz jest ze w week kiedy tatuś w domu, czas leci niepostrzeżenie..Alek dziś dużo sobie pospał, zaliczylismy dwa świetne spacerki, pierwszy lekko deszczowy, ale deszczyk był bardzo wiosenny, wiec i przyjemny :-) teraz obawiałam sie czy zasnie tak szybko, ale w sumie zasnąl jakąs godzine później niż zwykle, oby sie nie wybudził, bo mamy okropnego sasiada, który wczoraj w nocy dał popis swojej głupoty i chamstwa i dzis też juz imprezuje od wieczora :ico_zly: taki prostak :ico_olaboga: poprzednio mielismy tam super sasiadów, z którym sie bardzo zaprzyjaźniliśmy, co ciekawsze oni też w 2007 powitali potomka :ico_brawa_01:, niestety kupili sobie mieszkanko pod poznaniem..i pojawił sie ten idiota..już poprzedniej wiosny sie z nim zmagałam, ale nie daje rady :ico_sorki: on jest taki puuusty :ico_puknij:

co do spotkania - kochane czerwcóweczki, mimo ze przyłączyłam sie do Was niedawno, czuje jakbym Was znała dużo dłużej, tutaj u nas jest bardzo ciekawie, każda z nas inna, no fajnie by było sie spotkać!!!!ja też jestem na tak!!! tylko że tak jak Indigo niestety zaznaczam że jestem uzależniona od męża i jego pracy :ico_noniewiem: wiec w week to nie ma problemu, ale tak na dłużej to zależałoby od jego możliwości urlopowych..my nad morzem mamy rodzinke, tzn rodzinka mojego męża tam mieszka i na pewno w lecie tam bedziemy, nawet wybieramy sie tam w maju, jak sie uda w ten długi week na początku, bo akurat Rafał ma urlop :-D
Indigo jak tylko będziesz w Poznaniu - zapraszam!!!zresztą jakby któras z was była w poznani to bardzo zapraszam :-D

Madziorka - że pigułek nie bierzesz..hm..coby tu powiedzieć..ja też nie biorę :-D w sumie to brałabym gdyby nie Rafał - nasłuchał sie od naszego gina że to obniża potencjał :ico_haha_01: że wpływa negatywnie na nastrój, że później moze byc problem z zajściem w ciąży, że że że i takie tam i mówi :ico_nienie:NIE, hm, hm, hm, no ale na razie nie planujemy za tak szybko drugiego maluszka, chcemy troszke poropieszczac Aleksandra :-D ja chce latem, jesienia pójśc do pracy, bo jeszcze nidgy prócz staży nie pracowałam, a za jakieś 1,5 roku zabieramy sie do dzieła:ico_haha_01: no a teraz robimy co w naszej mocy :ico_haha_01:

aaa chciałabym was zapytać o taką sprawę - cz któras z Was poleciłaby mi jakiś kosmetyk który miałby działanie..hm..wyszczuplające :ico_olaboga: tzn coś dobrego, bo tego jest na rynku mnóstwo ale czy efekty sa ???ja dzis np widziałam w aptece takie preparaty Galenic specjalnie na uda i specjalnie na brzuch co wyszczuplają, ale sie zastanawiam czy jest sens tyle kasy dawać??zdasje sobie sprawe z tego ze zaden kosmetyk cudów nie zdziała ale chciałabym troche poprawić swoje ciało..bo nie podobam sie sobie ostatnio jeżeli chodzi o mój brzuch i boczki :ico_nienie: jak urodziłam szybko wróciłam do formy, po miesiacu wkładałm rzeczy sprzed ciąży, a jak sie okazało ze Alek jest aergik to w ogóle bardzo schudłam, bo diete miałam bardzo bardzo, karmiłam go do końca 5 miesiaca i wtedy sie zaczeło, jak sie rzuciłam na żarło, na słodycze których nie tykałam przez te 5 miesiecy, że teraz przytyło mi sie no własnie najbardziej ten brzuch i boki :ico_placzek: jak macie jakies godne polecenia kosmetyki czy coś to poradźcie :ico_sorki: :ico_sorki:

kończe już, bo kąpiel uszykowana

dobranoc życze i jutro udanej niedzieli!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 mar 2008, 01:37

czesc
wlasnie imprezke zakonczylismy hehe
obzarlam sie. piwka popilam hehe
lelek padl po kapieli przy stole z nami hehe zupelnie jak tata
no ale tata dzisiaj twardo siedzi jeszcze
choc flaszke z kuzynka obalil hihi
co to dla niego co? hihi

frydza oj nie jest lekko z dwojka maluchow.. hihi ale masz przynajmniej mala zaprawe co?

aleksandrowicz... o pigulkach rozne opinie kraza, ja zazywalam kilka lat chyba 4, bo nawet nie kojarze, taka jestem zamotana w tym wszystkim... no i nie narzekam.
ale skoro zapominam to nie ma sensu ich zazywaz, zwlaszcza ze karmie i to tez nie dobre na 100% dla malucha.. wiec odpuszzam na razie hihi

co do kremow wyszczuplajacych ... nie mam doswiadczenia
ja stosuje super krem na cellulit ktory ma tez wlasciwosci wyszczuplajace nivea goodbay celullit

dobranoc

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 mar 2008, 11:20

Witam :-D Arus spal u mojej mamusi czyli pare metrow dalej od nas,po poludniu jedziemy go odwiesc i wytarmosimy Dominisia :-D ,ciekawe jak zareaguje na braciszka?? :ico_oczko: Ale zaprawa serio ze hoho przy dwojce,on biegajacy,Wiki raczkujaca i wstajaca,poprostu nic nie mozna zrobic tylko patrzec i chodzic za nimi ale supcio bylo :-D
asiula26 pisze:chyba z Siemianowic tak??
tak tak zgadza sie :ico_oczko: mysle ze kiedys sie spotkamy jakos trzeba cosik wymyslec :ico_oczko: ALEKSANDROWICZ wspolczuje sasiadow :ico_olaboga: my to w bloku mamy samych emerytow i swiety spokuj,a kosmetykow takich wyszczuplajacych nie uzywam wiec nie pomoge!!
madziorka hihi pisze:wlasnie imprezke zakonczylismy hehe
obzarlam sie. piwka popilam hehe
lelek padl po kapieli przy stole z nami hehe zupelnie jak tata
ech ty imprezowiczko super super!!A CO Z JULI ????????????????

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 mar 2008, 11:23

witam z rańca

Aleksandrowicz, ja nie pomoge w sprawie kremu bo takich nie nużywam więc nie wiem. Jedyny jaki ci moge odradzić to z Avonu, nic specjalnego, kiedyś kupiłam i do tej pory resztka leży w szafie.

Wiecie co Ja to bym już chciała mieć drugie dziecko, ale mąż narazie nie chce, do tego postanowił sie zwolnić z pracy więc za trzy miesiące moge być jedynym żywicielem rodziny, to mogłoby być ciężko. Ale na pewno za długo nie będę czekać, max różnicy między dzieciaczkami to chce mieć 3 lata tak jak Madziorka hihi

Mieliśmy już jechać do moich rodziców jak Emi zaczęła sie drzeć bo śpiąca, No i teraz sobie śpi a my cierpliwiecz czekamy aż sie obudzi i pojedziemy na wieś, po kilku dniach siedzenia w domu dobrze jej zrobi takie świeże powietrze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość