Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 mar 2009, 11:05

donatka26 pisze:wszystkiego najlepszego dla synka

dziekuje bardzo :-D :-D :-D

donatka26 pisze:dziewczyny, które karmią z butli, jakie kupki robią Wsze dzieciaczki?? bo mój robi zielone, nieraz mieszane, rzadko żółte

idz lepiej do lekarza. jesli kupki sa zielone to niedobrze. moja mama jest pielegniarka i suszy mi o to ciagle glowe zebym uwazala i caly czas sie dopytuje o kolor tych kupek.
po co sie masz denerwowac?najlepiej zapytac specjaliste i miec spokoj i sie nie martwic

[ Dodano: 2009-03-14, 10:05 ]
moj ma zawsze kupki zolte

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 mar 2009, 11:13

Witam u nas nocka super, mały zjadł o 20, zasnął o 21 i obudził się dopiero o 2.30 na jedzonko :ico_szoking: , a potem o 5. Rano dostał leki i zrobiłam mu inhalację, a teraz znowu śpi. Dzisiaj Ola znów do nas przychodzi. Obiad mam z wczoraj - gulasz, nie wiem czy ona będzie jadła :ico_noniewiem: Najwyżej zrobię do tego placki ziemniaczane, to ostatecznie zje ze śmietana i cukrem, bo placki lubi.

jedwabna pisze:jak ja moglam zapomniec.... oczywiscie stawiam :ico_kawusia: i zapraszam na :ico_tort: z okazji pierwszego miesiaca mojego syneczka :-D :-D :-D
wszystkiego najlepszego dla Dawidka :ico_prezent:

milutka pisze:kurcze a moja mala nadal ma ten łojotok wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i smaruje a ona jak sie zdenerwuje lub slini to wyskakuje
milutka to może idź do dermatologa, może zmieni jej maść skoro ta nie skutkuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-14, 10:14 ]
Bartek też ma żółte kupki, ale on jest na cycu

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 mar 2009, 11:30

gaga22 pisze:Dzisiaj Ola znów do nas przychodzi

nie pisze z Wami od poczatk i nie wiem kto to jest Ola? sorki za dociekliwość :ico_wstydzioch: ale często o niej wspominasz...

nie śpimy od 6.30, ale nocka super, dziwne ale w nocy wogóle nie miał kataru, juz pomyslałam ze to antybiotyk tak zadziałał, ale rano wstał i w nosie furczy :ico_noniewiem:

mi lekarka mówiła że jak kupka jest zielonkawa 1-2 dni i wraca do normy żółtej to nie pr :ico_noniewiem: ejmowac sie, jak dłużej to sprawdzic lepiej u lekarza bo czesto organizm tak sygnalizuje ze cos sie dzieje.

jedwabna wszystkiego najlepszego dla Dawidka :ico_tort:

my nie maamy żadnych planów poza sprzataniem...od 2 tyg w domu siedzimy i juz świra dostaje powoli... :ico_noniewiem: nikt nie chce zostac z małym, kazdy sie boi ze bedzie płakał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 mar 2009, 11:46

Beatris60 pisze:nie pisze z Wami od poczatk i nie wiem kto to jest Ola? sorki za dociekliwość :ico_wstydzioch: ale często o niej wspominasz...
to jest córka mojego chłopa z poprzedniego małżeństwa, ma 10 lat

Beatris60 pisze:nie śpimy od 6.30, ale nocka super, dziwne ale w nocy wogóle nie miał kataru, juz pomyslałam ze to antybiotyk tak zadziałał, ale rano wstał i w nosie furczy :ico_noniewiem:
z Bartkim jest tak samo, całą noc śpi, a rano go przytyka

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

14 mar 2009, 12:33

Hej :-) Melduje sie po dlugiej przerwie :ico_wstydzioch:

Donatka moj Antos caly czas robi zielone kupy a na samym koncu dorabia jeszcze taka zolta. To zalezy od mleka jakim karmisz. U mnie na ulotce zreszta sa zdjecia :ico_szoking: prawidlowej kupki po tym mleku. Ja podaje mleko dla alergikow i jest zielona, wczesniej podawalam normalne i kupka byla zolta.

Doczytalam tylko ostatnie 50 postow :ico_sorki:

Antos skonczyl juz 2 miesiace :ico_brawa_01: :-D i powiem Wam, ze jestem przerazona tempem w jakim rosnie. W tej chwili ubieram go w ciuszki na "od 3 do 6 miesiaca" zreszta wazy juz prawie 7 kg :ico_szoking: W tej chwili wypija na jeden raz 180 - 200 ml mleka taki glodomor :ico_szoking:

Poza tym szukalismy domu do wynajecia, skonczylo sie na tym, ze wyprowadzimy sie z aktualnego mieszkania dopiero jesienia, bo to co obejrzalam w ogole mi sie nie podobalo. Zrezygnowlam z mieszkania w pietrowym domu, bo z maluszkiem to strasznie niewygodne. Znalezlismy wymarzony domek ale nonono blada, bo chca jakies straszne gwarancje z banku a niestety, maz ma wziety wielki kredyt na firme i musimy czekac z tego powodu do jesieni.

Wrocilam do pracy ale przyznam, ze zaczyna mnie taki system praca dom Antos strasznie meczyc. No ale w pracy jestesmy we dwojke z mezem, wiec z opieka nad maluszkiem nie ma problemu. Chyba jednak jest jeszcze za wczesnie. Fakt, ze Antos caly czas jest ze mna ale ja chyba jednak potrzebuje wiecej wypoczynku. Poza tym wykupilam miejsce na majowych wielkich bazarach w moim miescie i bede sie wystawiac ze swoja bizuteria, takze siedze teraz po nocach i dlubie te koczyki itp. Ostatnio sie zlapalam na tym, ze sypiam 5 godzin dziennie :ico_szoking: i tyle mi wystarcza. Kiedys mialam strasznego focha gdy musialam wstac po przespanych 8 godzinach.

No to posmecilam Wam troche :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 mar 2009, 12:39

Sandrusia super, że się odezwałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sandrusia pisze:Wrocilam do pracy ale przyznam, ze zaczyna mnie taki system praca dom Antos strasznie meczyc. No ale w pracy jestesmy we dwojke z mezem, wiec z opieka nad maluszkiem nie ma problemu. Chyba jednak jest jeszcze za wczesnie. Fakt, ze Antos caly czas jest ze mna ale ja chyba jednak potrzebuje wiecej wypoczynku.
no nie dziwię się, ja bym się nie zdecydowała na powrót do pracy z tak małym dzieckiem. No ale moja praca jest inna i musiałabym go z kimś zostawiać.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 mar 2009, 12:49

gaga22, no chyba sie nie dlugo wybiore z nią do dermatologa bo nic a nic nie dziala

Donatka kupke chciala bo sie prezyla i tylko pisk byl a malo zrobila bo strasznie gesta była;/

jedwabna, wszystkiego najlepszego dla Dawidka

my po spacerku mała spi jeszcze w wózku....

ja zjadlam kanapke a teraz zupa mi sie podgrzewa
Sandrusia pisze:W tej chwili ubieram go w ciuszki na "od 3 do 6 miesiaca" zreszta wazy juz prawie 7 kg :ico_szoking: W tej chwili wypija na jeden raz 180 - 200 ml mleka taki glodomor
u mnie jest taksamo ciuszki na rozmiar 68 juz sie robia za male

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 mar 2009, 12:53

gaga22 pisze:córka mojego chłopa

to super że sie u Was tak dobrze czuje i że sie o nią tak troszczysz...żona mojego ojca nie była dla mnie za miła... :ico_noniewiem:

Sandrusia pisze:dlubie te koczyki

pokażesz nam coś ze swoich dzieł??? a wogóle witaj!!!!! super że Antoś ładnie rośnie, a z pracą jak możesz to troche spasuj, na dłuższą metę trudno godzić to wszystko.

ja zrobiłam przerwe w sprzątaniu - na razie łazienka skończona, nawet okno tam wymyłam. teraz zapiekankę z ryżu i jabłek zrobie i dalej do sprzątania.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 mar 2009, 12:56

mmy też wróciliśmy ze spacerku, zjadłam drugie śniadanko :-)
Sandrusia, super, że si.ę odezwałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , mój synuś eż ma specjalne mleko dla alergików

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 mar 2009, 13:05

plum :-)

noo i ja się melduję :-)

wczoraj dzionek poleciał bardzo szybko, zawsze tak jest, jak Chłop w domu, nawet nie mam czasu spokojnie usiąść do kompa, bo zaraz chce cos gadać itd :-D

u nas noc ok - nad ranem Alek zrobił sobie imprezę, ale w sumie spał dłużej przed kąpielą, więc nie ma co się dziwić, że nie dospał do rana :-) za to pomemlotał się i w końcu jak zasnął to spaliśmy do 10 :ico_wstydzioch: :-D odespałam cały tydzień :ico_sorki:

Sandrusia, hej hej :-) suprr, że zajrzałaś - oby częściej, bo nam Ciebie brakuje :ico_sorki: podziwiam Cię, że tak szybko wróciłaś do pracy :ico_sorki:

noo, ja też czytałam, że po 2-3 dniach zielonych kupek należy skontaktować się z lekarzem :ico_sorki: może to tylko dlatego, że w tym mleku, którym się karmi jest więcej żelaza, ale właśnie również może świadczyć o infekcji :ico_sorki:

Milutka, a nie przegrzewasz Małej, że ciągle ma ten łojotok?? to też bardzo wpływa na pracę organizmu :ico_sorki:

my dziś w planach mamy przyjąć gości popołudniu :ico_sorki: a do tego czasu ogarnąć chatę, Krzychu idzie na spacer z małym po następnym karmieniu, a ja zrobię obiadek w tym czasie na spokojnie :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość