Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 mar 2009, 13:48

shoo pisze:ale z pierwszym opakowaniem, to spapralam sprawe, bo nie bralam zgodnie z tymi dniami na listkach


jak to?? a jak mozna to inaczej brac??

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 mar 2009, 13:49

[quote="shoo"]ale z pierwszym opakowaniem, to spapralam sprawe, bo nie bralam zgodnie z tymi dniami na listkach
teraz juz biore...

I dlatego ja wolalam spiralke. Zero pamietania i bezsteresowo.

Micia witaj fajna masz dziewczyne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 mar 2009, 13:51

Gie pisze:
shoo pisze:ale z pierwszym opakowaniem, to spapralam sprawe, bo nie bralam zgodnie z tymi dniami na listkach


jak to?? a jak mozna to inaczej brac??


hehe, no po prostu, jak zaczelam brac, to wycisnelam pierwsza lepsza tabletke (nie spojrzalam jaki dzien byl napisany z tylu)... i pozniej juz bralam tylko zgodnie ze wskazowkami zegara, po kolei, ale nie zgodnie z dniami na listkach... :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 mar 2009, 14:00

SHOO - rozumiem... ale jak bedziesz brala zgodnie z oznaczeniami na opakowaniu, to nic Ci sie nie pomysli :)

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

13 mar 2009, 14:18

Dzięki dziewczyny bo już myślałam że mnie wygonicie :ico_szoking: bo ja tak długo nie pisłam nic do was To dlatego że ja od początku nie miałam tak dużo czasu żeby pisać i wydawało mi się że wy już takie zżyte ze sobą jesteście a ja tak tylko z doskoku. Mimo że nie było mnie tak często to wiecie jak to jest Łączy mnie z wami najpiękniejsze przezycie w moim życiu i nie mżna tak po prostu zapomnieć tego co przeżywałyśmy jak nasze dzieciaczki były w brzuszkach i się rodziły :) To byłby czasy. Czy wy myślicie czasem o tym zby to powtórzyć?? Bo ja tak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 mar 2009, 14:18

Gie pisze:SHOO - rozumiem... ale jak bedziesz brala zgodnie z oznaczeniami na opakowaniu, to nic Ci sie nie pomysli :)


oby oby ;-)

zreszta, rozbawilo mnie ostatnio haslo A. (i jego wiedza na temat kobiet)... bo dostalam @ i mowie A., ze sie zle czuje, ze mnie brzuch boli... a ten takie przerazenie w oczach i mowi "to Ty nie bierzesz tych tabletek?!?!"...
ja troche zglupialam, bo nie wiedzialam, co to ma do rzeczy i mowie, ze biore, ale ze mam 7 dni przerwy teraz... a on na to "ahaa.. bo ja myslalem, ze kobiety, ktore biora tabletki, nie maja okresu" :-D :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-03-13, 13:21 ]
micia26 pisze:Łączy mnie z wami najpiękniejsze przezycie w moim życiu i nie mżna tak po prostu zapomnieć tego co przeżywałyśmy jak nasze dzieciaczki były w brzuszkach i się rodziły :) To byłby czasy. Czy wy myślicie czasem o tym zby to powtórzyć?? Bo ja tak :ico_brawa_01:


no tak, nie da sie ukryc, ze wtedy bylo super.. mozna bylo sie wyspac przynajmniej :-D (jak bylysmy w ciazy)... a jak sie dzieci rodzily, to rzeczywiscie, wszystkie to bardzo przezywalysmy...
a z tym powtarzaniem (porodu, rozumiem..), to ja bym chciala... ale jeszcze nie teraz ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 mar 2009, 14:24

micia26 pisze:Dzięki dziewczyny bo już myślałam że mnie wygonicie bo ja tak długo nie pisłam nic do was To dlatego że ja od początku nie miałam tak dużo czasu żeby pisać i wydawało mi się że wy już takie zżyte ze sobą jesteście a ja tak tylko z doskoku.


no oszalalas????? Bardzo sie cieszymy, ze o nas nie zapomnialas i znalzalas chwile czasu, zeby do nas zajrzec... oby zdarzalo sie to jak najczesciej... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

micia26 pisze:Łączy mnie z wami najpiękniejsze przezycie w moim życiu i nie mżna tak po prostu zapomnieć tego co przeżywałyśmy jak nasze dzieciaczki były w brzuszkach i się rodziły :)


pieknie to ujelas i masz 100 % racji... juz zawsze bedziemy sie pamietac przez te wspolne przezycia :)

micia26 pisze:Czy wy myślicie czasem o tym zby to powtórzyć?? Bo ja tak


ja tez, ale za jakies 2 lata...

shoo pisze:a on na to "ahaa.. bo ja myslalem, ze kobiety, ktore biora tabletki, nie maja okresu"


hahhahhaaaaa, rzeczywiscie... poinformowany jest :)

[ Dodano: 2009-03-13, 13:43 ]
http://dziecko.onet.pl/22568,0,4,porod_ ... tykul.html

[ Dodano: 2009-03-13, 14:30 ]
a co tu takie pustki sie nagle zrobily????????

ja za niedlugo do domku i wreszcie weekend... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 mar 2009, 17:05

noo weekend juz jest w sumie ;-)

ja sie zbieram z malym do Gibu... tam sie spotkam z A. i idziemy na zakupy... bo zanim on by dotarl do domu, to by znowu 20 byla :ico_noniewiem:

Boze, jak tam cieplo... chyba ubiore sie w stroj kapielowy i tak pojde :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

13 mar 2009, 17:57

Hejka
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: - to dla Mai za 7 m-cy.
Dziewczyna ma 7 miesięcy a już dba o linię :ico_brawa_01:

Witaj Micia, śliczna ta Twoja Zuzia.

shoo pisze:Boze, jak tam cieplo... chyba ubiore sie w stroj kapielowy i tak pojde :-D

Shoo, zazdroszczę Ci :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 mar 2009, 20:47

micia26 pisze:Czy wy myślicie czasem o tym zby to powtórzyć?? Bo ja tak


Mi juz powtorek wystarczy :-D Mam zajecie na caly dzien plus noc :-)
Shoo udanych zakupkow.
Ja juz sei obijam.Dziewczyny spia.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość