Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

30 mar 2008, 01:26

ania0807Aniu tak mi przykro [*]

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci

Obrazek


Witajcie Troszke mialam zaleglosci w czytaniu,w koncu nadrobilam a tu taka wiadmosc smutna.

U nas wszystko ok,Patru coraz czesciej sie sam puszcza i robi parę kroczków, w piatek kupiłąm mu pierwsze buciki,wzielam z Bartka,bo duzo ludzi sobie chwali na pierwsze kroczki a;e kupilam je przez internet bo mimo ze w Łodzi tyle sklepów to wyboru duzego nie ma,jak sie czasem czegos szuka.
mleko jeszcze nie podaje krowiego i nie zamierzam,zwł.ze ostatnio kuzynki mąz mówił, ze kazeina zawarta w mleku nigdy sie nie rozkłada,tylko latami odkłada się w organizmie i moze prowadzic do nowotworów.
Słoiczki podaje czasami jak nie mam obiadku albo dla urozmaicenia,bo ja obiadki robie hurtowo i mroze wiec góra 2 rodzaje robie.
mycie zebów myjecie juz zabki normalna szczoteczka z włosiem i czy uzywacie pasty? My dotad mylismy silikonowa i nie bylo problemow, myslalam ze Patrus polubi tez nowa szczoteczke, bo zawsze jak ja mylam zeby to chcial sie bawic moja szczotka a on przeciwnie nie da sobie w ogole umyc zabkow nowa szczoteczka, co robic ?! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-30, 00:30 ]
Antoninten osrodek i okolica bardzo mi się podaobaja, co wy na to dziewczyny?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 mar 2008, 09:30

ania0807 tak mi przykro...[*]

lulu jak długo Filipek kaszlał? I czy mu już całkiem przeszło? Pamiętam , że u niego ten kaszel się tak bardzo ciągnął. Kurcze Ninie nic ten kaszel nie przechodzi, nawet mam wrażenie że się nasilił... :ico_placzek: ok 5 mi się wybudziła i dostała takiego ataku, że myślałam że się udusi... Juz nie wiem czy to dobrze ze pije flegaminę bo ona działa wykrztuśnie i niby rozrzedza wydzielinę a ja nie widzę żadnej poprawy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 mar 2008, 09:32

ania0807 bardzo mi przykro. Niech to złe fatum się skończy wreszcie.

Iwona77, ja myje Asi ząbki szczoteczką colgate 0-2 lat z włosiem i pastą też colgate. Tą sylikonową miałam wrażenie że szoruje i drapie ząbki a poza tym pasta wogóle sie nie pieniła.

PSAMIĘTAJCIE, DZISIAJ ZMIANA CZASU!!!!

Małgorzatka, my też otrzymamy pełną kwotę odpisu na dziecko. Niestety juz czekam miesiąc od złożenia PITu i kaski jeszcze nie ma, ale w Poznaniu to trwa z reguly 2 miesiące. Chciałam złozyć PITa dużo wcześniej, ale ZUS przysłał m pita do rozliczenia dopiero pod sam koniec lutego.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

30 mar 2008, 11:19

ania0807 wyrazy wspolczucia [*]

mleko ja mleka krowiego jeszcze nie daje, choc czytalam ostatnio w mamo to ja, ze rocznemu dziecku mozna na zwyklym mleku podawac zupke mleczna

danonki ja podaje Tymkowi i mimo ze ma skaze to nic mu sie po danonkach nie dzieje

Iwona77 ja juz dawno myje Tymkowi zabki zwykla szczoteczka i pasta malinowa z colgate'a. na poczatku mylam bez pasty i nie lubil ale z ta malinowa widocznie mu smakuje i polubil mycie zabkow. nawet juz sobie sam myje

Malgorzatka my nawet pita jeszcze nie zlozylismy, ale tym zajmuje sie moj maz i on zawsze wszystko robi na ostatnio chwile

a my mamy od wczoraj nowy komputer. moj kochany maz nam sprawil. kiedys wam pisalam ze nam w laptopie monitor pekl i mielismy do niego podlaczony zwykly monitor, wiec na biurku staly dwa komputery, ale teraz mamy nowy i smiga jak ta lala

wczoraj zrobilam sobie jedna reke pazurow dzis zrobie druga i jutro wkleje zdjecia. odwazylam sie na najmodniejszy ksztalt sezonu- szpice

no i dzis jedziemy sobie do gdanska pospacerowc na dlugiej i nad motlawa. piekna pogoda trzeba korzystac

no i w piatek przyszedl nowy wozek i wiecie co, rewelacja. bardzo jestesmy zadowoleni. moze do najlzejszych nie nalezy, wazy ponad 6kg ale bardzo lekko sie prowadzi, fajnie wyglada no i w ogole fajny jest

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 mar 2008, 11:22

kelly, wklej zdjecia i pazurków i wózka!
A my może pojedziemy do mojej pracy - towarzysko ale może zagadam o pracy. Tylkjo martwię się tym moim małym potworkiem i jej kaszlem...

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

30 mar 2008, 12:03

ania0807 [*] Wyrazy współczucia

Iwona77, Ten ośrodek podoba mi sie dlatego bo nad jeziorem a jak bardzo lobię takie klimaty no i jak będzie większa grupa to może da jakiś rabat. będzie można zrobić jakieś ognisko albo grilla. Jak sie zdecydujemy to mogę tam zadzwonić. Ząbków jeszcze nie myjemy bo mam 1 :ico_haha_01:

qunick, Dominika też pokaszluje lekarka przepisała jej 3 syropy (eurespal, flawaned i clamestium) i sie poprawia do końca jej nie przeszedł ale jest lepiej. Jeszcze mi powiedziała żeby flawaned dawać tylko do 16 właśnie dlatego że jest odkrztuśny i na noc nie powinno się go podawać.

kelly, Powklejaj zdjątka.

Mleka
krowiego nie daje jeszcze poczekam.

Wczoraj Dominice wyskoczyły plamki na brzuszku i klatce piersiowej chyba z tego że wczoraj babcia dała jej 2 andruty z masa czekoladową i to za dużo czekolady jak na jeden dzień.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

30 mar 2008, 13:02

Małgosia gratulacje dla Wojtusia za kroczki!!!!!
lulu, qunick, dzięki ze napisałyście w co ubieracie dzieciaczki. Ja wyprałam kurteczke wiosenną i już dzis załoze bartusiowi. Do tego cieplejsze sz
truksiki i bedzie dobrze!!!
aga jak udala sie imprezka szkolna???? Czekam na relacje!!
MAsz racje, mialam wczoraj imprezkę, ale było drętwo... Co prawda były to urodziny mojej cioci, czyli tak naprawde zedan impra, tylko spotkanie, ale jakos tak sie nie udało, wszyscy byli zmęczeni, Bartuś marudził i ogólnie po 2,5 godz, sie zmyliśmy do domu. A oprócz tego przeszła burza nad JAworznem wiec nie pojechalismy wózkiem tylko autkiem z moja siostrą.
Iwona Bartuś ma 12 zębów więc od dłuzszego czasu myję mu ząbki. Najpierw tez siliknową, potem normalną dla zdieci od 0-2 lat z colgate, ale nie chcial za bardzo to kupiłam pasęte i troche jest lepiej, choc troche mi marudzi przy myciu.Jak mu wychodziły czwórki to w ogóle byl ryk na widok szczoteczki... Ale musiało go boleć więc to zrozumiałe. Nie zmuszałam go tylko przeczekałam.
Za kazdym razem chce Cie zapytać o Twoją siostre i wśród tylu wątków na które chce odpisać jakoś mi umyka... Jak córeczka Twojej siostry? Jak rośnie? PAmiętam ze pisałąś że urodziła się niewiele mniejsza od bartusia i Twoja siostra urodział ja naturalnie mimo iż jest tez taka drobinką jak Ty.... Jak ona sobie dała rade??? I czy lekarze też nie wiedzieli jak duże dziecko jest???
kelly kochana, czekam na zdjęcian apewno pazurki są śliczne, choć ja jakos nie moge się przekonac do szpice, jakos wolę bardziej kwadrat ale wiem że są modne!
A wózeczek to na pewno też piękny!!
spotkanie chyba uda mi się przyjechać ale opiszę Wam później bo teraz musze poprasować troche przed wyjściem!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 mar 2008, 13:18

mycie ząbków ja od początku od razu Joasi myję szczoteczką z włosiem ale napiszcie jak długo myjecie ząbki maluchom??????????????????? Bo Joasia już po chwilce ma dosyć i sama chce myć, no ale to jej mycie to raczej gryzienie szczoteczki i nie wiem jak ję przekonać do dłuższego mycia ząków przeze mnie :ico_noniewiem:

myszka_f, a jak konkretnie wyglądają te plamki???czy są czerwone i twarde???z taką jakby grudką? Bo Joasi w święta kilka takich kropek dużych wyskoczyło i byłyśmy u lekarza na dyżurze świątecznym i najpierw było podejrzenie ospy, a na drugi dzień na kontroli stwierdziła że to jednak uczulenie na czekoladę, a tej czekolady Mała jadła tyle co jest w kaszce bobovity straciatella. I od razu przestałam dawać tę kaszkę i innej czekolady też nie dawałam i więcej kropek się nie pojawiło, a dziś znów są!!!! :ico_olaboga: teraz to już nie wiem po czym. Najgrzej jest na uszku - całe ma spuchnięte,ogromne, czerwone i nie wiem co zrobić, z czego jakiś okład można zrobić????????????????????????????????? A już dałam jej i zyrtec i wapno.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2008, 20:36 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 mar 2008, 14:09

Magdzinka,myszka_f, Nina też przypuszczam, że po czekoladzie dostała krostek, przestałam dawać czekoladę, myję ją w oilanie i smaruję maścia oilatum. Krostki jej znikły tak po tygodniu i jeszcze to było wtedy jak założyłam inne pieluszki - też je odstawiłam. Ale Niny chyba nie swędziało...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 mar 2008, 14:13

ANIA0807 nasze wyrazy wspólczucia :( [*] no naprawdę jakies fatum to jest masakra,biedni nasi dziadkowie ochodzą powolutku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
KELLY powkejaj foty pazurek i wózeczka ;).
Ja nie moge powklejac fotek paznokci bo jak robie fotki to sie odija i słabo widac,mam chyba z dwa zdjecia jak mi sie uda to moze wkleje ;)
SPOTKANIE no laseczki decydujmy sie bo czas ucieka :)
OLALA aaaaaaaa to ty kochana na bank w VOLKSWAGENIE POZNAN PRACUJESZ W ANTONINKU CO ?????? przyznaj mi sie tu bez bicia hi hi hi ;)
Moj ojciec tam pracuje,moj maz i ogolnie sporo znajomych.
QUNICK o z tym kaszlem Ninki??????? Napisz co w pracy sie dowiedzialaś?????
MAGDZINKA no to fajnie ze autko oki i sie czujesz to najwaznijsze:))))
Mi tez sie dobrze jezdzi ale to parkowanie tutaj w centrum to masakra bleeeeeeeee
OKI dziewczyny ja dzis spadam bo bedziemy miec jakos o 16.00 gosci bo dzis Amelusia ma imieninki :)))), torcika bylismy kupic do poludnia i placuszek sie studzi w piekarniu a teraz Amelcia spi idę robic obiadek :)
Chyba wiosna przyszła co nie??? Tak dzis pieknie na dworze chociaz zawiewa nieraz nierzyjemnie ale juz wole ten wiatr niz szro-bure dni i pluchę ;)
MALGOSIU wielkie ogromniaste brawa dla Wojtusika za chodzenie no to ci sie rozbryka teraz przed samym porodem hi hi hi Postanowil sie szybko nauczyc chodzic zeby ci pomagac i bedzie brudne pieluszki siostry albo brata wyrzucac do kosza hi hi h :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość